e
sv

Beat Fire Apk İndir!

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiAdaric Music
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Beat Fire Apk İndir!

Beat Fire Apk İndir! Magic Tiles 3’ün rahatlatıcı oynanışı, eğlenceli ve sakinleştirici melodileriyle birçok klasik müzik severi kesinlikle etkileyecek. Ancak konu güçlü EDM parçalarına geldiğinde, klasik piyano parçalarını unutmakta. Ayrıca ilginizi Beat Fire’daki güçlü silah seslerine kaydırabilirsiniz, çünkü oyun gerçekten yoğun müziğe katılmanıza izin vermekte. Farklı zorluk seviyelerinde güçlü müzik eşliğinde ilginç oyun içi seviyeleri keşfederken eğlenin. İlginç görsel efektler ve benzersiz animasyonlarla inanılmaz silah sesi efektlerinin keyfini çıkarın. Mükemmel müzikle eşleştirirken çekimlerinizi yapabileceğiniz ritmik dokunma eylemlerini keşfedin. Şarkılarınızı seçin ve harika Beat Fire oyununun keyfini çıkarmaya başlayın. Kapsamlı incelemelerimizle Adaric Music’in ilginç mobil başlığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Oyunun Tarihçesi!

Beat Fire’da Android oyuncuları, güçlü EDM şarkıları ve ilgi çekici ateşli silah animasyonları ile ritmik müzik eylemlerinin keyfini çıkarma şansına sahip olacaklar. En sevdiğiniz şarkıları dinleyebileceğiniz ve ritimleri takip etmenizi sağlayacak mükemmel silah atışlarını gerçekleştirebileceğiniz sürükleyici müzik deneyimlerinin keyfini çıkarın. Sadece düşen notaları hedefleyin, müzik parçalarından düşen vuruşlarla eşleşen güçlü ses efektlerinin keyfini çıkarırken notaları vurmak için çekimlerinizi yapın. Oyun içi arayüzle özgürce etkileşim kurmak için sezgisel ve basit dokunmatik kontrolleri kullanın. Oyunda ilerledikçe hiçbir karoyu kaçırmamaya çalışın ve en iyi skorları açın. Beat Fire’daki devasa müzik kitaplığını keşfederken eğlenin. Gereksinimlerinize uyacak farklı zorluk seviyelerine sahip, bağımlılık yaratan ve sonsuz oyun içi zorlukların tadını çıkarın. Dış görünümler ve silahlarla oyun içi deneyimlerinizi kişiselleştirmekten çekinmeyin.

Oyun Özellikleri!

Özellikleri İşte oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikler yer almakta.

1-Basit oyun ve sezgisel dokunmatik kontroller ! Başlangıç ​​olarak, Beat Fire’daki Android oyuncuları, hem kolay hem de eğlenceli olan basit ve erişilebilir oyuna hızla dahil olabilirler. Burada müzik parçaları, parçalara bağlı olarak sürekli olarak farklı desenlerde düşecektir. Tek ihtiyacınız olan parmağınızı hareket ettirmek, artı işaretini doğru notalara yöneltmek ve karoları vurmak için doğru zamanda çekimlerinizi yapmak. Silah atışlarınızla senkronize olarak düşen güçlü vuruşları dinlerken onları parçalamak. Tek dokunuşla kontroller, mobil aksiyonun heyecan verici oyununun keyfini rahatça çıkarmanızı sağlayacak.

2- Oyunda Birçok Parkur Yer Almakta! Tıpkı Tiles Hop: EDM Rush’da olduğu gibi, Beat Fire’da oyuncular, harika oyun içi kitaplıktan güçlü EDM parçalarının keyfini çıkarma şansına sahip olacaklar ve bu da müzik eylemlerine tam olarak katılmanıza olanak sağlayacak. Eşsiz silah sesi animasyonları ve ses efektlerinin oyunu kesinlikle bu şarkılar için daha uygun hale getireceğinden bahsetmiyorum bile. Farklı şekillerde karıştırılmış ve çeşitli türlerde gelen yüzlerce farklı parça arasından seçim yapmaktan çekinmeyin. Oyuna uyması ve belirli zevklerinize uyması için zekice düzenlenmiş farklı şarkıları deneyin. Ve sürekli genişleyen şarkı koleksiyonuyla her zaman beklenen yeni girişler.3- Zorlayıcı ve Eğlenceli Seviyeleri Atla!

