e
sv
MOD Sürümü ile Ölümsüzlük ve Büyük Hasar
Shadow Knight APK İndir

Shadow Knight MOD APK İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiFansipan Limited
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Shadow Knight MOD APK İndir!!

Shadow Knight MOD APK İndir! Kendinizi canavarların, kahramanların ve inanılmaz aksiyonların destansı dünyasına tamamen dalmış bulmaya hazır olun . Gölge Şövalyeleri olarak sizi inanılmaz maceralara götürecek bağımlılık yaratan aksiyon oyununu oynarken eğlenin. Dünyaya barış getirmek için canavarları, şeytanları ve karanlığın ölümsüzlerini alt edin.Sizi her zaman deneyimlere bağlı tutacak büyüleyici hikayelerini keşfederken sonsuz oyun içi aksiyonlara dalarak eğlenin. Etkileyici oyun ve inanılmaz oyun içi öğelerle sınıf gölge dövüş mekaniğinin keyfini çıkarın. Kahramanlarınızı birçok yönden güçlendirin, her türlü ilginç canavara karşı savaşın ve Shadow Knight’taki maceralarınızın çoğunu yapın.

Oyuna Genel Bakış!

Burada, Shadow Knight’da Android oyuncuları, kendilerini tüm farklı ırkların uyum içinde yaşadığı inanılmaz Harmonia dünyasını keşfederken bulacaklar. Ancak bir gün, Karanlığın güçleri cehennemin derinliklerinden yüzeye çıkar ve dünyaya karşı amansız savaşlarına başlar. Karanlığın toprakları yavaş yavaş yok etmesiyle, canavarları yenmek ve onları ait oldukları yere geri göndermek için büyük güçlere ve sorumluluklara sahip olan Gölge Şövalyesi size kalmış. Pis canavarlar, dev patronlar ve inanılmaz aksiyon mücadeleleri sizi bekliyor.

Karakterlerin ve canavarların sadece renksiz gölge figürleri olduğu benzersiz gölge görsel unsurlarıyla heyecan verici yandan kaydırmalı aksiyon oyununa katılın. Cehennem canavarlarından kaçmak ve onları alt etmek için esnek hareketlerinizi ve birçok güçlü saldırı hareketlerinizi kullanın. Akıcı hareketler ve ilginç oyun içi fizik ile heyecan verici aksiyon unsurlarının tadını çıkarın. Birden fazla seviyede ilerleyin ve önünüzdeki birçok zorluğa kendinizi hazırlayın.

Hack ve slash eylemlerinin bağımlılık yaratan ve eğlenceli oynanışına kendinizi tamamen kaptırın. Tüm dikkatinizi çekecek güçlü ve büyüleyici oyun içi hikayeleri keşfedin. Oyundan daha fazla zevk almak için çok çeşitli farklı silah ve eşyalardan yararlanın. Güçlerinden en iyi şekilde yararlanmak için kahramanlarınızda yeni güçlerin ve yeteneklerin kilidini açın. Liste devam ediyor. 

Oyunda Neler Var!

Basit ve sezgisel dokunmatik kontroller:

Shadow Knight’daki Android oyuncuları, basit ve sezgisel dokunmatik kontrolleri sayesinde harika aksiyon oyununu keşfetmekte zorluk çekmeyecek. Burada, karakterlerinizi sahneler arasında kolayca hareket ettirmek için sezgisel sanal dokunmatik analogla rahatça çalışabilirsiniz. Saldırı emirlerinizi ve birçok güçlendirilmiş becerinizi etkin bir şekilde yürütmek için mevcut dokunmatik düğmeleri kullanın.

Bağımlılık yapan hack n’ slash eylemleri:

Heyecan verici aksiyon oyununun keyfini daha fazla çıkarabilmeniz için Shadow Knight, oyuncuların çok daha özgür ve tatmin edici bir aksiyon macerasının keyfini çıkarmasını sağlayan, hack n’ slash oyununun arzu edilen unsurlarını da içeriyor. Zıplayarak, tırmanarak, çeşitli farklı arazilerde ve çevre düzenlerinde koşarak eğlenin. Düşmanlara yönelik güçlü vuruşların, darbelerin, kaymaların ve diğer saldırıların kilidini açın.

 

Deneyimlemek için büyüleyici hikayeler:

Ve ilgilenenleriniz için, oyuncuların macera kasabalarını, ormanlarını, zindanlarını ve diğer birçok farklı yeri özgürce keşfetmelerine izin verilen ve her biri kendi zorluklarını ortaya koyan Shadow Knight’ın büyüleyici hikayelerine kendinizi daha fazla dahil edebilirsiniz. ve keşfetmeniz için arayışlar. Aynı zamanda çeşitli dövüş mekaniklerine sahip zombiler, iskeletler, orklar ve diğer ölümsüz yaratıklar gibi güçlü canavarlar oyun içi hareketlerinizi kesinlikle iyileştirecektir.

Çalışmak için harika silahlar ve eşyalar:

Oyunu daha ilginç hale getirmek için Shadow Knight’daki Android oyuncuları artık kahramanlarındaki özel silahları kullanabilir. Her biri kendi güçleri ve dövüş mekaniği olan çeşitli kategorilerden onlarca farklı silahı toplamaktan çekinmeyin. Sonuç olarak, oyunda her zaman farklı dövüş stillerini uyarlayabilir ve harika mobil başlığın keyfini daha fazla çıkarabilirsiniz. Ve en önemlisi, efsanevi silahları toplayabilirseniz, karakterleriniz kesinlikle çok daha güçlü olacak.

