e
sv

PUBG Mobile Hadise Şarkısı: Coş Dalgalan

Pubg Hadise
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Hadise Şarkısı: Coş Dalgalan!

PUBG Mobile Hadise Şarkısı: Coş Dalgalan! Poseidon X-Suit güncellemesine özel tüm dünyada aynı anda çıkardığı yeni orijinal şarkısı Tidal Wave’i Türkçe olarak seslendirmekte. Coş Dalgalan adlı şarkı, kısa sürede birçok görüntülemeye ulaştı. Ünlü şarkıcı Hadise, PUBG Mobile’in orijinal şarkısı Tidal Wave’yi Türkçe sözler ve yeni aranjmanla seslendirdi. PUBG MOBILE Ağustos 20’sinde Türkiye YouTube kanalından yayınlanan “Coş, Dalgalan” adlı şarkının Türkçe sözleri Alper Norman’a, aranjesi ise Ozan Bayraşa’ya ait. Hadise ve oyun tutkunlarını heyecanlandıran bu çalışmayla birlikte PUBG MOBILE, Türkiye’de ilk kez yerel bir sanatçıyla orijinal şarkı iş birliğine de imza atmış bulunmakta.

PUBG Güncellemesi: Ateşleme Modu

İşte Karşınızda Hadise PUBG Çıkarması: Coş Dalgalan!

PUBG Mobile: Kitleye Genel Bakış!

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, “PUBG MOBILE için Türkiye en önem verdiğimiz pazarlardan biri. Oyuncu kitlemiz her geçen gün büyürken, içinden geçtiğimiz zorlu günlerde moralimizi yeniden yükseltecek farklı işlere imza atmaya gayret ediyoruz. Oyun sektörü olarak hep hayata eğlence katmayı amaçlıyoruz. Bugün de sevgili Hadise ile oyunumuza yeni eklenen Poseidon X-Suit için Türkiye’de ilk kez böyle bir iş birliği yapmaktan çok mutluyuz” dedi.

PUBG NEW STATE MOD APK İndirin!

PUBG Mobile ve Hadise Birleşimi!

Son dönemde başarılı şarkılarıyla listelerde üst sıralarda yer alan ünlü şarkıcı Hadise, “Dünyanın ve Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu için böyle orijinal bir şarkıyı seslendirmek benim için oldukça heyecan verici bir durum. Dün itibariyle yayına giren şarkımız şimdiden ses getirmeye başladı bile. Tüm oyun severlere ve oyun tutkunlarına güç verecek bu şarkıyla PUBG MOBILE için Türkiye’de bir ilke de imza atıyoruz” diye konuştu. Ayrıca bakınız PUBG Mobile 29 Ekim Etkinliği için tıklayın! • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

War Machines: Tank Savaşı MOD APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478