e
sv
Gun Gang

Gun Gang MOD APK İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiRollic Games
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Gun Gang MOD APK İndir!!

Gun Gang MOD APK İndir! Bu oyun eğlenceli bir 3D aksiyon-strateji oyunudur. Sen bir düğün soyguncususun ve destansı çete yarışında haydutları kurtar. Her şey yalnız seninle başlar ve ne kadar uzağa koşarsan, yol boyunca o kadar çok arkadaş toplayabilirsin. Oradan büyük bir çete oluşturuyorsunuz ve birçok engeli aşmak için ilerliyorsunuz. Zorlukları aşmak için stratejilerinizi buna göre planlıyor ve yol boyunca tüm engelleri yok ediyorsunuz. Yüksek seviyelerde sizi bekleyen birçok zorluk var. Oyun çevrimiçi paylaşımı destekler, böylece heyecan verici hayatta kalma oyununda kilometre rekorunuzu paylaşabilirsiniz. Kalabalık bir çete ile bitiş çizgisine ulaşmak için ufalanan topları, çöp kutularını ve bir yığın kum gibi diğer birçok engeli atlattığınızdan emin olun. Ne kadar çok üyeniz olursa, toplu ateş gücü o kadar güçlü olur.

Oyuna Genel Bakış!

Gun Gang, eğlenceli ve eğlenceli bir aksiyon oyunu için harika bir deneyim sunuyor. Sadece tek bir karakterle başlayacak ve maksimum üye ile bitiş çizgisine kadar her şeyi çekeceksiniz. Her düşmanın numarayı gösteren bir numarası vardır ve daha fazla çete üyesi almak için düşmanı yok etmelisiniz. Oynarken, dev bir suçla mücadele ekibi biriktirirseniz, hiçbir hırsız kaçamaz. Güçlü bir ekip olmak için ekip üyelerini ateş edecek şekilde ayarlarsınız. Keskin nişancılar, son kapıya ulaşmanıza ve son savaşta haydutları vurmanıza yardımcı olacak. Suçluların helikopterle kaçmasına izin vermemeye çalışın çünkü kaçarsanız başarısız olursunuz. Oynanış basit ve alışmak için sadece birkaç dakikaya ihtiyacın var. Dayanışmanın önemini net bir şekilde anlamanız ve birlikte çalışmaya alışmanız gerekir. Arkadaşlarınızı büyük bir çete halinde toplarsanız anlaşmanız daha kolay olacaktır. İlerleyin ve çetenizi zorlu engellerin arasından geçirin. Oyuna meydan okumak kolay değil ve son savaşı planlamaya hazır olun, aksi takdirde son savaş için çok fazla üye kaybedersiniz.

Gun Gang MOD APK İndir!!

Gun Gang çok basit bir oynanışa sahip. Oyun, en başından itibaren size ayrıntılı olarak rehberlik edecektir. Oyun süreci, yol boyunca arkadaşlarla bağ kurma, engellerden kaçınma/yok etme, altın külçeleri toplama, bitiş çizgisine ulaşma ve son savaşa hazırlanmadan oluşan kapalı bir çemberdir. Birçok turdan sonra silahınızı daha güçlü ateş gücüne sahip olacak şekilde yükseltebilirsiniz. Genel olarak oyun, çok sayıda çete ve birçok inanılmaz benzersiz seviye içeren bir savaş şehrinde heyecan verici bir aksiyon deneyimi sunuyor. Oyun karmaşık bir şey değil, ancak ilerleyen seviyelerde zorluk artışını hissedeceksiniz. Birçok tehlikeli ve oldukça sinir bozucu engelle karşılaşıyorsunuz. Suç şehrine kadar gidebilmek için yok etmek veya kaçmak için doğru stratejiye sahip olmanız gerekir. Bazen kilitlerden, kasalardan ve diğer eşyalardan kaçmak iyi bir seçimdir. Maksimum üyeye ihtiyacınız yok, ancak bitiş çizgisinde kazanmak için yeterli.

Gun Gang, savaşlar ve inanılmaz patlamalar yoluyla birçok eğlenceli deneyim sunuyor. Oyunda ayrıca birçok ödül ve hediye var, bu yüzden sıkılma olasılığınız daha az olacak. Çetenin tüm savaşları kazanmasına yardımcı olmak için çılgın ve cesur taktiklere sahip olmanız önemlidir. Ancak oyunun eğlencesi zamanla azalacak ve diğer oyunlara göre oldukça hızlı bir şekilde sıkıcı hale gelecektir. Çok para kazanıyorsunuz ama önemli olan tek şey silahların yükseltilmesi. Ayrıca parayı karakterin görünümünü değiştirmek için kullanıyorsunuz ve bunun çok fazla seçeneği yok. Ancak, güçlü bir silah seçerseniz veya yükseltirseniz, her seviyeyi fazla çaba harcamadan kolayca kazanacaksınız. Genel olarak, oyunun başlangıcı çok ilginç ama sonra işler oldukça sıkıcı hale geliyor. Buna rağmen, çete savaşlarında hala çok fazla eğlence bulabilir ve bitiş çizgisine meydan okuyabilirsiniz.

Oyunda Kontrol!

Gun Gang’in basit kontrolleri var ve her şey parmak hareketi etrafında dönüyor. Oyun eğlencelidir ve çetenizin yönünü değiştirmek için parmağınızı yatay olarak kaydırdığınızdan kontrolü kolaydır. Parmağınızı hareket ettirmeyi bırakırsanız, karakteriniz otomatik olarak dümdüz ilerleyecek ve düşmanları vurmaya odaklanacaktır. Kısacası oyun akıcı bir oyun kontrol mekanizmasına sahip ve herkes için uygun.

Oyunda Grafik ve Ses!

Gun Gang renkli 3D grafiklere sahip ve her şey çok detaylı. Her evi, her kurşunu, her engeli göreceksin. Hepsi canlı bir şekilde görüntülenir ve son derece pürüzsüzdür. Ses harika. Her türlü ayak sesini, silah sesini, tezahüratları duyuyorsunuz. Oyunun müzikleri eğlenceli ve heyecan verici. “Bazuka Boy” heyecan verici bir 2D aksiyon-strateji oyunudur. Çeşitli müthiş silahlar kullanıyor, önünüzdeki her şeyi yok ediyor ve zorlu bölümlerin üstesinden geliyorsunuz. Oyun, yıkıcı yeteneklerle tatmin edici bir deneyim sunuyor ve ragdoll’lar çılgın patlamalarla çok komik. Heyecan verici seviyelerde ve büyük zorluklarda kazanmak için tüm düşmanları yok etmeye hazır olun. Daha fazla aksiyon oyunları için buraya tıkla!!

Eğlenceli bir aksiyon oyununa ihtiyacınız varsa Gun Gang doğru seçimdir. Parmağınızı telefon ekranında hareket ettirmeniz gerektiğinde oyun oynamak basittir. Oyun, muhteşem 3D grafikler ve sezgisel kontrol sisteminden etkilenmekta. Oynanış basit ve herkes için uygundur. Senin görevin her engeli atlatmak / yok etmek, güçlü bir ekip oluşturmak için daha fazla üye toplamak. Ne kadar çok üyeniz olursa, son savaşta tüm düşmanları yenmek o kadar kolay olmakta. Oyun, tüm savaşları kazanmak için gözlem ve doğru karar verme becerileri gerekmekte. Bağımlılık deneyiminizi artırmak için karakter görünümlerini değiştirir ve yeni şehir haritalarının kilidini açarsınız. Sonsuz sayıda seviyeye ve kazanılacak birçok ödüle hazır olun.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478