e
sv
Ctapult King apkoyunevi

Catapult King APK İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiWicked Witch
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Catapult King APK İndir!!

Catapult King APK İndir! Catapult King, eğlenceli anlar ve son derece rahatlatıcı bir aksiyon getiriyor. Bir mancınığı kontrol edecek ve taşları kaleyi / kaleyi yok etmek için kullanacaksınız. Hatta büyük bir ateş ejderhasıyla yüzleşmek zorundasın. Oyun harika yıkım deneyimleri sunuyor ve bu heyecan verici 3 boyutlu fantastik macerada birçok düşmanı yenerek prensesi kurtarmanız gerekiyor.

PUBG Mobile Hadise Şarkısı: Coş Dalgalan

PUBG Mobile Hadise Şarkısı: Coş Dalgalan! PUBG Mobile Hadise Şarkısı: Coş Dalgalan! Poseidon X-Suit güncellemesine özel tüm dünyada aynı anda çıkardığı yeni...Eski Günlerin Heyecan Verici Efsanesi!

Catapult King APK İndir! Çatapult King, karmaşık ve yeni şeylerden bahsetmiyor. Sen bir savaşçısın ve görevin prensesi peri masalı gibi kurtarmak. Müstahkem kaleleri yenmeli, kötü askerleri ve güçlü ejderhaları yenmelisiniz. Maksimum kazanmak için tüm harika becerilerinizi, güçlü cephanenizi (top ve sağlık gibi) kullanırsınız. Görev basittir, ancak prensesi kurtarmak için güçlü ejderhaları kolayca yenemezsiniz. Oyun, birçok çekici ödülle birlikte 100’den fazla eğlenceli ve zorlu seviye sunuyor. Ayrıca, güçlü sihirli mermiler yaratmak için atış makinesini ve becerilerini geliştiriyorsun. Örneğin, kusursuz bir görüş hattı oluşturabilir, kötü adamları patlatmak için Shock Earth’ü kullanabilir veya şiddetli bir Strike yıkımını durdurabilirsiniz. Kullanmanız ve ilginç efektlerin keyfini çıkarmanız için birçok harika beceri.Yıkım İçin Büyük Yolculuğa Hazırlan!

Mancınık Kral büyük yıkım gösterdi. Hepsi fizik efektleri, muhteşem 3D grafik motoru sayesinde. Oyun harika klasik deneyimler sunuyor ve keyifli eğlenceler yaşayacaksınız. Senin görevin kuleleri yok etmek, ejderha ateşini yenmek ve prensesi sayısız zorluktan kurtarmak. Elbette oynanış basit ama diğer zorlu rakipleri yenmek için çok şey yapmanız gerekiyor. Oyun harika taktiksel deneyimler sunuyor ve daha iyi kaya vuruşları için konsantrasyona ihtiyacınız var. Cephaneliğinizi gerçek bir kral gibi etkili bir şekilde kullanarak oyun hakkında düşünüyorsunuz. Ödülünüz bir düşman yenilgisi ve güzel prensesi kurtarın. Ayrıca oyun birçok harika sihir de sunuyor ve düşmanları hızlı bir şekilde öldürmek için makul gücü kullanmanız gerekiyor. Oyunun harika grafik mekaniği ve birçok ilginç yükseltmesi var.

Tom ve Jerry: Kovalamaca MOD APK

Tom ve Jerry: Kovalamaca APK İndir!! Tom ve Jerry: Kovalamaca APK İndir! Çocukluğumuzun çizgi film karakterleri gelişmiş ve gelişmekte olan oyun dünyasına...

