e
sv

Mobile Legends: Bang Bang İpuçları

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobile Legends: Bang Bang İpuöları

Mobile Legends: Bang Bang‘da her maçı kazanamazsınız. Fakat işler yolunda gitmiyor olsa bile, pes etmemek kazanma şansınızı arttırır. Şöyle ifade ediyorum kötü başladığın bir maçı veya kaybetmeye yakın bir maçı; strateji yaparak kazanabilirsiniz.Bu yazımda size birkaç ipucu vermek istiyorum.

Maçı kazanmak için birçok strateji vardır. Bunları bazen tek başınıza bazende takım halindeyken uygulayabilirsiniz. Bununla ilgili size her iki strateji hakkında bilgi verip; yazımızı okuduktan sonra maç kazanma oranınız artacaktır.

Her Zaman Birlikte Hareket

Eğer düşman takımı durdurmak zor görünüyorsa, bu aşamada yapabileceğin büyük bir hata var. Bu hata; arkadaşlarının kendi başlarına hareket etmesi olacak. Bunun olmasını engellemek için yeniden takım ruhu kurmak ve mücadeleye başlamak istiyorsan birlikte hareket etmeniz olacak. Takım oyunlarında kazanmanın en etkin stratejisi bir arada olmaktır. Eğer oyuna rastgele girdiyseniz oyuncuları bir arada tutmak daha zordur. Eğer takım üyeniz tek başına hareket ediyorsa  peşinden gitmeyin; bunu yapmak yerine bir grup olarak hep birlikte hareket eden oyuncu grubunda kalın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Birlikte kalmanın maçları kazanmanıza yardımcı olacak birkaç nedeni var.Birlikte kalırsanız takım arkadaşınızın öldürülmesinden endişe duymanıza gerek kalmaz. Birlikte hareket  ettiğinizde kule açmak ve maçı kazanırsınız. Tek başınıza koridor temizlemek yerine takım olarak gitmeniz kısa sürede zafer kazandırır.

Minyon Kesmeye Ara Vermeyin

Kule açma aşaması sonuna gelindiğinde  rakip oyuncuyu öldürmeye odaklan.Sadece bunu yaparak dikkat dağıtırsın. Bunun yerine oyunun hiçbir aşamasında minyon ve orman almayı unutmamalısın. Buna mola verirseniz karşı takıma aynı hatayı yapmayan rakibe üstünlük sağlayacaktır. Koridorda ilerlerken tek yapmanız gereken şey minyonlarla karşılaştığınızda otomatik saldırıyla karşılık vermelisin. Bu size altın kastırır. Ne kadar çok altın kasarsan; o kadar çok eşya satın alırsın. Bu şekilde kahramanın güç kazanır.

Seviye 15’e kadar minyon ve altın canavarlarını kesmeyi ihmal etmeyin. Sadece kuleler ve rakip kahramanlara odaklanma gibi bir hata yapmayın. Takımındaki oyunculardan birini sadece altın kasma görevlendirmesi yapmak iyi bir fikir olacak.

Rakibe Kaşı  Sayıca Az: Çatışmadan Kaç

Takım oyuncularınız birlikte hareket etmiyorsa ve düşman takım belirli bir koridorda veya kulede odaklandıysa kaçmak iyi bir fikir olacaktır. Maçı kazanıyorsanız bile , rakip sayıca üstünse çatışmaya girmekten kaçının. Sayı üstünlüğü rakipteyse çatışmada sürekli öldüğünüz için daha fazla ceza alacaksınız.

Oyunda Kahraman Olmak Zorunda Değilsin

Mobile Legends: Bang Bang’ta önemli olan Nişancı ve Suikastçı’lara yeterince orman ve kil almalarıdır. Şöyle ki oyun kahramanı olmaktansa; bu tür oyuncuları kastırmak için onlara yardımcı olayı deneyin. Nişancı ve Suikastçı’lar takımın rakibe ağır hasarlar veren oyuncular olacaktır. Bunun için çok altın toplayıp sağlam ekipmanlar sarın almaya ihtiyaçları vardır. Eğer siz nişancı veya suikastçıysanız takımınızınla birlikte hareket edin ve son darbeyi vuran olmak için uğraşın. Ne kadar çok kil alırsanız kazanma ve güçlenmek o kadar artacaktır.

Ayrılarak Koridor İttirmeye Çalışın

Mobile Legends: Bang Bang’da tank kahramanı veya rakipten daha hızlı bir kahramana sahipseniz; düşmanın dikkati dağılmışken başka koridora yönelin. Hamlenizi düşmanın dikkati dağılmışken , doğru zaman ve doğru şekilde yaparsanız rahat bir şekilde kule yıkar ve durumu kendi lehinize çevirebilirsiniz. Bu strateji ile ayrılarak ustalaşmak oldukça zordur. Bunun için doğru zaman ve doğru şekilde hamle yapmak gerekli.

Oyunda Rahatlamayı Unutma!!

Mobile Legends: Bang Bang’ın bir oyun olduğunu unutma ve rahat bir şekilde oynamaya çalış. Kaybediyorsun  diye strese veya sinirlenmeye başlarsan dikkatinizide kaybeder ve  kaybettiğiniz oyunu geri kazanmak zorlaşacaktır. Bazende düşman oyunu ger döndürmeyecek kadar ilerlemiştir. Artık Mobil Legends: Bang Bang maçlarında kazanma şansınızı artırmak için yapmanız gerekenleri biliyorsunuz . Şimdi oyun zamanı Mobile Legends: Bang Bang!!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Gökhan navruz3 yıl önce
 • Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. ..

Sıradaki içerik:

Pubg Mobile Mikrokozmos Modu

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478