e
sv

Garena Free Fire

avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Garena Free Fire!

 

Garena Free Fire! Özellikle android uyumlu cihazlarda çok oynan ve sonrasında farklı platformlar üzerinde oynanan bir oyundur. Garena Free Fire; PUBG benzeri bir oyundur. PUBG Mobile çıkmadan önce yayınlanan Garena Free Firesürekli yeni güncellemeler alarak birçok rakibini geride bırakmış ve mobil uyumlu platformlar  üzerinden halen oynanmaya devam etmekte.Oyunu basit bir mantığı olmasına rağmen  bazı oyuncular zorluk çekmekte. Bu yazımızda Garena Free Fire hakkında bilgi sahibi olacaksın.

Free Fire’de Amaç Nedir !!

Oyun 50 kişi ile başlar; son takım veya kişi kalana kadar devam eder . Az kişi ve küçük harita olmamasından ortalama 10 dakika sürmekte. Oyuna tek veya dörtlü takım olarak girebilirsin. Oyuna girdikten sonra  bir uçakla  başlayıp belirli bir güzergah üzerinde ilerliyorsun. Haritada yerininiz işaretlediğiniz noktaya paraşüt yardımıyla iniş yapıyorsun. İndiğiniz  noktada  çeşitli eşyalar  bulabilir ve onları envanterinize katarak oyunda daha güçlü olursun. Bu itemler sayesinde karşılaştığınız rakiplerinizi saf dışı bırakır  ve  oyun sonunda hayatta kalan grubun arasında yer almaya çalışırsın.

Free Fire’ de silahlar ve zırhlar vardır. Rakibi alt etmek için bu silahlara ve zırhlara ulaşman gerek. Silahların yanı sıra dürbün, sağlık malzemeleri ve çeşitli yakın dövüş ekipmanlarda mevcut. Free Fire’de silahlar kadar zırhlarda ön plandadır. Aynı anda iki silah alabilirsiniz. Free Fire’de ; zırh seviyenizi ne kadar yüksek tutarsanız ölme riskiniz de o kadar az olur . Şimdi silahını, zırhını kuşan ve atağa geçmek için beklemede kal .

Free Fire Haritalar!!

Oyunda üç tane harita vardır. Bermuda, Purgatory ve Kalahari. Free Fire’nin kesintisiz aksiyona katılarak siz de rakiplerinizle mücadele edebilir ve oyun sonunda galip gelemeye  çalışabilirsiniz. Her haritanın kendine özgü özellikleri ve ekipmanları bulunmakta. Oyuna daha çok hakim olabilmek için bütün haritaları denemelisiniz . Free Fire oyununda tek bir haritaya hakim olmak  oyunu tam olarak iyi oynayabilmenize yeterli gelmez.Uçak varış rotası bitmeden; en heyecanlı en çatışmalı noktayı belirle, silahını kuşan ve kazan.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Fortnite Sezon 7’deki En İyi İniş Noktaları

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478