e
sv
Soul Knight MOD APK

Soul Knight MOD APK

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1238 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiChillyRoom
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Soul Knight MOD APK!!

Geçtiğimiz günlerde bu ilginç oyunu toplam 19 saat oynadım. Biliyorum, bana inanmayabilirsin ama çok çekici bir oyun. Soul Knight, muhtemelen sadece benim ve sizin her zaman bir kez bile deneyimlemek istediğiniz RPG ve nişancı oyun türünün bir birleşimidir. Bu, ChillyRoom’un bir ürünüdür, hem Android hem de iOS’u destekler ve tamamen ücretsiz olarak yayınlanır.

Soul Knight süper akıcı ve eğlenceli, RPG ve nişancı türündeki öğeleri karıştırıyor, eminim oyundan sonra Google Play’de bulabileceğin en iyi nişancı oyunu olacak. ve Appstore bu noktaya kadar. Soul Knight ile karanlık kalenin karanlık dünyasını keşfedebilecek, silah toplayabilecek, mermilerden kaçabilecek ve her şeyi yok edebileceksiniz.

West Gunfighter MOD APK

West Gunfighter MOD APK!! Lucky Luke‘u okudun mu? Çocukluğumda, bu çizgi romanı okuduktan sonra, tek başına at sırtında, Amerika’nın batısında hareket eden ve...

Soul Knight: Nasıl Oynanır!

Öncelikle bu oyunu oynaması son derece zor ve sizler için zorlu bir oyun. Oyunun “Enter The Dungeon”a benzer bir hikayesi var. Daha önce oynadıysanız burada benzerliği görebilirsiniz. Bu oyundaki göreviniz, kendi kahramanlarınızla her seviyedeki düşmanları yok etmektir.

Her kahramanın, bazıları silah kullanma, mermilerden kaçınma, gizli düşman gücü ve diğer birçok yetenek gibi yararlanabileceğiniz benzersiz yetenekleri vardır. Elbette her kahramanın zaaflarının yanında kendine has çekicilikleri de vardır. Bazı karakterleri etkinleştirebilirsiniz. Bazı karakterler gem ile aktif hale getirilebilirken bazıları sadece IAP ile 1$ karşılığında satın alınabiliyor fakat benim gibi zavallı oyuncular için bedava kahramanlar yeterli. Kaybederseniz, canlanmak için 200 yeşim harcayabilir veya bir reklam izleyebilirsiniz. Ya da basitçe yeniden başlayın.

Bir seviyede, tüm düşmanları yendikten sonra, bir sonraki seviyede size fayda sağlayacak bir buff alacaksınız. Oynama sürecinde size yardımcı olan paralı askerler de var. Onları işe almak için para kaybedersiniz, kazanırsanız kazanabilirsiniz. 3 adede kadar paralı askerle, birçok işi halletmenize yardımcı olurlar.

Oyundaki Silahlar ve Hayvanlar!

Her kapı boyunca kullandığınız silahlar, silahlar, bıçaklar, yaylar veya lazerler de dahil olmak üzere farklı olacak… Soul Knight‘ın aralarından seçim yapabileceğiniz 170 farklı silahı var. Bir silah kullanmak için mana veya ruha (mavi çubuk) ihtiyacınız olacak.

Her silahın kendi gücü vardır, örneğin bir silah kullanırken düşman birimlerini hızlı bir şekilde yok edebilirsiniz ancak çok fazla mana tüketirsiniz, bu nedenle bu silahı nadiren kullanırsınız. Bıçak daha büyük hasar verebilirken, menzili oldukça kısa ve mana maliyeti olmadığı için bıçak kullanmayı seviyorum.

Her zaman yanınızda bir evcil hayvanınız var, aslında düşmanla savaşmanıza yardımcı olacak bir kedi (en sevdiğim evcil hayvanım). Başka bir evcil hayvan satın alabilirsiniz, ancak sadece farklı bir ten rengi gibi görünüyorlar.

Kahramanların Kilidini Açın!

Oyunu her açtığınızda, oyundaki tüm kahramanların göründüğü Salon’a götürüleceksiniz. Her kahramanın farklı istatistikleri ve özel bir yeteneği vardır.

Oyunda para ile yeni kahramanlar satın alabiliyorsunuz, bazı kahramanlar ise sadece gerçek parayla satın alınabiliyor.

Kahramanları yükseltirken, HP, enerji, bekleme süresinde azalma, mühimmat gibi ek istatistikler alacaksınız…

Oyunda Grafikler!

Soul Knight hakkında sevdiğim şeylerden biri de efsanevi Pixel 2D grafikleri. Bana yıllar önce 4 düğmeli makinelerde oynadığım maceraları hatırlatıyor. Oyundaki çekici sesin yanı sıra bu basit grafik platformdan son derece memnun kalacaksınız.

Grafikleri bana benim de sevdiğim rol yapma oyununu hatırlatıyor: Stardew Valley .

Oyundaki Paralar Neler ve Nasıl Kullanılır!

Oyunun farklı para birimleri var: altın, değerli taşlar. Altın, asker kiralamak ve eşyaları desteklemek için kullanılır. Gems, yeni karakterler ve evcil hayvanlar satın almak için kullanılan üst düzey para birimi olsa da, diğer güçlendirmelerle birlikte mevcut karakterlerinizi yükseltin. Ayrıca, yarışınıza başlamak için süper güçlü bir silah kazanma umuduyla oyunun lobisinde bir mini oyun oynayabilir, hatta daha fazla mücevher kazanabilirsiniz.

Bu oyunla ilgili sevdiğim bir şey, 200 mücevher alacak reklamlar görmeniz dışında hiç reklam içermemesi. Satın almadan önce mağazada silahın istatistiklerini göremezsiniz ve o silahın gücünün ne kadar olduğunu bilmek için satın almanız gerekir.

Soul Knight’ın MOD APK Özellikleri

MOD v1 özellikleri

 1. Sınırsız mücevher
 2. Sınırsız tohum, zanaat malzemeleri, eşyalar
 3. Sınırsız yumurta
 4. Tüm karakterlerin kilidini aç
 5. Tüm görünümlerin kilidini aç
 6. Tüm ücretli becerilerin kilidini açın
 7. Bahçedeki tüm arazilerin kilidini aç
 8. Tüm evcil hayvanların kilidini aç
 9. Tüm silahların kilidini aç
 10. Tüm süslemelerin kilidini açın: Sihirli Kuyu, Balık Tankı, Kutsal Heykel, İçecek Otomatı…
 11. ücretsiz zanaat
 12. Beceri CD’si yok
 13. sınırsız enerji
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478