e
sv

Minecraft MOD APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1682 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiMojang
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Minecraft MOD APK İndir!!

Minecraft MOD APK İndir! Bloklar dünyasındaki bu destansı 3D macerada dünyanın her yerinden milyonlarca Android oyuncusuna katılırken mobil cihazlarınızda orijinal Minecraft – Pocket Edition oyununun keyfini çıkarın. Hareket halindeyken Minecraft‘ta tüm olasılıklar dünyasını keşfedin. Kendi adalarınızın kralı olabileceğiniz, fantastik mekanizmalar oluşturabileceğiniz, giderken canavarları alt edebileceğiniz, birden fazla eşya ve eşya toplayabileceğiniz, zanaat özelliklerinden faydalanabileceğiniz kendi Minecraft dünyanızda istediğinizi yapmaktan çekinmeyin. düzeltmek. Olasılıklar neredeyse sonsuzdur. İncelememizle bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Minecraft APK 1.18.20.29 İndir (Ölümsüzlük ve Fazlası)

Minecraft APK 1.18.20.29 İndir (Ölümsüzlük ve Fazlası) Minecraft APK 1.18.20.29 İndir (Ölümsüzlük ve Fazlası)! Bloklar dünyasında epik bir 3D macerada dünyanın her...Oyuna Genel Bakış!

Minecraft MOD APK İndir! Oyuncuların oyundan zevk almanın kendi yollarını benimsemelerine izin veren belirli bir hedefe sahip değildir. Bununla birlikte, oyunun kendisi zaten eksiksiz açık dünya haritaları, rastgele oluşturulmuş çeteler, işçiliği ve nesneleri inşa etme gibi birçok eğlenceli özellik ile birlikte gelmekte. Oyunu nasıl oynayacağınız konusunda birçok seçeneğiniz olacak. Ayrıca, dünyayı özgürce keşfedebileceğiniz tek oyunculu oyunun yanı sıra, Minecraft – Pocket Edition’daki oyuncuların dünyanın her yerinden milyonlarca çevrim içi oyuncuyla buluşabileceğiniz heyecan verici çevrim içi dünyaya katılmalarına da izin vermekte.

Bununla birlikte, Mojang tarafından barındırılacak ve keşfetmek için en fazla 10 arkadaşınızın katılacağı kendi sunucunuzu oluşturabilirsiniz. Veya tamamen çok oyunculu çevrim içi oyunlarda arkadaşlarınıza katılın. Hatta dünyanın her yerinden binlerce oyuncunun yer aldığı heyecan verici çevrim içi sunuculara bile erişebilirsiniz. Her birinde tamamen farklı oyun oynamanın keyfini çıkarırken Minecraft’ta topluluk tarafından işletilen devasa sunucuları keşfetmek için zaman harcayın.MİNECRAFT ÖZELLİKLERİ!

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:1-Çevrimdışı kendi Minecraft dünyanızı yaratın ve keşfedin!

Başlangıç ​​olarak, Minecraft’taki oyuncular eğlenmek için kendi benzersiz çevrimdışı haritalarını oluşturmakta özgür olacaklar. Her türlü ayarlanabilir özelliği kullanarak haritaları kendiniz oluşturmayı veya rastgele haritaları oluşturmayı ve hemen dalmayı seçebilirsiniz. Bununla oyunda birçok farklı oyun stilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Haritaları keşfetmekten, kaynakları toplamaktan ve canavarlarla savaşmaktan, oyundaki en iyi eşyalardan bazılarını üretmekten ve toplamaktan çekinmeyin ya da zamanınızı dilediğiniz gibi harika mekanizmalar oluşturmak için harcayın.

Minecraft Apk 1.17.10 Güncellemesi

Minecraft 1.17.10 Güncellemesi Minecraft Apk 1.17.10 Güncellemesi! Oyun takipçileri tarafından uzun zamandır beklenen 1.17.10 sürümünü Caves & Cliffs adlı ilk bölümünü bugünden...

2-Dünyayı kendi başınıza özelleştirmekten çekinmeyin!

Ayrıca Minecraft – Pocket Edition’da kendi dünyanızda olduğunuz için, oyundaki farklı yönleri değiştirmenize, her türlü farklı öğeyi yaparak başlamanıza, çeteleri çağırmanıza, saat ve tarihi değiştirmenize, listeyi değiştirmenize de izin verilir. devam eder. Bunu, her türlü kişiselleştirme seçeneğinin bulunduğu oyundaki eğik çizgi komutlarını kullanarak yapabilirsiniz.

