e
sv

Ultimate Offroad Simulator APK İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Danca, Fransızca, Rusça gibi birçok dil desteği var.
 • ÜreticiSir Studios
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Ultimate Offroad Simulator APK İndir!!

 

Ultimate Offroad Simulator APK İndir! PROJECT OFFROAD 20’de destansı off-road sürüş simülasyonu oyunuyla ilgilenenler için hazırlanmış bir oyun. Ultimate Offroad Simulator’un bu harika mobil başlığını Android cihazlarınızda sahip olmak için harika bir oyun bulacaksınız . En iyi off-road yarış oyunlarına benzer bir oynanışa ve yükseltilmiş grafiklere sahip olan bu oyun, sürüşlerinizde mutlak eğlenmenizi sağlayacak.Her biri, yarışlara daha fazla katılmanıza izin verecek muhteşem görünüm ve özelliklere sahip birçok özel arazi aracına binmekten çekinmeyin. Oyundaki derinlemesine kullanım seçenekleri ve oyunun kesinlikle gerçekçi görünmesini ve hissetmesini sağlayan gerçekçi sürüş fiziği ile çalışmanın keyfini çıkarın. Sürüşlerinizi seçin ve oyunla istediğiniz gibi eğlenin. Bu makalemiz ile Sir Studios’un bu ilginç oyunu ve tüm şaşırtıcı özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Araba Simülatörü 2 APK İndir

Oyuna Genel Bakış!

Ultimate Offroad Simulator’da Android oyuncuları, en sevdiğiniz arazi aracı modellerinin çoğunda gerçekçi sürüş ve yarış deneyimleri sunan heyecan verici off-road simülatör oyununun keyfini çıkarma şansına sahip olacaklar. İstediğiniz her şeyi, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman yapmanıza olanak tanıyan ve aynı zamanda güçlü sürüşlerinizle inanılmaz hislerin tadını çıkarmanıza izin veren tamamen özgür ve iddiasız oyunla eğlenmekten çekinmeyin.Yol tutuşu ve araba tepkilerini tamamen gerçeğe dönüştürecek gerçekçi oyun içi fiziği keşfetmenin keyfini çıkarın. Kullanabileceğiniz birçok araç ve özellik ile araçlarınızı kendi yöntemlerinizle kişiselleştirmenin keyfini çıkarın. Becerilerinizi test etmek için birçok farklı konum ve ilginç arazi içeren oyundaki devasa ve açık dünya haritasını keşfedin. Her biri kendine özgü görünüm ve özelliklere sahip çeşitli arabalarla oyunu oynarken iyi eğlenceler.

Muhteşem 3D grafikler ve birçok harika ses öğesiyle Ultimate Offroad Simulator, arazi sürüşü ve yarış simülasyonlarınızda mutlak eğlenmenizi sağlayacaktır. Bağımlılık yaratan oynanışa sahip özel oyun modlarının sizi her zaman deneyimlere bağlı tutacağından bahsetmiyorum bile. Daha yarış oyunları için sitemiz oyunlar ve yarış oyunlarına göz atabilirsiniz.

Oyunun Genel Özellikleri!

1-Tüm oyuncular için basit ve erişilebilir oyun!

Başlangıç ​​olarak, Ultimate Offroad Simulator’daki Android oyuncuları, herhangi bir sorun yaşamadan bu basit ve erişilebilir mobil oyunla hızlı bir şekilde meşgul olabilirler. Açık dünya haritasında birçok özel arazi aracıyla ücretsiz koşularınızın keyfini özgürce çıkarmanıza olanak tanıyan heyecan verici oyun içi öğeleri oynarken eğlenmekten çekinmeyin. Muhteşem arabalarınızla ne yapmak istiyorsanız onu yapın ve bu özgürleştirici mobil oyunda mutlak özgürlüğün tadını çıkarın.

2-Harika görünümlü özel arabalar!

Ve ilgilenenleriniz için, artık her biri kendi gerçekçi 3D modellerine, sürüş fiziğine ve gerçekçi yol tutuş özelliklerine sahip çeşitli farklı arabalarla Ultimate Offroad Simulator’un heyecan verici oyununu oynarken eğlenebilirsiniz. Yarış arabaları, arazi araçları, SUV’ler, tuner arabaları, kas canavarları, 4WD kamyonlar ve daha birçokları ile off-road zorluklarınızı oynamanın keyfini çıkarın. Her araç, Ultimate Offroad Simulator’un harika mobil unvanının keyfini sonuna kadar çıkarmanıza izin vermelidir.

3-Tüm araçlar için otantik kullanım özellikleri!

Ve ilgilenenleriniz için artık Ultimate Offroad Simulator’daki oyuncuların kendilerini yarışlara tamamen dahil etmelerini sağlayan özgün yol tutuş özelliklerini kullanabilirsiniz. Arabaları istediğiniz gibi hareket ettirmek için kullanışlı dokunmatik düğmelerle çalışmaktan çekinmeyin. Arabanızın hareketlerini özgürce gerçekleştirmek için ok düğmelerini, pedal düğmelerini, vites düğmesini ve diğer birçok kontrol özelliğini kullanın.