Ayrıca ses sistemi son derece ilgi çekici ve prensesi kurtarma yolculuğunda birçok harika deneyim yaşayacaksınız. Catapult King, karmaşık bir arsa hakkında çok fazla şey söylemiyor ve ilgilenmeniz gereken tek şey ortaçağ kalelerinin, duvarlarının ve binalarının yıkılmasıdır. Mancınık’tan kaleye dev taşlar atıyorsunuz ve her şey ilk bakış açısıyla gerçekleşiyor. Oyun, klasik Angry Birds ile aynı deneyimi sunuyor, ancak birkaç benzersiz farklılık var. Oyun tek boyutlu bir gerçeklik perspektifi kullanır, böylece sahneye üç boyutlu bakabilirsiniz. Tabii ki, mermi de ilk perspektiften uçacak ve tüm bozulma mümkün olduğunca gerçek olacak. Oyunda altmışın üzerinde seviye var ve hepsi çok zorlu. Tüm yapıları kırmak için çok şey yapmanız gerekiyor. Oynadıktan ve süreyi tamamladıktan sonra, mancınığı geliştirmek için bonuslar toplar veya muhteşem atışlar oluşturmak için güçlü büyü satın alırsınız. Oyun çok ilginç ve oynanış basit ve bağımlılık yapıyor, bu nedenle kolayca birçok harika eğlence anına sahip olacaksınız.

Catapult King, prensesin kaçıranlardan ve dev ejderhalardan kurtarılmasıyla ilgili tanıdık bir hikaye anlatıyor. Ancak oyun son derece ilginç kurtarma deneyimleri sunuyor. Nasty şövalye olarak oynuyorsunuz ve ejderha kalesini yok etmek için güçlü taş silahı kullanacaksınız. 60’tan fazla zorlu seviyeyi aşmanız, prensesi kurtarmak için birden fazla düşmanı yenmeniz ve kötü adamlara bir ders vermeniz gerekiyor. Ne kadar çok seviye geçerseniz, o kadar ilginç sihir öğreneceksiniz ve silahınızı daha hassas ve yıkıcı bir şekilde kullanacaksınız. Catapult King, kale yıkımının tam hikayesini ve güçlü bir ateş püskürten ejderha ile zorlu savaşları anlatıyor. Bu süper 3D fantastik macerada prensesi kurtarmaya ve tüm zorlu düşmanları yenmeye çalışın. Eski hikayede olduğu gibi prensesler zamanlarının çoğunu ejderhalar tarafından kaçırılarak geçiriyor ve bu oyundaki prensesler de aynı. Cephaneliğinle ve ödülünle onları kurtarmak için birçok şey yapmalısın. Vahşi ejderhayla savaşmaya hazırlanın ve prensesi esaret altında tutun.

Alternatif olarak, benzer tarzda bir oyunu seviyorsanız “The Catapult”u deneyebilirsiniz. Oyun, çöp adamın kaleyi düşmanlardan korumasına yardımcı olacak görevlerle ilgilidir. Rakibi yok etmek, duvarları, kuşatma kulesini kırmak için mancınığı da kullanıyorsunuz. “The Catapult” basit bir sezgisel kontrol mekanizmasına sahip ve silahları yükseltmek için madeni paralar kullanıyorsunuz. Catapult King birçok ilginç ve zorlu seviye sunar. Kısacası, bu eğlenceli bir macera oyunudur ve tek göreviniz güçlü ateş topuyla kaleyi vurmak için sapanı kullanmaktır. Prensesi kurtarmak için iyi yollar bulmaya çalışın ve zorlu düşmanları yok edin. Temel mancınıkların yanı sıra, prensesi kurtarma gücünü artırmak için toplar, sapan ve diğer birçok harika beceri gibi büyük silah cephaneliğini de kullanıyorsunuz. Pis şövalyelere prenses hapsi yerini büyük bir heyecan ve heyecanla kazanmak için eşlik etmeye istekli. Ayrıca bakınız aksiyon dolu bir oyun sitesi!

ARTILAR:

 1. Eski peri masalları gibi ilginç, birçok harika kurtarma yolculuğunu yaşayın.
 2. Birçok ilginç düşmanla 100’den fazla eğlenceli / zorlu seviyeyi keşfedin.
 3. Mancınığı yükseltmek için bonusları kullanın veya Shock Earth, Strike gibi güçlü hareketleri kullanın.
 4. Güzel 3D grafikler, iyi fizik ve eklemesi kolay

EKSİLER:

 1. Arsa çok basit, dramadan yoksun.

 2. Sert oyuncular için çok fazla zorluk yok.
 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Gerek grafik gerekse ses ya da hikaye olarak zevk alacağınız bir oyun. Şiddetle tavsiye ederim.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478