Bağımlılık yaratan oyun ile inanılmaz görevler:

Oyun boyunca, Android oyuncuları kendilerini, her biri kendine özgü deneyimler sunan bir dizi destansı oyun içi görevin tadını çıkarırken bulacaklar. Burada oyuncular, benzersiz güçlere ve dövüş mekaniklerine sahip birden fazla düşmana karşı savaşmaları gereken çeşitli farklı görevlerin tadını çıkarabilirler. Tamamlamanız için çeşitli hedefler ve 100’den fazla farklı başarı ile birden fazla seviyeye dalın. Zorlukların üstesinden gelin ve özel ganimetler, enerji, anahtarlar ve daha fazlasını kazanın.

 

Çeşitli güçlere sahip birçok farklı kahraman:

Burada, Shadow Knight’da Android oyuncuları, her biri kendine özgü güçlere ve yeteneklere sahip çeşitli farklı kahramanlarla oyunun tadını çıkarma şansına sahip olacaklar. En sevdiğiniz kahramanlardan herhangi birini seçmekten çekinmeyin, onları savaşlara götürün, seviyelerini yükseltin ve her türlü benzersiz yetenekle tam olarak güçlenmesini sağlayın.

Ayrıca Bakınız: Cyberika MOD APK İndir!

Eşsiz güçlere sahip güçlü patronlar:

Aynı zamanda, heyecan verici görevlerle birlikte Shadow Knight, seviyelerinizin sonundaki klasik patronları da içeriyor. Burada oyuncular kendilerini, her biri kendine özgü güç ve yeteneklere sahip her türden benzersiz düşmana karşı savaşırken bulacaklar. Kendinizi deneyimlere daha fazla dahil etmek için farklı yaklaşımlarınızı ve oyun içi taktiklerinizi kullanmaktan çekinmeyin.

Sizi eğlendirmek için boşta oyun:

Ve oyuncuların ilerlemek için oyunda bulunması gereken diğer birçok aksiyon oyununun aksine, Shadow Knight siz yokken kahramanların antrenman yapmasına, canavarlarla savaşmasına ve kaynak toplamasına izin vererek oyununu kendi kendine yükseltebilir. Ödüllerinizi almak için geri dönün ve istediğiniz zaman geleneksel yöntemlerle oyunun tadını çıkarın.

 

İstediğiniz zaman çevrimdışı aksiyon oyununun tadını çıkarın:

Ve bundan bahsetmişken, Shadow Knight, çevrimdışı oynanışla birlikte Android oyuncularının erişilebilir aksiyon deneyimlerinden sonuna kadar keyif almalarını sağlayacak. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde heyecan verici mobil aksiyon oyununa kendinizi kaptırın. Sadece oyunu oynamak için aktif bir Wi-Fi bağlantısı aramanıza veya mobil verilerinizi açmanıza gerek yoktur.

Oynaması ücretsiz:

Tüm heyecan verici özelliklere rağmen, oyun tüm Android oyuncularının mobil cihazlarında oynaması için hala ücretsizdir. Bu nedenle, ilgilenenleriniz için hiçbir ücret ödemeden Google Play Store’dan kolayca alabilirsiniz .

Oyunun değiştirilmiş versiyonumuza erişin:

Aynı zamanda, oyunun modifiye edilmiş versiyonumuz sayesinde, Android oyuncuları kendilerini Shadow Knight’a kesinlikle daha fazla ilgi duyacaklardır. Burada, oyunu daha iyi hale getirmek için sınırsız para, kaldırılmış reklamlar ve kullanışlı modlar ile kilidi açılmış bir oyun sunuyoruz. İhtiyacınız olan tek şey Shadow Knight Mod APK’sını indirmek, verilen talimatları takip etmek ve hazırsınız. Bağımlılık yaratan hack n’ slash aksiyonlarını sorunsuz bir şekilde oynarken iyi eğlenceler.

Görsel ve ses kalitesi!

Grafikler:

Klasik Shadow Fight 3’te olduğu gibi , Shadow Knight’ın muhteşem oynanışı da inanılmaz gölge görsellerine sahip olacak. Gölge ruhları olarak gösterilen tüm karakterler ve canavarlarla, çarpıcı beceri hareketleri, gerçekçi fizik, doğal animasyonlar ve güçlü görsel efektlerle kendinizi daha fazla savaşa dahil edebilirsiniz. Bunların hepsi, aksiyon macera başlığına tam olarak katılmanıza izin vermelidir.

Ses ve Müzik:

Güçlü grafiklerle birlikte Shadow Knight, harika mobil oyunla daha fazla meşgul olmanızı sağlayan mükemmel ses öğelerine de sahiptir. Güçlü ve temalı müziklerin keyfini çıkarırken heyecan verici mobil oyunu keşfederken eğlenin. Ayrıca, gerçekçi ve hızlı tepki veren ses efektleri, güçlü dövüşlerin keyfini sonuna kadar çıkarmanızı sağlayacaktır.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Oyunun MOD Sürümü ile Ölümsüzlük kazan ve Büyük Hasar ver.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478