Beat Fire’da Android oyuncuları, her şarkıyla farklı modlarda heyecan verici müzik oyununun keyfini çıkarma şansına sahip olacaklar. Karolar oldukça yavaşken Kolay seçeneğiyle müzik yolculuğunuza başlamaktan çekinmeyin ve daha fazla zorluk istiyorsanız Zor ayarlarla biraz yukarı çıkın. Ayrıca, en sevdiğiniz şarkıların keyfini istediğiniz kadar çıkarmanız için Sonsuz modu olacak. Sürekli karo akışları ve kademeli olarak artan hız ile sonsuz zorluklar kesinlikle dikkatinizi çekecektir.

4- Farklı Seçenekteki Farklı Seviye ve Parkurlar! Ayrıca, oyun her zorluk için farklı zorluk seviyelerine sahip olacak. Normal, Zor, Uzman ve nihai Plus zorluklarıyla oyunun tadını çıkarmaktan çekinmeyin. Beat Fire’da en sevdiğiniz şarkılarla oynarken zorlukları kademeli olarak artırın. Destansı müzik oynanışı kesinlikle birçoğunuzu etkileyecek.

5- Oyunu istediğiniz gibi özelleştirin! İlgilenenler için, oyununuzu daha heyecanlı hale getirmek için artık Beat Fire’daki ilginç özelleştirme öğelerinden yararlanabilirsiniz. Her oyunda oyun içi deneyimleri değiştirmek için seviyelerinizden herhangi birinde arka plan renklerini değiştirmekten çekinmeyin. Benzersiz görsel öğeleri etkinleştirmek için seviyelerin temalarını özgürce değiştirirken farklı görünüm ayarlarıyla oynarken eğlenin. Ve en önemlisi, artık ilginç görünümler ve benzersiz silah atışları ile farklı silahlarla çalışabilirsiniz. Oyun içi deneyimleri kişiselleştirmekten çekinmeyin ve harika mobil oyunun keyfini sonuna kadar çıkarın.

6- Çevirim dışı olarak da oynayın! Oyunu daha erişilebilir kılmak için Adaric Music, mobil cihazlarında çevrimdışı müzik eylemi oynanışını da sunmakta. Böylece, Android oyuncularının kendilerini eylemlere tam olarak dahil etmelerine izin vermekte. Erişilebilir oyunu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynarken eğlenin. Mobil verilerinizi açmanıza veya aktif Wi-Fi bağlantılarını aramanıza gerek yoktur.

7- Oynaması tamamen ücretsiz! Tüm heyecan verici özelliklere rağmen, oyun tüm Android oyuncularının mobil cihazlarında oynaması için hala ücretsizdir. Sonuç olarak, Google Play Store’dan kolayca indirebilir ve hiçbir ücret ödemeden oyunla eğlenmeye başlanmakta. Ancak, hala ücretsiz bir uygulama olduğundan, Beat Fire, düşünmeniz için reklamlar ve oyun içi satın alımlar sunmakta. Bu nedenle, bunun yerine web sitemizdeki oyunun değiştirilmiş versiyonuna gitmek isteyebilirsiniz.Grafikler!!

Ayrıca, sezgisel ve ilginç oyun içi grafikler sayesinde Beat Fire, güçlü müzikal oyunun keyfini çıkarma şansına sahip olacak. Eşsiz silahlarınızı harika silah atış efektleriyle belirli hedeflere çekerken eğlenin. Oyun içi eylemlerin keyfini kendi yöntemlerinizle özgürce çıkarmak için farklı özelleştirmelerden yararlanın. Ve en önemlisi, Beat Fire’ın optimize edilmiş oyun içi grafikleri! Ayrıca oyundan her zaman sonuna kadar keyif almanızı sağlamakta. Beat Fire gibi daha fazla ilginç veya eğlenceli uygulamalar için sitemizin uygulamalar kısmına göz atabilirsiniz.

Özetlemek Gerekirse!

Beat Fire’da heyecan verici seviyelerde EDM eylemlerine katılmaya hazır olun, bu sizi harika mobil oyunun içine tamamen kaptırmakta. Oyun içi eylemlerinize eklemek için birçok ilginç parça içeren devasa EDM müzik koleksiyonunun keyfini çıkarın. Farklı seviye temaları, görünümleri ve harika görsel unsurlarıyla benzersiz silahlarla benzersiz ateşli silah eylemlerini keşfedin. Bunların hepsi, Beat Fire’ın harika oyununun tadını sonuna kadar çıkarmanıza izin vermekte.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Mükemmel ve sorunsuz çalışmakta. Oldukça başarılı ve eğlenceli bir oyun.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478