e
sv

Darkfire Heroes ROL Yapma Oyunu Nedir!!

Darkfire Heroes
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Darkfire Heroes ROL Yapma Oyunu Nedir!!

Darfire Heroes Rol Yapma Oyunu; altı gruptan oluşan rol yapma savaş ve strateji oyunudur. Oyunda yetmiş beşten fazla kaharaman  bulunmakta ve bu kahramanları bu altı grupta toplayıp savaşa giriyoruz. Google Play veya İOS üzerinden ücretsiz bir şek,lde indirebilirsiniz.

Strateji belirledikten sonra takım kuruyoruz ve düşmanlar, ejderha gibi çeşitli canavarlara karşı koyun ve ustalaşın. Oyundaki kayıp diyarını kurtarmaya odaklanın. Diğer oyunlardan farklı gerçek zamanlı oynanır. Düşmanı ve karşısına çıkan her şeyi kayıp diyarı korumak uğruna cesur ve korkusuzca savaşır.Bütün bunları yaparken karakteriniz yükselmeyi ve doğru yüzükler seçin. Plan strateji ve savaş taktiği yapın cesurca savaşın ve akışına bırakın. Darkfire Heroes Rol Çalma Oyunu aynı zamanla oyunculara küresel olarak savaşmaları için olanak sunar.

Darfire Heroes2

Strateji İçin Öneriler!!

Başta da dediğimiz gibi Darkfire Heroes’ta strateji oldukça önemli bir etkiye sahip. Oyunda doğru kahraman ve cesur olmak galibiyet getirmekle beraber kayıp diyarı için de büyük önem taşır. Kahramanınızın seviyesi yüksek ve doğru yüzükler seçtiğinize emin olduktan sonra rakibi eleyin. Oyunda yetmiş beşten fazla kahramanın yanında birçok ta savaş büyüsü olduğunu unutmayın. Oyunda bazı kahraman kategorisi de bulunmakta; bunları sıralarsak:

Yetenekli ve Güçlü Kahramanlara Sahip Olun!!

Rakibi yenmek için kurduğunuz takım çok önemli. Her zaman doğru kahraman seçin; savaşçı, büyücü, suikastçı ve nişancı gibi iyi bir takım kurmak sizi başarıya götürecektir. Her kahramanda birbirine benzemeyen kendine has özelleri olduğunu unutmayın. Strateji yaparak ve ya takımda hangi kahramana ihtiyaç var bunu takım ile belirlemeniz gereklidir.

Darkfire Heroes3

Şimdi sende Darkfire Heroes Rol Yapma Oyununa dahil ol. Arkadaşlarınla stratejini belirle, kahramanını seç ve düşmanı alt et. Düşmanı öldürmekle kalmayıp kayıp diyarını da kurtarmış olacaksınız. Oyuna basit gibi bakmayın ve dünya çaplı savaşabileceğinizi veya canavarları yok edeceğinize inanmalısınız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Call of Duty: 5. Sezon 28 Haziran’da Geliyor!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478