e
sv

Mobile Legends: Yeni Kahraman Natan!

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobile Legends: Yeni Kahraman Natan!!

Mobile Legends: Yeni Kahraman Natan! Bu yazımızda oyuna dahil olan yeni efsanevi ve korkusuz kahraman Natan’ı tanımaktan mutluluk duyarız. Yazımızda Natan hakkında genel bilgilendirme ve oynayış içermekte. Natan 23 Temmuz 2021’de Mobile Legends seven oyuncularla buluştu. Bununla beraber yeni kahramanın ulti veya oynayış biçimide merak konusu olmakta. Apkoyunevi ailesi olarak sizlere bu kahraman hakkında bilgi derlemek isteriz!

Natan Nasıl Bir Karakter!

Natan kısa ve öz bir şekilde anlatacak olursak nişancı Kahraman kategorisinde yer almakta. Usta bir nişancı olan Natan oldukça becerikli bir kahraman bununla birlikte düşmanın kokulur rüyası konumunda. Natan bir Uzay Gengini rolünü üstlenmekte ve savaşmakta. Özellik olarak Beatrix’e benzemekte. Bu özellikler ona göre ulti veya becerileri barındırmakta. Natan oldukça keyifli bir nişancı olmakta ve bunu oldukça başarılı bir şekilde sürdürecektir! Natan oyun veya maç başında fazla mana harcamakla beraber oyun sonunda bunu azaltmaktadır. Oyunu hala indirmediyseniz Google Play Store adresini ziyaret ederek indirebilirsiniz.

Natan’ın Becerileri!

Pasif Becerisi:  Her Şeyin Teorisi Natan’ın pasif yetenek barındırmakta. Natanının oynayışına bağlı artan Saldırı Hızı mevcuttur. Natan becerisi ile bir rakibe her vurduğunda, dolaşım sağlamakta. Her yük, Saldırı Hızını yüzde 15 ve Hareket Hızını 5 saniye boyunca yüzde 7,5 artırmakta. Ayrıca %100 fiziksel can çalma ya da can yenileme ultisine sahiptir.Birinci Beceri: Süper Ulti!

Nathan, yoluna çıkan düşmanlara 200 ve 180 olmak üzere 380 fiziksel hasar verir.  120’de Toplam Büyü Gücü olmak üzere çok miktarda enerji ateşler.

İkinci Becerisi: Müdahale!

Nathan, rakipleri ile koridor boyunca temas veya etkileşime geçtiğinde onları sürükleyen bir yerçekimi çekicisini başlatmakta. Ancak yerçekimi sonunda patlar ve rakibe bir geri tepme etkisi verir.

Nihai Becerisi!

Nathan, menzilindeki sekiz alan hasarına sahip ve sekiz saniye süren bir Ters Klon çağırmakta. Bu Ters Klon, Saldırı özelliğinin yüzde 30’unu alabilir ve tüm kahraman hareketlerini veya saldırılarını tersine takip eder.

Natan İçin Alınması Gereken Eşyalar!

Büyü: Titreme, İntikam (ormancı)

Amblem: Öldürme Çılgınlığı (Suikastçı)

Yetenek tavsiyesi: Fiziksel Saldırı +12.00, Kritik Şansı +3.60%Mobile Legends efsane kahramanlar için buraya tıklayın ve efsane  kahramanların özelliklerini sizlerde keşfedin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Genshin Impact Nedir&Nasıl Oynanır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478