e
sv

Brawl Stars Yeni Brawler Buzz İpuçları

avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Yeni Brawler Buzz İpuçları

Brawl Stars Yeni Brawler Buzz İpuçları, Brawl Stars Buzz, 7. Sezon: Seviye 30’da Jurassic Splash’ta Brawl Pass ödülü olarak sunulan ya da 7. Sezon Brawl Pass’ta 30. Seviye ulaştıktan sonra kutulardan kazanılan Kromatik bir Kavgacısıdır. Orta derecedeyken sağlığa, yüksek hasar çıkışına ulaşır ve Süper’siyle yüksek hareket kabiliyetine sahip olur.

Buzz, menzilinde düşman barındırırken Süperi kendini otomatik olarak şarj etme özeliğine de sahip. Ana saldırısı yakın menzil darbe saçması olup ve Süper’i düşmanları sersemlettirmekle beraber kendini düşmana veya duvara çeker. Başta Gadget’ı Yedek Şamandıra kullanırken Süper’si tamamıyla şarj edebilirken, sonraki kullandığı Süper’si düşmanını sersemletme etkisini kaybeder. Buzz’ın baştaki Yıldız Gücü kullanırken; Daha Sert Torpido ile Süper’sindeki sersemleşme süresinde artış sağlar.

Saldırı: Buzz Off

Buzz tokat atarken tek bir yaydan beş hızlı tokat atar. Düdüğüyle ise toplamda 5 delici darbeyle beraber saldırır. Bu ve benzeri saldırılarında yumruklar soldan sağa sprey fırlatır gibi fırlar. Yapılan saldırı sonunda  yüksek hasar verilirken, boşaltmak daha çok zaman alır.

Süper: Torpido Fırlatması

Buzz  0Torpido şamandırasını fırlatırken; duvara veya rakibine çarptığında, kendisini ortaya çeker ve Buzz düştüğü yerdeki düşmanları sersemletir. Düşmana ya da duvara çarpacak şekilde mermi atarken, Buzz kendisini odaklanan hedefe çeker. Odaklandıktan sonra indiği yerdeki düşmanları sersemletir ve sersemletme süresiden sonra, Buzz’ın Süper gücü rakibe varmadan öncesinde düşmanda ne kadar kullanıldığına göre değişir. Buzz ne kadar uzaktaysa Süper’de o kadar uzun sersemletme etkisi sağlar. Süper’i kullanırken düşman duvar arkasında olsa bile duvarı geçer.

Gadget: Yedek Şamandırası

Süper bekleme anında doldurulur, fakat devamındaki Torpido Fırlatma’sı düşmanlarını sersemletmez. Buzz etkinleştirildikten sonra, Süper’i hemen ve tamamen şarj eder. Fakat sonraki saldırıda Buzz’ın Süper‘i düşman kavgacılarına vursa bile sersemletmede bu kadar iyi performans göstermez.

Yıldız Güçler Ve Daha Güçlü Torpido

Buzz’ın Süper sersemleştirmesi bekleme süresi 0,5 saniye kadar yükselir. Buzz, Süper gücü düşman üzerinde kullandığında odak hedefe gerçekten  yakınsa, sersemletme süresinin en az 1 saniye olması olasıdır. Kullandığı bu Yıldız Güç, Yedek Şamandırayı olumsuz etkilemez .

Eyes Sharp

Buzz’ın Süper şarj alanı iyileştirildi ve Süper Şarj %33  oranında yükseltildi. Süper’in otomatik olarak şarj etmesi için düşman Kavgacıların içinde olması gereken alan, boyut olarak büyük ölçüde artar ve dikey bir  haritasının neredeyse tüm genişliğini kapsar. Bu hareket halindeyken Buzz Süper’i otomatik olarak şarj edilmesi neredeyse yüzde yüz olarak sağlar.

Buzz İpuçları

Düşman eğer  kaçıyorsa veya Buzz’un menzili dışındaysa, Süper gücünü kullanarak düşmanı hızla yakalar ve sersemletir. Buzz’un onları bitirmesi için bir şans verir. Yedek Şamandıra Aygıtı, henüz Süper şarj olmadan kaçmak için kullanılır. Düşmanları daha hızlı yakalamak için diğer Süper kullanılarak saldırgan olarak ta kullanılabilir

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Nulls Brawl3 yıl önce
 • Bu yeni güncelleme ile gelen Brawl stars buzz çok güzel çok beğendim

 • Habip Kağan3 yıl önce
 • PUBG ve Brawl Stars için öneriler güzel açıklamalar bilgilendirici ve gayet başarılar yeni konular için beklemedeyim…
  👍🏼

 • GÜRKAN DOĞAN3 yıl önce
 • Brawl Stars için bilgilendirmeler gayet başarili teşekükür…

 • Volkan3 yıl önce
 • Gerçekten güzel bir site teşekkür ederim ilginiz için ☺️🤚

Sıradaki içerik:

Brawl Stars 7. Sezon: Çıkış Tarihine Ve Ayrıntılara Göz Atın

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478