e
sv

Mobile Legends En İyi Kahramanlar

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobile Legends En İyi Kahramanlar

Mobile Legends En İyi Kahramanlar! Mobil Legends: Bang Bang en iyi kahramanlar ve performans  hakkında bilgi alacaksınız. Bu yazımız sonunda kazanma şansınızı arttırmak için her bir rol için en iyi kahramanları kullanmanız için size yardımcı olacaktır. En İyi Suikastçı-Savaşçı-Büyücü-Tank-Destek!  Mobile Legends  en iyi kahramanlar dan en iyi kahramana doğru sıralama sahibi olacaksınız. Bununla birlikte, potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak ve kazanmaya başlamak için bu kahramanları nasıl kullanacağınızı anlamanız ve çözmeniz gerekir. Mobile Legends: Bang Bang seviye listeleri, size hangi kahramanların iyi performans gösterdiğine dair bir fikir vermek içindir.

Mobile Legends Yeni Oyun MODU için tıklayın!

Mobil Legends: Bang Bang En İyi Suikastçi

Suikastçılar hızlı bir şekilde rakibi ortadan kaldırma gücüne sahiptir. Aynı zamanda karşı düşmanın ormanını keser, hızlıca altın kasar ve seviye atlar.
Suikastçı Kahramanlar: Benedetta-Natalia-Selena-Ling-Helkurt-Lancelot-Hayabusa- Guison-Saber-Fanny-Karina-Hanzo

Benedetta

Benedetta kahramanı oyuna geldikten sonra her manada başarı gösterdi. Oyundaki olağanüstü hareketliliği onu popüler bir kahraman yaptı. Herkes onun atılganlık yeteneğine hazırlıksız yakalanmaktadır. Pek çok oyuncu bu yetenek için profesyonel liglerde bu kahramanı tercih eder.Bu kahraman için ekipmanlar:Savaşçı Çizmeleri-Kana Susamış Balta- Göğüs Zırhı ve Kahin .

Ling

Ling’in herhangi bir duvarda atlamasını sağlayan, yere herkesten erken ulaşan bir yeteneği vardır. Nihai yeteneği olan fırtına bıçakları büyük hasar vermeden önce kısa bir süre  yenilmez olmasını sağlar.

Mobile Legends: Bang Bang En İyi Savaşçı

Savaşçı, hücumu yönetmede üstün olan kahramanlardır. Düşmana hızlı dalma ve hayatta kalmalarına izin veren dengeli istatiksel güce sahiptirler. Oyundaki en esnek ve en uyum sağlayan kahramanlardır.Savaşçı Kahramanlar: Chou, Jawhead, Paquito, Phoveus, Silvana, Hilda, Yu-Zhong, Thamuz, Bane, Aldous, Lapu-Lapu, Balmond, Zilong, Freya, Roger, Leomord, Guinivere, Khaleed, Badang, Alucard, Alpha, Masha, Ruby, Argus, Martis, X-borg, Terizla, Sun, Minsithar, Dyroth‘tur.

Chou

Chou:Güçlü savurma, atılma ve kalabalık kontrol gibi güçlü efektlere sahip bir kahramandır. Takım savaşlarında birkaç saniyeliğine rakibi hararetsiz bırakır ve bunu yaparak çok önemli rol üstlenir.Ekipmanlar: Savaşçı Çizmeleri, Göğüs Zırhı, Çaresizliğin Kılıcı ve Sonsuz Kraliçe’nin Kanatlar.

Phoveous

Mobile Legends: Bang Bang’a yeni bir kahraman eklendi; Phoveous. Wanwan ve Benedetta gibi hızlı hareket eden kahramanlara karşı koyar. Yanında bir kahraman kısa çizgi veya göz kırparsa tüm yetenek sayılarında 1 saniye bekletir. Bu yüzden yeteneklerini saptanmayan kahramanları ağır şekilde cezalandırır. Ekipmanlar:Gizemli Çizmeler-Büyülü Tılsım- Buz Kraliçesi Değneği- Kaba Kuvvet Göğüs Zırhı ve Yıldırım Balığı.

Mobile Legends: Bang Bang En İyi Büyücüler

Ani hasar ve kalabalık kontrolü konusunda uzman olan sihir  kahramanları, büyücülerdir. Geniş hasar veren kahramanlar olan büyücüler suikastçilerin öncelikli hedefleri olma gibi bir dezavantaja da sahiptirler. Büyücüler: Esmeralda, Yve, Pharsa, Alice, Kagura, Valir, Cecillion, Chang’e, Harley, Cyclops, Lunox, Harith, Lylia, Lou-Yi, Eudora, Nana, Zask, Gord, Kadita, Aurora, Odette, Vale ve Vexanna‘dır.

Esmeralda

Esmeralda, oyunun en güçlü büyücüsüdür. Rakibe çok hasar verebilir ve kendisini korumak için kalkan açmakta.Ekipmanlar:Savaşçı Çizmeleri, Büyülü Tılsım, Kaba Kuvvet Göğüs Zırhı, Felaket Azraili, Cennetin Tüyü ve Kutsal Kristal.

