e
sv

Nulls Brawl Ash Ne Zaman Gelecek

Nulls Brawl ASH
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nulls Brawl Ash Ne Zaman Gelecek!!

Çöpçü Şövalye Ne Zaman Oyuna Dahil Olacak! Karakter 30 Ağustos 2021 yani Pazartesi günü sizlerle olacak. Sıradaki savaşçımız Ash! Yani Kromatik Savaşçı aynı zamanda bir çöpçü olan bir Şövalye. Ash Kimdir? Neler yapıyor veya  saldırısı ya da savunma ve sağlık durumunu bu makalemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca yeni sezon resmen başlandığı oyun sağlayıcı tarafından  Twitter hesabından paylaşıldı!Kromatik Savaşçı: Ash!

Nulls Brawl Kromatik Savaşçı Ash APK İndir

  Nulls Brawl Kromatik Savaşçı Ash Apk Mod İndir! Nulls Brawl Kromatik Savaşçı Ash İndir! Ash oyuna bir temizlikçi olarak katılmakta. Kısaca...

Kromatik Savaşçı : Ash; kalede yaşayan ve lakap olarak Çöpçü Şövalye olduğu bilinmekte. Ash oldukça sinirli ayrıca huysuz bir savaşçıdır. Kalede dolaşan ve çöpleri toplar nitekim bunları düşmanlara saldırı düzenlemek için kullanmakta. Ash saldırı yapmak kadar kendisini savunması gerektiğini de bilmekte. Bunu yapmak için çöp kovasından kendine bir kalkan veya zırh yapmak istemekte.

Nulls Brawl Ash Mod Apk İndir 2021

Nulls Brawl Ash Mod Apk İndir 2021   Nulls Brawl  Ash MOD APK İndir 2021! Sıradaki savaşçımız Ash! Yani Kromatik Savaşçı aynı...

Ash Temel Saldırısı: Saldırı olarak süpürge kullanmakta Ash! Ash süpürgesini yere vurarak bir şok dalgası yaratmakta. Bu şok dalgasına yakanan her bir düşman hasar almakta. Ash’ın sinirli olduğu kadar da huysuz olduğunu söylemiştik. Bunun farkında olmayan rakip Ash’a darbe vurur, yalnız bu darbeler Ash için güç ve hız olarak dönüşüm yapmakta. Çöp kovası içindeki Ash gelen darbeler gürültü yapmakta ve Ash buna oldukça sinirlenmekte. Ayrıca Ash’ın öfke çubuğu bulunmakta. Bu öfke çubuğu dolunca Ash kısa da olsa güçlenir ve hızlanır.Nitekim şunu belirtelim ki Ash oyundaki kısa süreli en güçlü veya en hızlı kavgacı olmakla beraber öfkeli bir yenilikçi olmakta. Kısaca hız ve güç ile Ash bir Kraliyet Şövalyesi diyebiliriz.

Kromatik Savaşçı Ash’ın Temel Özellikleri!

 1. Temel Saldırısı: 1.120 ayrıca 2.240 öfke saldırısı bulunmakta.
 2. Sağlık Durumu: 7280
 3. Hareket Hızı: Öfke çubuğu dolunca hızlanmakta.
 4. Ash’ın öfke çubuğu dolunca Süper hız kazanmakta.
 5. Darbe aldığında güç ve hız kazanmakta.
 6. Süper’i: Düşmana saldırdığında düşmana beş tane robot fırlatmakta.    

  Nulls Brawl: Ash APK İndir

  Nulls Brawl: Ash APK İndir! Nulls Brawl: Ash APK İndir! Sekizinci Brawl Pass bir Brawl peri masalı bir varmış bir yokmuş sezonu...

Kromatik Savaşçı: Ash Temel Saldırı!

Ash rakipleri aynı anda vurmakta ve gelen düşman darbeleri ile Öfke Çubuğu dolmakta. Bu Ash için oldukça önemli bir yetenektir. Çünkü Öfke Çubuğu dolar veya güçlü biri kılar ayrıca daha da hızlı kısa süreli bir atak geliştirir.

Nulls Brawl Mod Apk Nedir Nasıl İşler!

Hileli mod ile oyun için değiştirilmiş özellikler yer almakta. Bunlar:

 1. Sınırsız Para
 2. Sınırsız Elmas
 3. Donma sorunları ve Hata Düzelmeleri 
 4. Ayrıca oyun iyileştirmeleri yer almakta.

Kısaca şunu söylemek gerek; Orjinal sürümde elde edilmesi zor olan, Altın-Elmas veya Kostüm gibi bir çok sınırsızlıklar mevcut. Bunu yapmak için Nulls Brawl Ash’ı hileli oynamak eğlenceli olacak. Şimdi gelelim oyunun hileli modu nasıl indirileceğine!Null Brawl Ash Apk Nasıl İndirilir!

Öncelikle oyunu sitemizden oyun indir kategorisinden  seçin. Ardından indir butonuna basın ve şimdi de indirme işlemi için bekleyin. İndir işlemi bitikten sonra aşağıdaki adımlarla kurulumu gerçekleştirin!

 1. İndirdiğiniz APK dosya formatını açın.
 2. Kurulum istenecek ve bunun içinde; Bilinmeyen Kaynaklara izin vermeniz gerekmekte.
 3. Kurulum onayı yaparak işlemi gerçekleştirin.

Sizde Sınırsız Altın ve Elmas için beklemek istemiyorsanız oyunun Nulls Brawl Modunu oynamayı deneyebilirsiniz.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Catapult King APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478