e
sv

Brawl Stars Hatırlatma

Brawl Stars İndir
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Hatırlatma

Brawl Stars Hatırlatma! Apk indir!Clash of ClansBoom Beach veya Hay Day gibi birçok popüler oyuna öncülük yapan Supercell tarasından üretilmiştir. Finlandiyalı yapımcı olan Supercell’in yeni oyunu Brawl Stars tüm oyuncuların erişimine sunulmakta. Uzun süredir kısıtlı sayıda oyuncunun oynama şansı bulduğu oyun artık herkes tarafından ulaşılmakta. Birçok karakter veya farklı oyun modları sayesinde çeşitlilik sunuyor. Brawl Stars APK indir! Bu yazımızda da sizlere oyun hakkında bilgilendirme sunmak istiyoruz.


Brawl Stars’a yeni başlayanların yapmaları gereken birçok yol bulunmakta. Bunun nedeni oyun başında oyundaki bütün içerik veya karakterlere sahip olmamak. Kısaca içeriklere ulaşmak veya oynamak için oyunu oynadıkça ve zafer kazandıkça sunulmakta. Ayrıca yeni etkinlikler, yeni karakterler, altınlar, Savaş Kutusu ve Büyük Kutu gibi öğeler yer almakta. 

Brawl Starts Nasıl Oynanır!!

Brawl Stars’ın kontrol etmek oldukça basit, ekranın sol tarafıyla karaktere yön verilmekte veya sağ tarafı ile saldırı yönünü belirliyoruz. Karakterlerin normal saldırı tuşuna yön vermek dışında tek bir dokunuşla en yakın düşmana hızlı saldırı yapmak mümkün. Karakterlerin özel güçlerini kullanmak için de ayrı bir tuş mevcut ve bunu da yönlendirerek ya da tek bir dokunuşla kullanabiliyoruz. Bu sadelik sayesinde oynanışı kavramak oldukça basit.

Başlangıç Oyun Modu!!

Oyundaki ilk mücadele Elmas Kapmaca modun da yapılmakta. Üçerli iki takım olarak karşı karşıya gelinmekte. Bu mod da, takımlar haritanın ortasında beliren elmasları toplamakta ve 10 elmasa ulaşmak hedefleniyor. Takımlardan biri 10 elmasa ulaştığında 15 saniyelik geri sayım başlar ve elmas kaybedilmezse maçı alıyoruz. Elmas kaptırmazsanız oyun galibi siz olursunuz.

Oyunun sunduğu ikinci mod  ise Hesaplaşma! Bu mod da 10 oyuncu karşı karşıya gelmekte. Mücadele tek ya da ikili takımlar halinde girilmekte. Oyun başladığında da etraftaki kutuları parçalayıp karakterlerinizi güçlendirmek gerekmekte. Haritanın gaz bulutuyla çevrili olduğu unutmave hayatta kalan son kişi ya da takım olmak için çabala. Ayrıca takım arkadaşınız ölürse belli bir süre hayatta kalmanız durumunda onun tekrar canlanmasını sağlayabilirsiniz.
Üçüncü mod ise futbola meraklıların favorisi olan Savaş Topu Modu’dur. Bu modda da üç kişilik iki takımın karşı karşıya gelmesidir. Oyunda her takımın bir kalesi bulunmakta, sahanın ortasında da bir top yer almakta. Burada topu karşı kaleye atmak veya gol atmak gerekiyor. Bu aşamada rakip oyuncuları ortadan kaldırmak avantaj sağlamakta. Maçı kazanmak için iki gol atmak yeterli oluyor. Maçlarda takımla ortak hareket etmek önemli bunu yapmazsanız maçı kaybedersiniz.
Ödül Avı Modu! Üçer kişilik iki takımın karşılaştığı mod rakipleri avlıyor ve yıldız toplanmakta. Oyunda en fazla yıldızı toplayan takım da maçı kazanmakta. Bunun yanı sıra üçer kişilik iki takımın mücadele ettiği Soygun’da her takımın birer kasası bulunmakta ve takımlar kendi kasalarını korurken rakibin kasasını da boşaltmakta.

Oyunu indirmek için Google Play Store adresiniz ziyaret edebilirsiniz!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Sanake.io Apk İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478