e
sv
MOD APK İLE TÜM KİLİTLER AÇIK!
Monopoly APK İndir

Monopoly APK İndir (Tüm Kilitler Açık)

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1003 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiMarmelade Game Studio Limited
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Monopoly APK İndir (Tüm Kilitler Açık)!!

Monopoly MOD APK (Tüm Kilitler Açık)!  Android için çok popüler bir tahta oyunu. Çoğunlukla masa oyunu türünü seviyorsanız, bu oyunu kaçırmayacağınızı umarız. Sadece eğlence amaçlı bir oyun değil, aynı zamanda bir masa oyununun birçok ticari unsuru da var. Zengin olmak için nasıl yatırım yapacağınızı, ev inşa edeceğinizi, arazi kiralayacağınızı, bankalardan borç alacağınızı, vergi ödeyeceğinizi ve daha birçok işi nasıl yapacağınızı öğrenmenize olanak tanımakta.

Monopoly’ye Genel Bakış!

PC oyunları ve akıllı telefonların olmadığı zamanlarda Monopoly hem yetişkinler hem de çocuklar için popüler bir oyundu. Hafta sonları arkadaşlarınızla veya ailenizle oynamak çok uygundur. Ancak, mevcut hayat daha yoğun olduğu için her zaman yeterli oyuncuya sahip değilsiniz. Bu oyunun popülaritesi nedeniyle, Marmalade Game Studio, Android için bir sürüm geliştirdi. Böylece dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla doğrudan telefonunuzdan oynayabilirsiniz. Monopoly 4,99 dolara mal oluyor, yazımızın altındaki linklerden tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Minion Rush: Sonsuz Koşu APK İndir

Minion Rush: Sonsuz Koşu APK İndir!! Minion Rush: Sonsuz Koşu APK İndir! Sevimli sarı Minyonları kim sevmez ki? Bu çılgın yaratıkların ve...

Masa Oyunlarının Gelişim Tarihçesi!

1934’te Germantown’da Charles B. Darrow adında bir adam Monopoly (masa oyunu) adında son derece ilginç bir oyun yarattı. O yıllarda ABD ekonomik bir kriz yaşıyordu. Diğerleri gibi Charles da işsiz. Bu yüzden arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirmek için bu oyunu kullanıyor.

Bu oyun o sırada hızla bir ateş yarattı. Charles, bir matbaanın yardımıyla, kasabasındaki bir mağazaya 5000 sete kadar masa oyunu sattı. Germantown’da masa oyunu dalgası durmadı. Herkes bunun farkına vardığında, Darrow tüm siparişi teslim edemedi, bu yüzden oyununu Parker Brothers’a satmaya karar verdi. Sadece ABD’de değil, Batı ülkeleri de bu emlak işi oyununa bayılıyor. Yaklaşık 100 yıllık geliştirme sürecinde, Monopoly 80’den fazla ülkede satıldı ve 16 farklı dile çevrildi.

Monopoly’de Kaç Oyuncu Bulunmakta!

Monopoly en az 2 oyuncu ile başlar ve maksimum oyuncu sayısı 8’dir. Oyun 2 oyuncuyu teşvik etmez çünkü bir satranç tahtasında sadece iki oyuncu olduğunda oyunun rekabet gücü azalacaktır. Müzayede gibi bazı özellikler sadece 4 veya daha fazla oyuncu olduğunda çekici olacaktır. Oyunculardan biri iyi bir hamle yaptığında ya da şanslı olduğunda, diğeri için çok az şans vardır.

Minecraft: 1.18.0.02 MOD APK İndirin

Minecraft: 1.18.0.02 MOD APK İndir!! Minecraft: 1.18.0.02 MOD APK İndir! Yeni bir deneysel anlık görüntü, Minecraft dünyalarını daha eksiksiz hissettiriyor. Yenilikler su...

Yaklaşık 4 ila 6 oyuncu olduğunda Monopoly’nin çok eğlenceli olduğunu düşünüyorum. O zaman, her oyuncunun rolü çok eşitti. Bazı oyuncular kazandığında, kalan oyuncular için birçok aktivite vardır.
8, Monopoly’nin maksimum oyuncu sayısıdır. Oyunda ayrıca 8 oyuncu olduğunda çok ilginç şeyler var. Ancak diğer oyuncuların sıralarını tamamlamasını beklemek için daha fazla zaman harcamanız gerekiyor. Bunu aşmak için oyunda diğer oyuncular hamlelerini yaparken sizin için birçok aktivite var.

Monopoly Nasıl Oynanır!

