e
sv

Mobile Legends Kulüp Nedir ve Nasıl Oynanır!!

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobile Legends Kulüp Nedir ve Nasıl Oynanır!!

Mobile Legends Kulüp Nedir ve Nasıl Oynanır; hakkında siz değerli apkoyunevi ziyaretçileri için araştırmaya ve yazmaya devam etmekte. Mobile Legends Kulüp modu nedir nasıl oynanır hakkında bilgiler sunmak isteriz. Öncelikle şunu söylemek isteriz mobil oyun kitlesi her geçen gün artmakta. Bununla birlikte yeni oyunlar veya mevcut oyunlar içinde farklı oyun modları gelmektedir. Mobil Legends bu oyunlar arasında ve güncellemeler yakmakta. Veya yeni karakterler getirilmekte . Oyunu Google Play veya Apple Store ile indirebilirsiniz.

Mobile Legends Kulüp

Mobil Legends en iyi kahramanlar ve efsane kahramanlar  için bu yazıya tıklayın veya doğrudan apkoyunevi.com adresimizi ziyaret edin.

Mobile Legends Kulüp Nedir!!

Mobile Legends Kulüp oyunda en çok tercih edilen modlar arasında yer almakta. Bunun nedeni ise maçların sıralı veya klasiğe göre daha erken bitmesine bağlı. İki takım ile oynanan mod da birer merkez kule ikişerde orta kule olmak üzere toplamda 6 kule bulunmakta. Sıralı veya benzeri modlara göre daha çok tercih edilmesi ölüm sayısının çok önemli olmamasına bağlı. Kulüp’te diğer modlar kadar ormanda yok. Keseceğiniz orman yada yaratık sayısı da az . Kısaca Kulüp tek merkezli  ve tek koridordan oluşmakta. Avantaj ve dezavantajları bulunmakta. Bunları aşağıda Nasıl Oynanır kısmında sizlerle paylaşacağız.

Mobile Legends Kulüp Nasıl Oynanır!!

Şimdi gelelim Mobile Legends Kulüp Nasıl Oynanır kısmına. Öncelikle telefonunuz, tabletiniz veya hangi cihazla oynuyorsanız; oyuna giriş yapıyoruz.  Oyun girişten sonra önünüze modlar çıkmakta; Sıralı, Klasik, Kulüp, Aksiyon, Özel ve VS Y.Z çıkmakta. Bunlar arasından Kulüp olanı seçiyoruz. Kulüp yazan yere tıkladık ve oyuna başla çıkacak karşınıza. Bur da davet etmek istediğiniz arkadaşınız varsa davet gönderiyorsunuz, yoksa oyna başla butonuna basıp başlıyoruz. Oyun size takım eşleşmesi sunacak; tahmini bir süre verir. Beş kişilik takımlar geldiğinde başla butonuna basıyoruz. Herkes bastığında oyun başlar; basmayan biri olursa oyun sizi tekrar eşleşme için önceki adıma geri götürür.

Mobile Legends Kulüp

Oyuna başladık size iki karakter veriliyor; oynamak istediğin kahramanı seç veya ilkin ücretsiz kahramanı değişme hakkı sunar. Sonraki değişme için on elmas gerekli. Şimdi gelelim oynamaya; oyuna beşerli takım olarak girdik. Dar ve tek koridorda ilerliyoruz, minyonlar da mevcut. Amaç rakip merkez üssünü yok etmek. Şunu da belirtelim; merkez üssünden ayıldığında mana doldurmak için tekrar ışınlanma mümkün değil. Mana veya canınız az ise etraftaki yatıkları kesin ve ölmemek için direnin. İtemler de aynı şekilde ölmezseniz item alamıyorsunuz. Kulüpte nişancı, suikastçı, büyücü gibi geniş menzilli veya güçlü kahramanlar daha güçlü ve galibiyet getirir. Kulüpte kısa sürede biter buda çokça tercih edilmekte.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Racing in Car-2: Apk Nedir ve Nasıl Oynanır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478