Yve

Yve oyuna girdikten sonra profesyonel oyun kurmadaki en iyi kahraman haline gelmiştir. Yıkıcı yeteneklerini hareket hızı ile birleştirerek daha hızlı baskınlar düzenleyebilir. Ekipmanlar:Şeytan Ayakkabıları, Buz Kraliçesi Asa, Parlayan Değnek, Dahi Asa, Büyülü Tılsım ve Kutsal Kristal.

Mobil Legends: Bang Bang En İyi Nişancılar

Nişancı kahramanlar uzun menzilli ve sürekli hasar verme yeteneklerine sahiptir. Nişancılar; oyunun gidişatını değiştiren kahramanlar olarak bilinir. Kule yıkmada etkili rol oynar, bu yüzden nişancılar takımın önemli üyesidir. Nişancılar: Claude, Yi Sun-Shin, Granger, Popol and Kupa, Hanabi, Brody, Wanwan, Bruno, Layla, Kimmy, Miya, Karrie, Irithel, Clint, Moskov, Lesley’dir.

Claude

Claude’un her zaman oyunun en iyi nişancılardan biri olduğunu söyleyebiliriz; ışınlanma ve can çalma yeteneklerine sahiptir.Ekipmanlar: İblis Ayakkabıları, İblis Avcısı Kılıcı, Altın Asa, Doğa Rüzgarı, Zararlı Kükreme ve Kaba Kuvvet Göğüs Zırhı.

Granger

Mobile Legends: Bang Bang’ta Son zamanlarda en popüler kahraman haline gelmiştir. Bunun nedeni her 6. atış sonrası kritik atışını yapar ve düşmana ağır hasar verir.Ekipmanlar:Raptor’un Palası, Sert Çizmeler, Avcı Saldırısı, Kaba Kuvvet Göğüs Zırhı, Sonsuz Savaş ve Çaresizliğin Kılıcı.

Mobil Legends: Bang Bang En İyi Destek Kahramanları

Destek kahramanları; kitle kontrolü, iyileştirme ve kalkan gibi yetenekleri ile takıma destek rolü üstlenirler. Genelde destek kahramanları çok hasar vermezler takım üyelerini hızlandırma ve güçlendirme görevleri vardır. Destek kahramanları: Mathilda, Rafaela, Diggie, Angela, Estes, Carmilla, Kaja ve Faramis’tir.

Rafaela

Mobil Legends: Bang Bang’ta popüler olan bir destek kahramanıdır. İyileştirme yeteneği, sürekli dürtme kalabalık kontrol  gibi yetenekleri ile rakip için can sıkıcıdır. Rafaela gibi bir takım üyeniz varsa can doldurma ve hızlanma gibi yeteneklerine ulaşır kaçmak zorunda kalmazsınız. Ekipmanlar:Cesaret Maskesi, Şeytan Ayakkabıları, Kahin, Hakimiyet Buz, Kaba Kuvvet Göğüs Zırhı ve Ölümsüzlük. Mobile Legends en iyi kahramanlar için makaleyi okumaya devam edin.

Mathilda

Mobile Legends: Bang Bang’taki ilk destek ve suikastçi özellikli kahramandır. Takımına hareketlilik sağlar ve rakibe ağır hasar verirler.Cesaret maskesi ile daha hızlı hareket hızı sağlar.Ekipmanlar:Cesaret Maskesi, Şeytan Ayakkabıları, Buz Kraliçesi Asa, Ölümsüzlük, Dahi Asa ve Athena’nın Kalkanı.

Mobil Legends: Bang Bang Tanklar

Tanklar düşmandan gelen hasarı emme rolü üstlenirler. Bu nedenle çoğunlukla yem olarakta kullanılır ve dayanıklı kahramanlardır. Hasarı yüksek gelen rakibe karşı koyar ve takımın katledilmesini önlerler. Tank Kahramanları: Barats, Baxia, Gloo, Atlas, Uranus , Khufra, Tigreal, Grock, Johnson, Akai, Gatotkaca, Hylos,  Belerick,  Lolita, Franco, Minotaur.

 

Baxia

Tanklar içinde Baxia Mobil Legends: Bang Bang’ta en hızlı hareket kabiliyetine sahip kahramandır. Seviye atlattıkça daha fazla güçlenir ve oyun sonunda güçlü bir kahramana dönüşür. Baxia tercih edersen Lanetli Maske- Hakimiyet  Buz- Kaba Kuvvet Göğüs Zırhı ve Savaşçı ekipmanları almalısın.

 

Gloo

Gloo Mobile Legends: Bang Bang’a en son eklenen tank kahramanıdır. Takımına kalabalık kontrolü sağlarken kendini oldukça korumakta. Gloo kahramanına aşina olmak zor olsada alıştıktan sonra çok güçlü bir kahraman olduğunu görürsünüz. Ekipman olarak; Lanetli Maske -Sert Çizmeler -Kahin-  Lanetli Kask – Antik Zırh ve Ölümsüzlük alabilirsin.

Şimdi sizde Mobile Legends En İyi Kahramanlar listesine ulaştığınıza göre; kahramanını seç ve oyuna dahil ol!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mobile Legends: Bang Bang İpuçları

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478