e
sv

Call of Duty: 5. Sezon 28 Haziran’da Geliyor!!

Call-of-Duty-Mobile_Sezon-5
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty: 5. Sezon 28 Haziran’da Geliyor!!

Call of Duty: 5. Sezon; herkesin büyük beklentisi ve popüler olan oyunun yeni sezonu nihayet geliyor. Oyun geliştiricilerinin yaptığı açıklamaya göre Call of Duty 5. Sezon’un 28 Haziran Pazartesi  oyun meraklıları için geleceği açıklandı. Oyunda yeni sezonla eski karakter Ghost, yeni karakterler, yeni silahlar  ve yeni haritalarda yer almaktadır. Yeni sezon deniz temalı olacak gibi. Şimdi sizlere 5. Sezonda gelecek yenilikler ve güncellemelere göz atalım:

Oyunu Güncellemek İçin Google Play Store Giriş Yapın!

Call of Duty Haritalar!!

5. Sezonla birlikte üç yeni harita geliyor.

 1. Suldal Limanı
 2. Tersane
 3. Aniyah Baskını

Suldal Limanı!!

Suldal Linanı’ında ;oyuncular bu haritada  beşe beş ve ona on modun da oynayabilecek. Oyuncular bu haritada gemiler ve dar sokaklar gibi deniz temalı yeni bir deniz temalı haritada kıyasıya savaşacaklar.

Call of Duty Suldal

Call of Duty Tersane!!

Tesane haritası Thames Nehri üzerindeki bu haritada; faklı bir yapıda gelen harita dikey biçimde ve küçük simetrik şeklindeki meydanda tersane kapışması başlıyor. Eğer tersane haritasında oynuyorsan tersane içinde ve ya dışında olman önemli değil her türlü çatışmada olduğunu hissedeceksin.

Call of Duty Tersane

Call of Dutyt Aniyah!!

Aniyah haritasında ise bombalanmış veya terkedilmiş eski bir meydanda kıyasıya savaşmanın heyecanını yaşamaya hazır olun. Haritada askeri koğuşlar veS malzemelerle dolu olan düşmanı bulup yok etmek hiçte kolay olmayacak.

Call of Duty Aniyah

Kıyasıya savaşacak ve savaşın ruhunu yükseltecek yeni modlar da savaşa hazırlıklı olun. Hayaletler veya Federasyon ekiplerine katılman sana bağlı. Hangi taraftaysan bunun bir önemi yok ama düşman bölgeleri bombala temizle ve etkinlik görevlerini yerine getirmeye bak. Etkinlik sonrası daha çok yer işgal eden takım galip gelecektir. Ayrıca oyuna yedi yeni silah, tabanca ve şablonda eklenecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Candy Crush Saga: Şeker Çılgınlığı Nedir!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478