e
sv

Pubg Mobile Mikrokozmos Modu

Pubg Mobile Mikrokozmos
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün


Pubg Mobile Mikrokozmos Modu

Pubg Mobile Mikrokozmos Modu 9 Haziran- 5 Temmuz arası sizlerle buluşuyor. Minyatür bir böceğe dönüşmeye ne dersin? Rakiplerinizden uzak durun ve solucan deliklerinde yolculuğa başlayın. Mikrokozmos un büyülü dünyasına sizde şahit olun ve bu heyecanı yaşayın.

Pubg Mikrokozmos Nasıl Oynanır:

Şimdi bu yazımızda Pubg Mobile oyununun yeni modu Mikrokozmos nasıl oynanır öğreneceksiniz. Pubg Mobile Mikrokozmos Modu Erangel’e girdiğinizde karşınıza 5 laboratuvar çıkar ve bu laboratuvarların farklı farklı bir çok özellikleri bulunur. Bu laboratuvarlar seni bir böceğe dönüştürür ve dönüşüm sağlandıktan sonra, oyuncular diğer böcek insanlarla savaşabilecekleri özel bir silah alırlar. Bu silahlarda ki sıradan mermiler seni öldüremez ama tavalar sana ağır hasar verir. Bu yüzden tavalardan kaçman sana fayda sağlar. Böcek insanların haritanın farklı yerlerinde bulunan ışık kaynaklarını görebilecek özel bir görüşe sahip olduğunu görüyoruz. Eğer bir laboratuvar dan diğerine geçmek istiyorsan haritanın dört köşesindeki ışık kaynaklarını toplayarak bir solucan deliği açmalısın yada ışık kaynaklarını enerji dükkanlarında değiştirebilirsin.

Laboratuvarların Özellikleri Nelerdir:

Oyuncular laboratuvar sayesinde Kuantum Dönüşüm Cihazı kullanarak böcek insana dönüşür veya tekrar oyuncu formuna dönebilir. Oyuncular ışık kaynaklarını kullanarak enerji dükkanlarında savaş malzemesi alıp satabilir veya takas edebilir.

Işık Puanlarıyla Neler Yapabiliriz

Solucan deliği açılır veya laboratuvarlar arası geçiş sağlanır. Açılan solucan delikleriyle laboratuvarlar arası geçiş sağlayabilirsin. Tavadan kaçmayı unutma! Özel silahlar seni öldüremez ama tava sana ağır hasar verebilir.

Sizleri farklı bir pubg deneyimine götüren Pubg mobile yeni Modda sizlere iyi eğlenceler.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Brawl Stars Yeni Brawler Buzz İpuçları

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478