e
sv

Brawl Stars 8. Sezon

Brawl Talk 21 Ağustos 2021
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars 8. Sezon

Brawl Stars 8. Sezon! Brawl Stars 7. Sezon Buzz ve Griff ile oldukça eğlenceli geçti. 21 Ağustos 2021 Brawl Stars: Sezon-8 başlıyor! Popüler oyun her sezon olduğu gibi Sezon-8’de de oldukça takip edilmekte. Ayrıca sayılı saatler kalan Brawl Stars: Sezon-8 Brawl Talk yaklaştıkça da heyecan da yükselmekte. 


Brawl Stars
, mobil oyunların tartışmasız en çok oyananan oyunlardan biridir. Supercell, heyecan verici güncelleme haberleri sayesinde oyuncularla bağ kuran bir oyun haline gelmekte. Ancak bu son durum, oyuna gelecek bir sonraki haberi düşünmekten asla vazgeçmeyen oyuncular arasında ilginç bir fenomene yol açtı. Bu nedenle ve hala şu anki 7. Sezonun  Griff‘in lansmanını beklememize rağmen , önemli sayıda topluluk üyesi şimdiden bir sonraki Brawl Talk‘ı düşünüyor.Brawl Talk: Sezon-8 Yenilikler!

Her yeni sezon gelen güncellemeler ile yeni Brawl veya Brawler eklenmekte. Bu sezon da atılan en güçlü idealar arasında Kale temalı bir savaş modu Çöpçü Şövalye!  Bunun yanı sıra Brawl Talk konser sonrası çıkacak ve Orta Çağ savaş alanına dönüşecek bir parti sonrası savaş olmakta. Atılan idealar tam olarak gerçeği yansıtmasa da önce sezonlardan öne atılan idealara bakılarak baya idealı görünüyor. Bütün bunları öğrenmek için sayılı saatler kaldı!Ayrıca Brawl Talk: Sezon-8 yenilikler bunlarla sınırlı olmayıp yeni kostümler veya Brawl Pass almak için altın harcama gibi yeniliklerde mevcut olabilir. Bu öğrenmek için sonraki yazımızda daha detaylı bir makale sizleri bekliyor olacak. Şunu da belirtmekte fayda var ki oyun neredeyse her ay güncelleme almaktaydı. Fakat bu yeni sezon normalinden uzun sürmesi; güncellemenin çok donanımlı olacağı habercisi gibi! Brawl Talk: Sezon-8 geri sayımları beklerken diğer merak ettiğiniz oyun veya uygulamalara göz atabilirsiniz. Sezon-8 en güncel bilgiler için apkoyunevi yazar ekibi siz oyun severler için araştırmaya ve yayınlamaya devam edecektir! O zamana kadar Sezon-7 geçmişine göz atın ve yeni sezon için beklemede kalın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Tom ve Jerry: Kovalamaca MOD APK

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478