Bir Tekel masa oyunu seti şunları içerir:

 • 2 zar.
 • Hayvanların, trenlerin veya herhangi bir şeyin jetonları. Tahtadaki oyuncuları temsil ederler.
 • 1 tahta.
 • Para.
 • 32 ev.
 • 12 otel.
 • Şans.
 • Arazi kullanım kağıtları.

Monopoly’nin oynanışı, gerçek masa oyunundan çok farklı değil. İlk önce iki zarı atmak için telefonu sallayın ve ardından tahtada (saat yönünde) hamlenizi yapın. Temel olarak, boş bir kutuya taşınırsanız, ona sahip olmak için bankaya ödeme yapabilirsiniz. Başka bir oyuncu o arsayı kiralamışsa, bunun için ödeme yapmanız gerekir. Boş bir arsa almayı reddederseniz, banka tarafından açık artırmaya çıkarılacaktır. Araziyi satın almayı reddeden oyuncu da dahil olmak üzere, tahtadaki tüm oyuncuların katılmasına izin verilir.

Son olarak, bir oyuncu iflas ederse kaybeder ve oyundan çıkarılır. Kazanan oyuncu, diğer oyuncuları iflas ettiren oyuncudur. Oyunun süresi biterse, en zengin oyuncu kazanır. Arazi satın almanıza veya kiralamanıza izin veren kutuların yanı sıra Şans ve Topluluk Sandığı gibi bazı özel kutular da bulunmaktadır. Şanslıysanız, bankadan biraz para alabilirsiniz. Ama değilse, hapse bile girersiniz. Merak etme! Hapiste olmanız kaybettiğiniz anlamına gelmez, sadece belirli sayıda rauntta oturup diğer oyuncuların hamlelerini izlemeniz gerekir. Hapishanedeyken arazi kiralama, müzayede gibi birçok etkinliğe katılabilirsiniz.

Kuralları Özelleştirin!

Tekel’in kuralları çok uzun bir süredir, yaklaşık 100 yıldır popülerdir. Bu yüzden bazı kurallar oyuncuların sıkılmasına neden olabilir. Monopoly, hapse girmeniz gereken tur sayısını özelleştirmek, bazı hücreleri atlamak gibi bazı kuralları düzenlemenize izin veren bir mod sunar.

Modlar:

Şu anda, Monopoly size AI ile oynama ve diğer çevrimiçi oyuncularla oynama dahil olmak üzere iki mod sunuyor. Oyundaki AI’yı yenmek kolay değil, oyuncular için gerçek zorluklar. Onları yenmek için mükemmel bir iş stratejisine sahip olmanız gerekir.

Zooba APK İndir ve Oyna

Zooba İndir ve Oyna! Zooba İndir ve Oyna! Bu yazımızda, Brawl Stars benzeri oyun Zooba hakkında bilgilendirme yapmak isteriz. Ayrıca bakınız Brawl...

Evden uzaktaysanız ve hafta sonları ailenizle Monopoly’e katılmak mı istiyorsunuz? Monopoly bu konuda size yardımcı olabilir. Oyun, kendi odanızı oluşturmanıza ve arkadaşlarınızı ve ailenizi davet etmenize olanak tanır.

Grafikle:

Tekel, gerçek hayattaki masa oyunu setleri gibi kağıt üzerindeki resimler yerine güzel bir 3B şehri simüle eder. Efektler ve ses çok yumuşaktır ve en iyi deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

Monopoly’nin MOD APK Sürümü Nedir!

MOD Özelliği:

Tekel 4.99 dolara mal oluyor. Orijinal APK sürümünü ücretsiz olarak alabilirsiniz. MOD versiyonumuz tüm Jetonların, Panoların kilidini açtı. Sadece indirmeniz, yüklemeniz ve keyfini çıkarmanız gerekiyor. O çok basit.

Android için Monopoly MOD APK’sını İndirin!

Monopoly, dünya çapında son derece popüler bir tahta oyunudur. Bu oyun her yaş için uygundur, çocuklar dahil herkes oynayabilir. Oyunu kazanmak için taktik, doğru yatırım ve vazgeçilmez faktör olan şans gibi bir çok faktöre ihtiyacınız var. Bu, tatillerde ve hafta sonlarında aileniz ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz harika bir oyundur. Android için en ilginç oyunlar hakkındaki bilgileri güncellemek için her gün apkoyunevi’ni ziyaret etmeyi unutmayın.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Masa oyunları sevenler için Tüm Kilitler Açık şekilde MONOPOLY sizlerle!
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478