e
sv

PUBG Mobile 29 Ekim Etkinliği

PUBG MOBİLE 29 EKİM ETKİNLİĞİ
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile 29 Ekim Etkinliği

PUBG Mobile 29 Ekim Etkinliği düzenlemekte. Mobil oyunlar arasında milyonlara hitap eden PUBG Mobile her geçen gün güncellemeler sunmakta. Bu güncellemeler zaman zaman oyun geliştirme üzerine kurulu olsa bile oyundaki hatalar da düzeltilmekte. Güncelleme demişken PUBG Mobile: Ateşleme Modu  güncellemesinde büyük değişimler yer aldı.

Oyun zaman zaman güncelleme aldığını belirmiştik zaten. Bunun yanı sıra özel günlere özel etkinlikler, ödüller (kostüm-silah kaplamaları gibi) sunmakta. Neticesinde 29 Ekim kutlaması yer almakta. Bu etkinliği resmi Twitter hesabından duyuran sağlayıcı Türkiye için kaçak iddaa siteleri tarihi yolculuk sunmakta. Ayasofya’dan başlayan bir yolculuk sizleri bekliyor.

Etkinlik sadece bununla sınırlı değil tabi ki! Cumhuriyet’in sembolü olan ay yıldız desenli giysilerde yer alacak. Sınırlı süre için geçerli 29 Ekim etkinliği için geçerli olacaktır. Eşsiz ödüller için kodlar da bulunuyor. İsteyenler için PUBG Kodlarını aşağıdan bakıp girebilirsiniz.

29 EKİM KODLARI:

İstanbul’un güzel ve tarihi ihtişamlı mimariye sahip TOPKAPISARAYI! Diğer kodlara ulaşmak için tıklayın.

Ayrıca Milli bayrama özel çekilişlerde bulunmakta. Çekilişe 4 Kasım 2021 tarihine kadar katılım sağlanmakta. Çekiliş sonrasında 3 kişi İphone 13 PROMAX sahibi olacak. Oyun büyük çekilişi kazanamayanlar için Royale Pass kazanma bonus veren bahis siteleri şansı sunmakta.

 

Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına ülkemize cumhuriyeti armağan ettiği için saygı ve rahmetle anıyoruz!

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Nulls Brawl Lola MOD APK 39.99 ELMAS HİLELİ İndirin

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478