Ancak, bazılarınız sezgisel olmayan arayüzler nedeniyle kolay bulmuyor. Bununla birlikte, haritaları kendi başınıza oluşturmakla ilgilenmiyorsanız, oyunda yer alan özelleştirilebilir Eklentilerden yararlanabilirsiniz. Bu benzersiz eklentiler, oyunu özelleştirmek için daha sezgisel bir yöntem olarak hizmet edecek ve tamamen yeni kaynak paketleri ve daha fazlasını mümkün kılacaktır.

Minecraft Nedir&Nasıl Oynanır!!

Minecraft Nedir&Nasıl Oynanır!! Merhaba bu yazımızda sizlere Minecraft Nedir ve Nasıl Oynanır hakkındaki konuyu ele alacağız. Minecraft;16 Mayıs 2009’da piyasaya sürülen ve...

M

3-Sonsuz haritalarda gezinin ve her türlü kaynağı arayın!

Minecraft’taki oyuncular, oyundaki devasa haritalara erişebileceklerini bulacaklar, burada kendilerini özgürce keşfedip benzersiz yönlerinin tadını çıkarabilecekler. Ve en önemlisi, Minecraft’taki haritalar, toplayabileceğiniz her türlü kaynağa sahip olacak. Ağaçlardan veya hayvanlardan elde edilen yiyecekler, işçiliği için kullanılabilecek eşyalar ve çeşitli farklı kullanımlara sahip değerli cevherler olabilir.

4-Çeşitli kullanımlara sahip öğeler oluşturun!

Minecraft – Pocket Edition’daki oyuncuların, her türlü öğeyi oluşturmak için crafting özelliğini kullanmalarına da izin verilir. Bu, madencilik, çiftçilik, çalışma, çetelerle savaşmak için silahlar, avcılık vb. için araçlarınızı içerir. Ek olarak, oyundaki toplanmış ve işlenebilir malzemeleri kullanarak eşyalar bile oluşturabilirsiniz. Evinizi ve kalenizi tuğladan metale her türlü malzemeyle inşa edin. Şaşırtıcı mekanizmalarla yaratıcılığınızı kullanmaktan çekinmeyin.

5-Arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncularla bağımlılık yaratan çevrim içi oyunun tadını çıkarın!

Bağımlılık yaratan çevrimdışı oyunun yanı sıra Minecraft’taki oyuncular, destansı çok oyunculu dünyada arkadaşlarına ve milyonlarca çevrim içi oyuncuya katılabilir. Farklı çevrim içi oyun modları arasından seçim yapın ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarın:

Multiplayer: 4 farklı oyuncuya kadar tek bir haritada arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak oyunun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Gittikçe kendi dünyanı yarat, mafyayla savaş, düşmanlara meydan oku ve kendi hikayelerini keşfet!

Realms: Ancak biraz mahremiyet istiyorsanız, oyun aynı zamanda Mojang tarafından barındırılan ve sadece sahip olmak istediklerinizle oyunun tadını çıkarabileceğiniz özel sunucu olan kendi Realms’inizi de sunar. 10’a kadar farklı arkadaşınızla istediğiniz zaman çapraz platform oyun deneyiminde oynayın.

Servers: Son olarak, büyük Sunucular, oyunun her yerinden her türden eğlenceli ve heyecan verici oyuncuyla buluşabileceğiniz yerdir. Binlerce aktif oyuncunun bulunduğu devasa topluluk sunucularına dalarak arkadaşlarınızla oyunun keyfini çıkarın. Her sunucuda benzersiz oynanışı keşfedin ve Minecraft’ta eğlenmeyi asla bırakmayın.

Marketplace: Oyun, içeriğini oluşturmak için tamamen oyun içi topluluğa güvendiğinden, oyuncular oyundaki birden fazla yaratıcıdan benzersiz harita özelleştirmelerini, görünümlerini, doku paketlerini, öğelerini vb. almakta özgür olacaklar. Her biri, seçmeniz için pazarda uygun şekilde listelenecektir.

6-Oynaması ücretsiz!

Ve tüm heyecan verici özelliklere rağmen, oyun şu anda ücretsizdir. Bu nedenle, akıllı telefonlarınızda Minecraft – Pocket Edition dünyasının tamamına sahip olmak istiyorsanız, oyunu Google Play Store‘dan tamamen ücretsiz olarak indirip yüklemeniz yeterlidir.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478