e
sv

Call of Duty: Yeni Haritalar ve Devriye Modu

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty: Yeni Haritalar ve Devriye Modu!!

Call of Duty: Yeni Haritalar ve Devriye Modu! Sledgehammer Games, mevcut olacak haritalar ve modlar da dahil olmak üzere Call of Duty: Vanguard beta ile ilgili yeni ayrıntılar sundu.  Call of Duty  yayıncısı Activision Blizzard’a Kaliforniya Adil İstihdam ve Konut Departmanı tarafından şirketin kadın çalışanlarına karşı taciz, ayrımcılık ve misilleme yaptığı iddiasıyla dava açıldı  . Activision Blizzard iddiaları yalanladı. Activision Blizzard dava tüm ayrıntıları  (içerik uyarısı: tecavüz, intihar, istismar, taciz) yeni bilgiler kullanılabilir olduğunda güncellenmektedir.

Call of Duty: Anti Hile Sistemi

Call of Duty: Anti Hile Sistemi!! Call of Duty: Anti Hile Sistemi geleceğini açıkladı. Önde gelen bir Call of Duty sızıntısı, serinin...

Call of Duty: Vanguard  betalara haritaları ve modları Karakol denilen yepyeni bir modu dahil olmak geliştirici Balyoz Games tarafından detaylandırılmıştır. Oyuncular, Champion Hill’in Call of Duty: Vanguard  beta sürümündeki bazı yeni haritalarda Team Deathmatch gibi daha geleneksel içeriklerle birlikte alfadan dönmesini bekleyebilirler  . Bunun da ötesinde , Vanguard’ın  bazı modlarında da oyuncu sayısını önemli ölçüde artıracağı görülmekte .

Call of Duty: 5. Sezon 28 Haziran’da Geliyor!!

Call of Duty: 5. Sezon 28 Haziran’da Geliyor!! Call of Duty: 5. Sezon; herkesin büyük beklentisi ve popüler olan oyunun yeni sezonu...

Son  Call of Duty: Vanguard  alpha  hareketi, oynanışı, sesi, görselleri ve daha fazlası nedeniyle eleştirildi , ancak Sledgehammer bu sorunlardan bazılarını ele almak için çalıştığını vaat eder. Geliştirici, bu sorunlardan bazılarının gelecek betada ele alınacağını belirtti, bu nedenle stüdyonun düzeltmelerinin yeterli olup olmadığına oyuncular nihai karar verecek. Beta, içerik açısından çok daha büyük planlanmış olsa da, oyuncuların karşılaşacağı başka sorunlar da oluyor.Sledgehammer Games , betayı yeni bir blog gönderisinde detaylandırarak, dört haritanın (Şampiyon Tepesi’nin üstünde) oyunda olacağını doğruladı. Dördüncü harita olan Eagle’s Nest, ikinci hafta sonunda betaya katılacak. Geliştirici, daha önce Call of Duty: Vanguard  beta tarihlerinin  ön sipariş veren PlayStation oyuncuları için 10-13 Eylül tarihleri arasında, diğer platformlar için ise 16-20 Eylül arasında ikinci bir hafta sonu olacağını doğrulamıştı  . İkinci beta hafta sonunun son iki günü, ön sipariş durumundan bağımsız olarak herkesin oynamasına izin verecek.

 Call of Duty

Call of Duty: Devriye Modu!

Ek olarak, Call of Duty: Vanguard  beta sırasında Patrol olarak bilinen yeni bir mod ilk kez piyasaya sürülmekte. Esasen Hardpoint’tir, ancak yakalama noktası statik konumlar arasında geçiş yapmak yerine harita üzerinde hareket eder. Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed ve Search and Destroy’un da betada yer alacağı onaylanmakta. Oyuncular betada 30. seviyeye kadar seviye atlayabilmekte. Ve her oyun türünün üç varyasyonunu sunan “Combat Pacing” adlı yeni bir özelliği deneyimleyebilecekler! Taktik (6v6), Assault (20 – 28 oyuncu) ve Blitz (28 – 48 oyuncu). Özellikle son iki seçenek, Call of Duty: Vanguard’ın çok oyunculu modunun lobi boyutu açısından Black Ops Cold War’dan çok daha büyük olacağı  anlamına geliyor .

Call of Duty Mobile: Sezon-5 Ne Zaman Geliyor!!

Call of Duty Mobile: Sezon-5 Ne Zaman Geliyor!! Mobil  cihazlar için çıkan oyunu olan Call of Duty  Mobile Sezon-5’in  ne zaman çıkacağına...

Yana Vanguard  20 oyunculu haritaları hakkında özellikleri, tüm haritalar muharebe pacing her tip için mevcut olacak değil varsaymak güvenlidir. Bazı haritalar büyük olasılıkla 6v6 ve diğerleri 24v 24 için tasarlanmakta. Call of Duty:  Modern Warfare  100 oyuncuyu Ground War moduna getirdiğinden , bu kesinlikle serinin ilk kez böyle bir şey denemesi değil .Call of Duty: Vanguard’ın  2. Dünya Savaşı’na dönüşü! Oyunla ilgili bazı şüpheler içeriyor, ancak beta umut vericiyse, belki de bu şüphecilerden bazılarını kazanır. Nişancı, bu yıl Battlefield 2042  ve  Halo Infinite gibi çok sayıda rekabete sahip , bu nedenle çekirdek oyuncu tabanını gerçekten memnun etmek için sadece başarılı olmaktan daha fazlası gerekecek. Seri, alımdan bağımsız olarak tarihsel olarak ticari olarak iyi performans göstermiş olsa da, Call of Duty: Vanguard yetersiz  kalırsa , rakiplerine kıyasla uzun vadede zarar görebilmekte.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Fun Race 3D APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478