e
sv
Crash Delivery'nin MOD APK (Sınırsız Para) sürümünde bulunan parayı kullanarak teslimat aracınızı yükseltin ve istediğiniz arabaları satın alın.

Crash Delivery APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1153 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri
 • ÜreticiWRGames publishing
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Crash Delivery APK İndir!!

Crash Delivery APK İndir! Eğlenceli oynanışa sahip bir simülasyon oyunudur. Burada tüm trafik ve fizik kurallarını atlayarak en çılgın teslimatları yaşayacaksınız. Paketlerinizi müşterilere zamanında göndermek için uçun ve unutmayın, müşterilerinizi bekletmeyin!

Crash Delivery Nasıl Oynanır!

Malları sürmenin ve taşımanın sıkıcı olduğunu düşünürseniz, Crash Delivery’yi deneyimlerken bu zihniyeti değiştirebilirsiniz. Oyuna katıldığınızda teslimatçı olacaksınız ve her meydan okuma için hedefiniz önceden belirlenmiş uzak bir konuma gitmek. Ancak, düz asfalt yollarda her zamanki gibi sürmeyeceksiniz. Teslimatınızı tamamlamak için düz sürecek, buz ileri gidecek, ağaçların ve şehrin üzerinden uçacaksınız. Ve bunun için sistem size bir roket turbo veriyor, böylece havada seyahat ederken hızlanabilirsiniz.

Real Flight Simulator 1.5.0 MOD APK İndirin

Real Flight Simulator 1.5.0 MOD APK İndirin Real Flight Simulator 1.5.0 MOD APK İndirin ! Hava yolculuğuyla ilgilenen ve tüm endüstrinin nasıl...

Roket turbonun sınırlı miktarda yakıtı vardır. Bittiğinde artık hareket edemezsiniz, aracın yere düşmesine ve nesnelerle çarpışmasına izin verebilirsiniz. Her ne kadar bir çarpışmadan sonra araç bozulabilir ve yönünü şaşırmış görünebilir, daha fazla ilerleyemez. Ancak, “Buraya Atla” yazısıyla hemen yere vurursanız, yine de mücadeleyi tamamlayacak ve bir sonraki seviyeye geçeceksiniz.

Yeni Haritaların Kilidini Açın!

Her başarılı teslimat ve belirlenen yere inişle, yeni bir harita ve yeni teslimat göreviyle bir sonraki mücadeleye gireceksiniz. Her haritanın farklı topografyası ve özellikleri vardır. Örneğin, oldukça düz ve havadar araziye sahip düz bir şerit olan ilk görevdeki varsayılan harita. Ama üçüncü meydan okumaya, volkana geldiğimde manzara oldukça karanlıktı, çok sis varken, gideceğim yeri belirlememi zorlaştırdı. Sistem talimat vermez, belirli bir mesafeden sistemin sunduğu hedeflere göre hedefi kendiniz bulmanız gerekir.

Rush Rally Origins APK İndir

Rush Rally Origins APK İndir!! Rush Rally Origins APK İndir! Birçok teori veya misyon içeren yarış oyunlarından bıktınız mı? Yarışmalar, uzun talimatlar...

Güncelleme Yapın!

Yükseltmeler, Crash Delivery oynarken yapmanız gereken önemli bir unsurdur. Hız, Yakıt ve Ekstra Para dahil olmak üzere üç tür yükseltme vardır. Ekstra Parayı yükseltirken, bir meydan okumayı tamamladığınız için daha fazla bonus alacaksınız. Araba beklenenden daha büyük bir mesafeye hareket ederse, bu bonus da oldukça bonus olur. Hız yükseltmeleri, arabanın daha hızlı hareket etmesine yardımcı olur. Bu, oyunun başında araba yerde hareket ettiğinde belirgindir. Hız ne kadar yüksek olursa, teslimat aracınız en uzak yolları fethetmek için o kadar iyi bir başlangıç ​​yapacaktır.
canlı bahis sitesi
Yakıtı yükselttiğinizde, roket turbosunun yakıt kapasitesi genişletilir. Ve bu sayede havada daha uzun süre uçabilirsiniz. Yakıt çok önemli. Gelecekteki zorluklarda, son derece uzak bir yerde teslim etmeniz gerekecek. Daha fazla uçamazsan, yere çarparsın ve yolculuğunu başarısızlıkla bitirirsin.

Benzersiz arabaların kilidini aç:

Crash Delivery’de son derece benzersiz tasarımlara sahip 20’ye yakın araç var. Teslimat için bir ekskavatör, beton mikseri, arazi aracı veya konteyner kamyonu kullanacağınızı düşünüyor musunuz? Crash Delivery, kilidini açmanız ve deneyimlemeniz için bir araba garajına sahiptir. Bir meydan okumayı tamamlarken veya belirli bir mesafeye hareket ederken bunların kilidini açabilirsiniz. Ayrıca mağazada Lamborghini markalı üç spor otomobil de bulunuyor.

DAHA FAZLA MOBİL OYUN İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Crash Delivery’nin MOD APK Sürümü!

MOD Özelliği:

Sınırsız Para: Coin’ler, Crash Delivery’deki tek para birimidir. Zorlukları tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Ancak bunları yapmanıza gerek yok ama yine de MOD APK sürümümüzü kullanıyorsanız yükseltme yapıp oyunda harcama yapabilirsiniz.

Android için Crash Delivery MOD APK İndir!

Arabayı kontrol etmeye ve paketi zamanında göndermeye çalışın. Müşteriniz uzun süredir bekliyor, bu yüzden lütfen verilen işi bitirmek için trafik kurallarını göz ardı edin. Crash Delivery ile dünyanın en sıkıcı işi her zamankinden daha benzersiz, zorlu ve eğlenceli! Bu oyunla harika eğlence zamanını kaçırmayın!

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +SINIRSIZ PARA İLE SINIRISIZ SATIN ALMA!
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478