e
sv

Call of Duty Mobile: Sezon-5 Ne Zaman Geliyor!!

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile: Sezon-5 Ne Zaman Geliyor!!

Mobil  cihazlar için çıkan oyunu olan Call of Duty  Mobile Sezon-5’in  ne zaman çıkacağına  dair bilgiler sızmaya başladı. Call of Duty Mobile’ın Sezon-5 büyük aksiyon yeniliklerle birlikte gelemesi bekleniyor.

Call of Duty  Mobile: Sezon-4  29 Haziran tarihinde sona erecek. Sezon-4’ün sona ermesiyle birlikte oyunun yeni sezonu da başlamış olacak.

Oyuncuların sezonluk görevlerini tamamlar ve Sezon-4 ödüllerini alırlar. Daha çok XP kazanmak için geri sayım başladı. Sezon sonu yaklaştığı için oyunun dağıtımcısı olan Activision yaklaşan yeni sezon öncesinde, yeni sezona dair ilk bilgileri açıklamaya başladı. Yeni sezon ile yeni oyun modları Call of Duty oyuncularıyla buluşacak.

 

Diğer sezonlarda olduğu gibi Call of Duty , Activision, sezon geçişleri arasındaki kesintileri en aza indirmeyi planlıyor. Sezon-5 başlangıcı ile ilgili şimdilik bir açıklama yapılmamış olsa da Sezon-4’ün bitmesinin ardından Sezon-5’in başlaması bekleniyor.

Oyunun Sezon-4’ü 29 Haziran’da sona ereceği için yeni sezonunda kısa bir süre sonra başlaması bekleniyor. Herhangi bir sorun ile karşılaşılmazsa yeni sezonun 30 Haziran’da başlayacağını söylemek mümkün.Yeni sezon ile birlikte gelecek olan yenilikler tam olarak açıklanmış olmazsa bile oyunun yeni sezonuna dair fragmanın ve bilgilerin kısa süre içerisinde duyurulması bekleniyor.Sizde Call of Duty Mobil oyuncusuysanız sitemizi takip ederek en güncel Call of Duty Mobil hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Garena Free Fire

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478