e
sv

Mobile Legends: Bang Bang 1.6.18 Güncellemesi

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobile Legends: Bang Bang 1.6.18 Güncellemesi!!

Mobile Legends: Bang Bang 1.6.18 Güncellemesi! Aksiyon ve stratejinin ön planda olduğu oyun yeni güncelleme ile sizlerle birlikteyiz. Her geçen gün milyonlara hitap eden Mobil Legends: Bang Bang sürekli yenilikler yayınlamakta. Bununla beraber son yama yani güncelleme 1.6.18 21 Eylül salı günü ile oyuncularla birleşmiş durumda. Bu makalemizde sizler güncelleme yenilikleri veya nasıl güncelleme yapıldığını ele almak isteriz.

Mobile Legends: Bang Bang Özet!

Kısaca özetlemek gerekirse; bu oyun strateji ev aksiyon içerili bir oyundur. Oyunda kuleler bulunmakla beraber birçok ögeler de yer almakta. Ayrıca çeşitli oyun modları bulunmakta ve isteğe göre oynamak istenen oyun modunu seçip oyuna dahil oluyorsunuz.

Oyunda amaç rakip üssü yani ana kuleyi yıkmaktır. Oyunu yapmak için seçtiğiniz kahraman büyük rol oynamakta. Bunu söylerken oyunda; çeşitli kahramanlar bulunmakta. Şunu da belirtelim ki her kahramanın çeşitli özellikleri bulunmakta. Mobile Legends: Bang Bang 5v5 oyunculu bir strateji oyunudur. Bu yüzden takımda kahraman alırken aynı kategoride Kahraman almamaya dikkat edin! Oyundaki kahraman kategorisi: Büyücüler, Nişancılar, Suikastçılar, Savaşçılar, Tanklar ve Destek kahramanları mevcut olmakta. Mobile Legends: Bang Bang Efsane Kahramanlar için tıkla!

1.6.18 Güncellemesinde Neler Var!

Arayüz ekranı değişti! Yani alıştığınız arayüz yenidentasarlandı. Ses kalitesi ve görseller iyileştirildi. Emekler ve animasyonlar eklendi.  Nişancılar her zaman için önemli oyun sonu kahramanları olmakta! Yanız yeni güncelleme ile birlikte orman kasıp oyun sonunu bekleyen nişancılar artık hikayede kalacak gibi görünüyor. Çünkü nişancılar ormandan çok Altın Koridorunda oynanması gerektiği düşünülmüş gibi görünmekte. Nişancılar için orman kasmaktansa attık altın kasma sezonu başlamış bulunmakta.

Mobile Legends: Bang Bang İpuçları

Mobile Legends: Bang Bang İpuöları Mobile Legends: Bang Bang‘da her maçı kazanamazsınız. Fakat işler yolunda gitmiyor olsa bile, pes etmemek kazanma şansınızı...

Mobil Legends: Bang Bang Yeni Kahraman ve Yenilenler!

Evet yanlış görmediniz oyuna yeni Kahraman ve önceki Kahramanlar üzerinde oynanma görülmekte. Yeni Kahraman: Umut Tomurcuğu adıyla Floryn geliyor. Kahraman yelpazesi her geçen gün zenginleşen oyun büyük ilgi toplamakta.

Mobile Legends: Bang Bang: FLORYN !

Floryn,; oyuna renk katacak bir görselle geliyor. Ayrıca her kahramanın taşıdığı bir kılıç, silah veya bıçağı bulunuyor. Floryn’da DEW’in fenerini taşımakta. Bunu yaparken biran bile yanından ayırmaz. Floryn her saldırı atağında Dew’in feneri enrji toplamakta. Fenerin enerjisi dolduğunda isterse takım arkadaşı ile paylaşmaktadır. Takım arkadaşı bundan yararlanarak ekstra ekipman alabilmekte.

FLORYN’İN EKİPMANLARI!

 1. Floryn’nın İlk Ekipmanı: Bu ekipman 20 Büyü Gücü ve %5 de hareket hızı katmakta.
 2. Paylaştırılabilir Ekipman: Takım arkadaşına 250 HP verir.
 3. Evrimleşmiş Ekipman: % 40 Büyü Gücü %10 Hareket Hızı %5 Bekleme Süresi sağlar.
 4. Evrimleşmiş ve Paylaşılabilir Ekipman: Takım arkadaşına 500 HP ve %8 Fiziksel Saldırı veya Güç vermekte.

Floryn’in Becerileri!

 • Birinci Becerisi: Ekim yapma
 • İkinci Beceri : Filizlenme
 • Ultisi               : Çiçeklenme

Mobile Legends En İyi Kahramanlar

Mobile Legends En İyi Kahramanlar Mobile Legends En İyi Kahramanlar! Mobil Legends: Bang Bang en iyi kahramanlar ve performans  hakkında bilgi alacaksınız....

Mobile Legends: Bang Bang 1.6.18 Yenilenen Kahramanlar!

 • Lancelot
 • Odette
 • Hayabusa
 • Kagura

Mobile Legends: Yeni Kahraman Natan!

Mobile Legends: Yeni Kahraman Natan!! Mobile Legends: Yeni Kahraman Natan! Bu yazımızda oyuna dahil olan yeni efsanevi ve korkusuz kahraman Natan’ı tanımaktan mutluluk duyarız....

Mobile Legends: Bang Bang Nasıl Güncellenir!

Öncelikle oyun hakkında tüm detayları okuduktan sonra, yenilikler ve kahraman ve özellikleri! Ardından oyunu güncelleme yapmak istiyorsanız Google Play Store veya hangi platformda oynuyorsanız kullandınız aplikasyondan oyuna giriş yapın. Oyun güncelleme destekliyorsa otomatik olarak sizi güncelleme sayfasına yönlendirecektir. Güncelleme butonuna basarak güncelleme işlemini başlatabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Ninja’s Creed APK İndir (SINIRSIZ PARA)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478