e
sv
Işık ve karanlık arasındaki savaş hiç bitmedi. Büyük hikayenin bir parçası olmak ister misin? RAID: Shadow Legends MOD APK, yayıncı Plarium tarafından yapılan sıra tabanlı bir rol yapma oyunudur. Oyun, bu yılın başlarında Android ve iOS için piyasaya sürülmesinden sonra dünya çapında çok sayıda oyuncuyu kendine çekiyor. Kanıt olarak, oyun 500 bin 5 yıldızlı inceleme ile Google Play'de 10 milyondan fazla yüklemeye ulaştı. Şimdi apkoyunevi ile bu oyun hakkında bazı ilginç bilgiler bulalım.
Raid Shadow Legends MOD APK

RAID: Shadow Legends

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiPlarium Global Ltd
 • İşletim Sistemi Android, iOS

RAID: Shadow Legends!!

RAID: Shadow Legends tanıdık sahneyle açılıyor: Dört cesur general, ateş püskürten bir ejderhayla yüzleşiyor. Ancak, dört kahramandan oluşan bu grup canavarı yontmadan önce, ilki canavar tarafından yakalandı ve geri kalan üçü kızartma tabağına dönüştü. Bu ani ve acımasız açılış, bu sıra tabanlı rol yapma oyununa dikkatli bir hazırlık yapmadan girenler için bir uyarı niteliğindedir. O ejderha için bir akşam yemeği olmak istemiyorsanız, RAID’i hafife almayın.Oyunun konusu bir fantezi dünyasında geçiyor. Teleria Krallığı bir zamanlar güçlü, barışçıl ve mutlu bir krallıktı. Ama krallık karanlık lord Siroth tarafından parçalandığında hepsi yok edildi. Siz ve Teleria savaşçıları, krallığa ışık getirerek Siroth ile savaşa katılın. Teleria’nın kaderi senin ellerinde.

Ayrıca Bakınız! Mobile Legends: Kulüp Nedir-Nasıl Oynanır!!

RAID: Shadow Legends Nasıl Oynanır!

RAID: Shadow Legends ekip çalışmasına sahiptir ve dayanışmaya ihtiyaç duyar. Yapmanız gereken ilk şey, oyunda bir kahraman takımı oluşturmak. Bundan sonra Lord Siroth’un (eşit sayıda) savaşçılarıyla karşılaşacaksınız. Bu sıra tabanlı bir dövüş oyunudur, yani karakteri normal rol yapma oyunları gibi çok fazla kontrol etmenize gerek yoktur. Göreviniz her karakterin becerilerini seçmek ve ardından nesneyi seçmek, karakteriniz otomatik olarak o nesneye saldıracaktır.

Neyse ki Kara Elfler, Kertenkele Adamlar, Orklar, Barbarlar, Şövalyeler, Ölümsüzler ve diğer birçok güç gibi gruplardan birçok şampiyonun kilidini açabilirsiniz. Hepsi dünyanızı kurtarma görevine gitmeye hazır. Her karakterin kendi yetenek ve becerileri vardır, bu nedenle düşmanlarla savaşırken asla taktikleri tekrarlamanız gerekmeyecek. İstatistiklerinizi büyük ölçüde artırmak için bu yetenekleri yeni sihirli kitaplar ve silah ve zırhla yükseltin.Takımınızı Kurun ve Savaşın!

Ancak, bir karaktere fazla takılmayın: RAID’in karakter sistemi, şampiyonları daha zayıf olanları “kovarak” yükseltmenize izin verir. Daha güçlü karakterleri geliştirmek için 6 düşük seviye şampiyona kadar cesurca fedakarlık yapın. En sevdiğiniz savaşçı için bir düzineden fazla seviye ile daha zayıf şampiyonları takas ederken kendinizi tatmin hissedeceksiniz. Ama kimi ve neyi feda edeceğinizi seçerken dikkatli olun! Yüce Elf okçusu zayıf görünüyor, ancak en büyük ork patronlarını devirmek için isabetli atış becerilerine sahip.

Bir manga oluşturmak savaşın sadece başlangıcıdır. İster arsa görevlerini fethediyor, ister zenginlik dolu zindanları keşfediyor veya diğer çevrimiçi oyunculara karşı yarışıyor olun, RAID’deki zorlu savaşların tümü, kendi stratejik zihninizi uygulamanızı gerektirir. Savaşırken saldırı ve savunma güçlerinizi dengelediniz mi? Ekibinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabilirsiniz? RAID’deki stratejik öğeyi görmezden gelmeyi seçebilirsiniz, ancak “Ejderha hala aç” diye uyarıyorum.

Oyunda Teçhizat!

RAID: Shadow Legends, kahramanlarınızı donatmak için size bir dizi özel ekipman sağlar. Bir savaşçı silahlarla, şapkalarla, zırhlarla, ayakkabılarla donatılabilir… Ardından, savaşçınızın daha güçlü olmasına yardımcı olmak için bu silahları yükseltebilirsiniz. Savaşçılar gibi, ekipman da Ortak, Nadir, Destansı ve Efsaneye ayrılmıştır.

RAID: Shadow Legends Oyun Modları!

RAID: Shadow Legends oynarken seçebileceğiniz birçok mod vardır. Kampanya Modu, hikayeyi oynadığınız moddur. Tüm düşmanları tek tek alt ederek her bölümün sonunda patronlarla karşılaşacaksınız. Bu mod, Teleria’nın tüm dünyasını keşfetmenizi sağlar. Köyler, kaleler, zindanlar ve çöller arasında bir maceraya katılın.Ayrıca oyunda Dungeons, Faction Wars, Arena, Guild War gibi birçok çekici mod da bulunuyor. Arena’da dünyadaki diğer çevrimiçi oyuncularla karşılaşacaksınız. Onları yenin ve yüksek sıralamalar kazanın. Ayrıca, bir Loncaya katılabilir ve loncanıza şan getirmek için Lonca Savaşı moduna katılabilirsiniz.

RAID: Shadow Legends Grafikler!

Grafikler, RAID: Shadow Legends’ın mükemmel bir öğesidir. Teleria dünyası, görkemli, geniş bir alana göre modellenmiştir. Ağaçlar, kayalar, duvarlar gibi her nesne ayrıntılı olarak simüle edilir. Özellikle karakterlerin beceri etkileri, yukarıdaki faktörlerin tümü yoğun savaşa katkıda bulunur.

RAID’in MOD Sürümü: Gölge Efsaneleri

 1. Savaş Hızını Artırın.
 2.  MOD özelliğini etkinleştirmek/devre dışı bırakmak için MENÜ’yü kullanırsınız.

Android için RAID: Shadow Legends MOD APK’sını İndir!

Bence bu oyun zor değil. Kazanmak için sadece güçlü savaşçılar kullanmakla kalmaz, aynı zamanda her tür düşmana uygun bir stratejiye sahip olmanızı gerektirir. Bazen başarısızlık o kadar da kötü bir şey değildir. Taktiklerinizi yeniden düşünmenize ve iyileştirmenize yardımcı olur. Sıra tabanlı rol yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID: Shadow Legends kaçıramayacağınız bir oyundur.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478