Ayrıca, destansı sürüşlerin keyfini sonuna kadar çıkarmak için artık hareket kontrollerini ve eğme işlevini kullanabilirsiniz. Ayrıca, eksiksiz arazi sürüş deneyimlerinin keyfini çıkarmak için aracınızdaki tekerlek tutuşunu, ABS, ESP’yi ve aydınlatma seçeneklerini ayarlamaya çalışın. Derinlemesine ve özgün yol tutuşu, arazi araçlarıyla epik koşularınızdan gerçekten keyif almanıza ve en karmaşık sürüş tekniklerini veya akrobasi hareketlerini bile özgürce gerçekleştirmenize izin vermelidir.

4-Oynamak için ilginç kamera perspektifleri!

Burada, Ultimate Offroad Simulator’da, Android oyuncularının birçok farklı kamera perspektifiyle bağımlılık yaratan sürüş simülasyonu oyunlarını oynarken eğlenmelerine izin verilir. Hem üçüncü şahıs hem de birinci şahıs bakış açınızdan harika görsel deneyimlerle ilginç mobil başlığı keşfetmekten çekinmeyin, her biri kendine özgü bir oynanışa sahip.

5-Sizi meşgul edecek gerçekçi sürüş keyfi!

Ve oyunu daha eğlenceli hale getirmek için Ultimate Offroad Simulator, arabalarınızın hareketlerini çok daha doğru ve gerçeğe yakın hale getirecek gerçekçi sürüş fiziğini de sunuyor. Burada gelişmiş araba sürüş fiziği ile oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Farklı arabalarınızı çeşitli arazilerde yönlendirmekten çekinmeyin ve Ultimate Offroad Simulator’da mükemmel arazi fiziğini gerçekten hissedin.

6-Özelleştirmelerin şaşırtıcı unsurları!

İlgilenenleriniz için, artık araçlarını özgürce yükseltmelerine olanak tanıyan birçok ilginç özelleştirme öğesiyle çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Herhangi bir aracınızdaki sürüş deneyimlerini optimize etmenize olanak tanıyan ayarlamaları ve mevcut değişiklikleri keşfederek başlayın. Ayrıca hayalinizdeki arazi canavarlarını özgürce kişiselleştirmek için vinil ve farklı araba parçalarının kullanımlarını keşfedebilirsiniz.

7-Açık dünya haritasını keşfederken iyi eğlenceler!

Burada, Ultimate Offroad Simulator’da, Android oyuncularının, farklı araziler ve sürüş deneyimleri ile sonsuz şehirler ve manzaralar içeren, açık dünya ortamlarına sahip devasa off-road haritasını keşfetmelerine izin verilir. Haritada, her zaman anında alabileceğiniz ve yarışları oynamanın keyfini çıkarabileceğiniz ilginç zorluklar ve görevler olduğundan bahsetmiyorum bile. Arabalarınızın fiziğini test ederken eğlenin, aşırı zorlukların tadını çıkarın veya bu sonsuz arazi ortamında rahatlatıcı ve sürükleyici koşularınızın tadını çıkarın.

8-Haritada keşfedilecek farklı oyun!

Oyunu daha heyecanlı hale getirmek için Ultimate Offroad Simulator, yolda kalırken alabileceğiniz çeşitli farklı görevler ve zorluklar da sunuyor. Mükemmel akrobasilerinizi gerçekleştirmeye çalışmaktan, oyundaki diğer zorluklarla eğlenmeye kadar epik zaman denemelerini oynamanın tadını çıkarın. Çeşitli zorluk seviyelerinde sınırsız görev içeren sonsuz oyun modu, harika mobil oyunun keyfini sonuna kadar çıkarmanızı sağlayacaktır.

 

9-Hareket halindeyken çevrimdışı mobil başlığın keyfini çıkarın!

Ultimate Offroad Simulator’da, Android oyuncuları hareket halindeyken çevrimdışı mobil yarış oyununu oynamanın keyfini çıkarabilir. Oyun her zaman elinizin altında olacağından, mobil verilerinizi açmanıza veya aktif Wi-Fi bağlantıları aramanıza gerek yoktur.

10-Oynaması ücretsiz!

En önemlisi de ilgilenenleriniz için artık tüm Android cihazlarınız için ücretsiz Ultimate Offroad Simulator oyununa sahip olabilirsiniz. Basitçe gelen onu almak Google Play’den ödeme  yapmaya gerek kalmadan ve mobil başlıkla eğlenmeye başlayabiliriz. Ancak oyunun tamamının tadını çıkarmak istiyorsanız, kilidini açmanız gereken reklamlar ve oyun içi satın alımlar olacak.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478