e
sv

Tom ve Jerry: Kovalamaca MOD APK

Çocukluğumuzun çizgi film karakterleri Tom ve Jerry nostalji olarak geri döndü. Bu oyun çocukluğumuzda eğlenceli bulduğumuz çizgi filmi daha da heyecanlı ve eğlendirici bir şekilde tasarlandı ve sunuldu.
Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1608 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiNetEase
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Tom ve Jerry: Kovalamaca APK İndir!!

Tom ve Jerry: Kovalamaca APK İndir! Çocukluğumuzun çizgi film karakterleri gelişmiş ve gelişmekte olan oyun dünyasına yansımakta. Bilindiği gibi Tom sürekli Jertty’i kovalamakta! Bu makalemizde Tom ve Jerry: Kovalamaca üzerine olacak. Lafı çok uzatmadan kısaca söylemek gerekirse; NetEase’in en yeni oyunu Tom ve Jerry: Kovalamaca’yı sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz. Sonsuz bir kovalamacaya katılabilmek için bu oyunun APK’sını indir linkinden indirebilirsiniz. 

Tom ve Jerry: Kovalamaca Nedir!

Tom ve Jerry: Kovalamaca, rekabetçi bir bire dört oyunudur, ancak oyun, ünlü çizgi film Tom ve Jerry’den karakterleri oyuna getirdiğinde eğlenceli bir tarza sahiptir. NetEase, Warner Bros tarafından çocuklukla ilişkili karakterlerle bir oyun oluşturabilmeleri, bu oyuna katılırken bir nostalji duygusu yaratabilmeleri istenmektedir. Tom ve Jerry çizgi filmleri, bu klasik orijinal tarzdaki oyunla yeniden yaratılıyor.Karakterlerin Hikayesi!

Tom ve Jerry; çocukluğumuzla bağlantılı bir çizgi filmdir. Hikaye basitçe “kedi kovalayan fare” kelimesini tanımlasa da, çocuklardan yetişkinlere kadar izleyiciler için çok çekici. Netease orijinal kimliğini kaybetmek istemiyor, bu yüzden orijinal filmin olay örgüsünü de oyuna koyuyorlar, böylece kendi içeriğinden farklı bir türe dönüştürmek yerine filmin konusuna benzer bir kovalama oyunu geliştiriyorlar. Ancak büyük bir kedinin küçücük bir fare ile kavga etmesi adil değildir. Bu sefer Tom, peynir arayan dört fareyi kovalamak zorunda. Bakalım oyunu kim kazanır; Tom mu diğerleri mi ?Oyun Nasıl Oynanır!

Dead By Daylight Mobile veya Identity V’i daha önce tanıyor veya oynadıysanız, Tom ve Jerry: Kovalamaca oyunuyla çok çabuk alışacaksınız. Temel olarak, kedi tarafını veya fare tarafını kontrol etmeyi seçebileceksiniz. Bu bir kovalama oyunu gibi, eğer bir kediysen fareyi kovalarsın. Ve fare olarak oynarsanız, peyniri bulup mağaranıza itmeniz gerekecek ve tabii ki kedinin sizi yakalamasına izin vermeyin. Örneğin, fare tarafını seçerseniz, başlangıçta, evi gözetlemek için bir robot fareyi kontrol edecek ve daha fazla zaman kazanmak için peynirin yerini bulacaksınız. Kedi tarafı iseniz, fare tarafının arama yapmak için zaman harcamasını sağlamak için o fareleri yok edebilir, rahatsız edici rakipleri kovalamak ve ortadan kaldırmak için süreyi artırabilirsiniz. Oyun, karakteri dokunmatik ok düğmeleri veya Joystick düğmeleri ile kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca her karakter için MOBA oyunlarında olduğu gibi seviye atlarken öğrenilebilecek bazı beceri butonları bulunmakta.

Oyundaki Karakterler!

Oyunda karakterler temel olarak, film boyunca en belirgin anıt karakter Tom ve karakter Jerry’dir. Ama Tom ve Jerry: Kovalamaca, Butch, Lightning, Jerry Robinhood, Jerry Detective, Tuffy gibi oyun için çeşitlilik yaratmak için dizide çok az görünen karakterlere sahip. Her karakterin kendine has yetenekleri var, maça katılmadan önce bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. Özellikle karakterlerin kendilerine ait kostümleri olduğunda oyun estetiğe de oldukça fazla ilgi gösteriyor.

Oyundaki Ögeler!

Her yerde bir sürü harika eşya ortaya çıktığında, savaşımız sadece boş bir ev olmayacak. Oyunda ayrıca buz, bazuka, patlayıcılar gibi birçok ilginç eşya da bulunmakta. Bitmeyen kovalamaca bu eşyalar olunca daha ilginç ve taktiksel olacak. Arkadaşlarla oynamakta! Tom ve Jerry: Kovalamaca, diğer MOBA oyunlarında olduğu gibi arkadaşlarınızla özel maçları oynamanıza da izin veriyor, ancak 10 kişi değil, 5 kişiye kadar. Kesinlikle başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan doğrudan oyun içinde arkadaşlarınızla iletişim kurabilir, sohbet ediliyor. Ayrıca Bakınız Tom ve Arkadaşları!

Oyun Grafikleri!

Kuşkusuz, Netease, çocuklukla ilişkilendirilen karakterlerin orijinal filmlere oldukça benzer çizimleri olduğunda, bunu en iyi nasıl kullanacağını ve kullanacağını bilir. Bu, oyunun çok sayıda oyuncu çekmesine yardımcı olan büyük bir artı. Özellikle oyun, oyuncuların mümkün olan en akıcı deneyime sahip olma ihtiyaçlarını karşılamak için Yüksek Kare Hızı (maksimum 60 FPS) ve HD grafikleri de destekler. Bunlara ek olarak, harita da çok çeşitlidir ve her vuruşta detaylandırılmakta. Kovalamaca savaşı denizde, iç mekanlarda, kalelerde, yatlarda gerçekleşebilir… Ses de özellikle yatırımlıdır ve çocukken hiç “bağımlısı” olduğunuz bir Tom ve Jerry bölümünden keyif alıyormuş gibi hissetmenizi sağlamakta. 

Bu karakterler bir oyuna dönüştürülmekte. Tom ve Jerry onu her zamankinden daha ilginç kılan özelliğini koruyor. Bu oyunu web sitemizden indirebilir ve en erken ve en hızlı güncellemeler alınmakta. Bu oyunu oynarken sorularınız veya sorunlarınız varsa lütfen makalenin altına bir inceleme bırakın ve yorum yapın.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +İzlediğimiz Tom ve Jerry bu oyunda daha da eğlenceli bir görünüm kazandı. Buradan ücretsiz Full MOD APK indirebilir ve oynayabilirsiniz :)
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478