e
sv
Buzz ve Griff APK

Nulls Brawl 36.253 Buzz ve Griff İndir!!

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

5339 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiSupercell

Nulls Brawl 40.150 Son Sürüm APK İndir

Nulls Brawl 40.150 APK İndirin. Merhabalar bu yazımızda sizlere Nulls Brawl 9. Sezon Lola ile ilgili yeni paylaşımlar en son güncel haberleri aktaracağım. Oyun resmi Supercell kanalında yayınlandı ve iki yeni kavgacı (Buzz ve Griff) eklendi. Bir kaç yeni mod ve çok sayıda kostüm geleceğini duyuruldu. Şimdi oyuna yeni gelecek özellikleri tek tek ele alalım ve sizleri bilgilendirelim.

Kulüp Ligi Güncellemesi:

Kulüp Ligi yani yeni bir yarışma modu sizlerle. Bu yeni lig de koordinasyon, bağlılık ve aktif Kulüp Üyeleri gerekmekte. Öncelikle, Her Kulüp Ligi sezonu bir hafta sürmekte. Her Hafta, Kulübünüz aynı bölgedeki başka 7 Kulüp ile eşleştirilmekte. Katılma zorunluluğu yok. Her şey sistematik bir şekilde ilerlemekte.

Buzz ve Griff İndir

Buzz ve Griff İndir Buzz ve Griff İndirin. Oyun popülerliğini  kurumakta ya da  indirilmeye durmadan devam etmekte. Oyun kullanıcısı günden güne artmakta ve...

Eşleştirme Nasıl Yapılıyor:

Nulls Brawl’da eşleştirmeler Kulüp seviyenize göre yapılmakta. Tüm Kulüpler Bronz-1 Seviyesinde başlamakta. İlk sezonda Kulübünüz aynı bölgedeki her hangi bir Kulüp ile eşleştirilebilir. Sezonlar ilerledikçe eşleştirmeler performansa göre ayarlanmakta. Unutamayın Sezon başladıktan sonra Kulübünüzü değiştirirseniz o sezona katılamaz ve ödülleri alamazsınız. Başarı ve ödüller için Kulüp değişimi yapmayın!

Nulls Brawl Ligler:

Lig’ de hafta içi üç gün yarış yaşanmakta. Yani Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri liglere katılıyoruz. Başlangıç zamanına gelince ülkelerde farklı zaman dilimleri olduğu için ; ülkelerin saat dilimine göre ayarlandı. Ama her gün ve herkes için 24 saat aktif olmakta. Her bir günde iki farklı oynama şekli bulunmakta. Bunlar:

 • Standart Maçlar: Bu maçlarda her bir haritada bir mod da oynanmakta.
 • Turnuva Maçları: Burda ise iki seti alan kazanmakta. Savaşçı seçme ve yasaklama mevcut. Kısaca bu Güç Ligine benzemekte.

Bu maçlarda oynamak için bilet gerekmekte. Maç günü başına 4 bilet verilmekte. Verilen biletler gün sonunda sıfırlanmakta. Standart Maç için bir, Turnuva Maçları ise iki bilet gerektirir. Maçları tek başınıza, rastgele oyuncular veya Kulüp üyeleri ile oynanmakta. Maçlara katılarak Kupa elde edilmekte. Turnuva maçları, Standart maçlara göre biraz daha fazla KUPA vermekte. Ayrıca kendi kulüp oyuncuları ile oynadığınızda BONUS KUPA kazanırsınız.

Son olarak, her hafta dört tane altın bilet satın alıp kullanabilirsiniz. Altın Bilet ile ekstra maçlar oynayabilir ve böylece Kulübünüze yarışmalarda ufak da olsa avantaj kazandırabilirsiniz.

Yeni Sezon Teması: Jurassic Wawe!!

Nulls Brawl; gelecek sezonun yaz temalı olacağı hakkında söylentiler vardı. Yayınlanan bu videoyla söylentilerin doğru olduğu ortaya çıktı. Aynı zamanda yaz temasına  dinazorlar  ve  kumsal dahil oldu.

Nulls Brawl Meg APK İndir

Nulls Brawl Meg APK 40.150 Elmas Hileli Son Sürüm İndirin Nulls Brawl Meg APK 40.150 Elmas Hileli Son Sürüm İndirin! Merhaba Brawler...

Yeni Kavgacı: Buzz!!

 

Yeni Buzz karakterinin kilidi Brawl Pass’ın 30.seviyesinde açılıyor ve kromatik Savaşçı Buzz su parkında çalışan bir can kurtaran dinazoru olarak görev yapıyor. Buzz’un kısa kolları olduğu için işinde pek iyi değil. Fakat Buzz kuralları uygulamakta ve ne yapılıp ne yapılmaması gerektiğini yönetme konusunda oldukça iyi. Buzz saldırı sırasında yakın menzilli yumruklarda oldukça iyi hasar verir ve süper sinde de bir şamandıra fırlatır. Buzz kendini hedefe doğru çeker ve hızla oradan kaçar. Buzz’un süperinin hedefi bir kavgacıysa bir süreliğine sersemletir ve yavaşlatır.

Brawl Talk: Yeni Efsanevi Kahraman

Brawl Talk: Yeni Efsanevi Kahraman!! Brawl Talk: Yeni Efsanevi Kahraman! Merhaba Brawler bugün sizlerle yeni Brawl Talk ve gelecek olan Efsanevi Kahraman...

Yeni Kavgacı: Griff !!

 

Oyuna yeni gelen karakterlerden Griff, Gift Shop’un üçüncü ve en yeni üye olmakta. Oyunda Griff karakterini açmak çok kolaydır. Griff karakteri Temmuz ayında yapılan bir mücadeleden ücretsiz kazanıyorsunuz  bu yüzden bu iyi. Griff çok aç gözlü ve çok zeki olmayan bir karakter ve Colette ve Edgar’ ın patronu. Griff’in baya ilginç bir saldırısı olmakta; saldırı olarak Edgar ve Colette’ in bahşiş paralarını kullanır. Griff toplamda 9 para fırlatıyor ve bu paralar uzaklaştıkça dağılmakta. Hedefe ne kadar yakınsa o kadar fazla hasar verir ve uzaktaki hedefleri ise rahatsız etmekte. Süper olarak ise 5 tane koni şeklinde kağıt para fırlatmak. Bu paralar gittiğinde ve eline geri döndüğünde uzaklık kadar hasar verir. Griff’in attığı paralar gidip veya dönünce engellere takılmak gibi bir durum olmaz. Vurulan rakipler ne kadar uzak ise o kadar fazla hasar vermekte ve Griff’i yeni sezonda kazanmak çok kolay.

Yeni Brawl ve Brawlers İndirin !!

Yeni kahramanların, açılacak veya yeni metotların ve bir çok kostümün bulunduğu bu sürüm en kısa zamanda sizlerle buluşacaktır. O zamana kadar Nulls Brawl en son sürümün tadını çıkarmaya veya güncel sürümle  bakın. Sizleri şimdiden Buzz ve Grifft ile oynamayla baş başa bırakalım iyi oyunlar.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Mahmut akkol3 yıl önce
 • Griff ve buzz

 • Mahmut akkol3 yıl önce
 • Nulls Griff istiyorum

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478