e
sv

PUBG Güncellemesi: Ateşleme Modu

avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Güncellemesi: Ateşleme Modu

PUBG  Güncellemesi: Ateşleme Modu şimdi sizlerle. Oyun diğer oyunlar arasında popülerliğini kurumakta istikrarlı gibi görünmekte. Bununla beraber oyun içi güncellemeler veya daha bir çok yenilikler sunulmakta. Pubg oyuncularının beklediği 1.5 güncellemesi nihayet oyun severlerle buluşmakta. Oyuncuların çoğu gelen yeni özelliğin araba olacağı düşüncesinde olsalar da;  yeni araçlar,  silahlar ya da kontrol edilecek birçok özellikler de dahil olmakta. Güncelemeden  habersiz oyuncular ise hala 1.5 güncellemesi ne zaman gelir sorusunu araştırmakta! Bu yazımız sayesinde bu veya benzeri sorularınızın cevabını bulabileceksiniz. Yeni güncele ile birlikte yeni silah görünümleri, bir çok kostüm ya da daha fazla içerik yer almakta. Bununla birlikte Royal Pass 20 de başlamakta.


Gogle Play Güncelleme İçin Tıklayın!

 

Pubg Güncelleme

PUBG 1.5 Yenilikler!

 1. Enerji ve Teknoloji Şirketi  DynaHax Haritadaki Konumu
 2. Oyun Mekanikleri
 3. Teslanın haritadaki düzenlemeleri

PUBG: Enerji ve Teknoloji Şirketi DynaHax !

DynaHax PUBG’de ki haritayı alt üst ederek yeniden yapılandırdı. Adayı bir teknoloji ve araştırma merkezi haline getirmekte. Kısaca adayı deney üssü olarak kullanmayı amaçlıyor. Bu mod da oynamak için Evrim  Savaş moduna girmeniz gerekmekte.

PUBG Yeni Erengel!!

Pubg yenilikler

Yeni Şehir Planlaması

DynaHex şirketi Erengel Haritasını; askeri, güvenlik, enerji kullanımı, ulaşım ve lojistik, ileriye yönelik bilimsel araştırma ve diğer alanları hedefler ve adanın altı kısmında kentsel dönüşüm için yüksek teknoloji kullanılır. Bunları açıklamak gerekirse:

Pochinki: Yeni Adıyla Aktarma Merkezi!

Pochinki, adadaki yoğun bir alanıdır ve bir ulaşım merkezi haline getirilmek istenmiştir. Burada yeni bir yüksek teknolojili istasyon ve destekleyici ulaşım sistemi kurulacak. Şehirdeki servis otobüsü, barınakların taşınması ve taşınması konusunda yeni bir deneyim getirmek planlanmakta.

Georgopol: Yeni Adıyla Otomatik Liman

Georgopol, lojistik limanı olarak avantajlar sürdürmekte ve son derece işlek  veya gelişmiş bir lojistik liman olmak için yepyeni bir merkez haline getirildi.  Georgopol’da teknoloji lojistik deposu yer almakta.

School: Yeni Adı Teknoloji Merkezi

Pubg Yenilikler


Eskiden  okul olarak kullanılan  alan artık daha çok akademik ya da bilimsel araştırmalara; ileri keşiflere yönelik bir konuma getirilmekte. Son çıkan bilimsel araştırma sonuçları ve ileri teknolojiler burada sizlere sunulmakta. Oyun stili açısından, yoğun ama değişken çatışma olasılıklarının yanı sıra bol yollar ve yapılar da mevcut olacak.

Askeri Üs: Güncelemede Güvenlik Merkezi

Çokça sıcak temasta olduğumuz askeri üs arttık güvenlik merkezi haline gelmekte. Bu üs sayesinde adanın güvenlik izlemesi ve silahlı desteğinden sorumlu olmakta. Ada da  izleme ve hızlı müdahale tesisleri burada kurulmakta.

Yasnaya Polyana: Şuan Lojistik Merkezi

Lojistik merkezi;  adaya giren çıkan malzemelerin önemli bir dağıtım merkezi haline getirilmekte. Limandan sevk edilen malzemeler ayrıştırılarak, güvenlik kontrolünden geçmekte. Sonrasında dağıtılacak ve bilimsel veya teknolojik araçlarla adanın çeşitli bölgelerine gönderilmekte.

Mylta Power: Enerji Merkeziniz

Bütün adada enerji sağlayan kuruluş olmakta. Anlaşmaya dayalı enerjiyi gelişmiş enerji ile birleştiriyor ve enerji merkezi adadaki sivil ve askeri binalar için enerji sağlamakta.

Oyuncular İçin Tasarlanmış Mekanikler!

Pubg yeni güncelleme

Dinamik Altyapılar:

Yapılara yeni hareketli eklemeler yapıldı. Bunlar asansör ve otomatik kapı gibi dinamik ve hareketli yapmakta.

Hızlı Ulaşım:

Kısaca anlatmak gerekirse hızlı ulaşım ile adanın her yerine hızlı ulaşım  için istasyonlar mevcut olacak. Bununla beraber şehirler arası asker geçişleri veya malzeme aktarımı hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Tesla’nın Haritadaki Düzenlemeleri!

Tesla adaya çığır açacak yeniliklere imza atacak. Yeniliklere dolu bir fabrika kurar ve  oyunda daha iyi bir aksiyon ve deneyim için yeni konforlu ve atik araçlar üreterek oyuna renk katmakta.

Pubg Tesla

PUBG Tesla Y-Modeli Otomatik Pilot:

Otomatik Pilot ile adanın istediğiniz herhangi bir noktasına Tesla’nın yeni modeli ile gidebilirsiniz. Bu modelde otomatik sürüş etkin olacak ve oyuncular otomatik pilot kullanarak gidebilmekte.

PUBG Tesla Semi:

Pubg Tesla

Tam olarak istediğiniz bir model Semi! Kendi kendini sürem özelliğine sahip. Semi bir ulaştırma aracıdır ve haritada rastgele çıkmakta. Araç hasar almakta ve patlamakta.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Android ve İOS İçin En İyi Oyunlar

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478