e
sv
Empire Defender TD APK İndir

Empire Defender TD APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1176 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiZITGA
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Empire Defender TD APK İndir!!

Empire Defender TD APK İndir! ZITGA‘dan bir strateji oyunudur. Oyunda, krallığı yavaş yavaş işgal eden düşmanın istilasını önlemek için kraliyet ordusunu savaş alanına yönlendiren bir prens olarak oynuyorsunuz.

Empire Defender TD’yi tanıtın

Empire Defender TD, periler, insanlar, cüceler, elfler, canavarlar ve birçok efsanevi karakter gibi birçok farklı ırkın yaşadığı Ioria adlı güzel bir dünya hakkındadır. Oyun, Endia krallığı ve Grando arasındaki savaşı konu alıyor. Grando’nun saldırganlığı ve kibiriyle lideri, tüm Ioria’nın kralı olma hırsını yükseltti. Ve ilk sırayı, aynı zamanda hedeflediği dünyanın en elverişli konumuna sahip arazisi Endia’dır.

Modern Savaş Uçakları: PvP Savaşı APK İndir

Modern Savaş Uçakları: PvP Savaşı APK İndir!! Modern Savaş Uçakları: PvP Savaşı APK İndir! Bu oyun diğer aksiyon oyunlarında daha fazla ilgi...

Oyun, Grando klanının işgalini önlemek için kraliyet ordusunu savaş alanına götürecek olan Endia kralının oğlu Prens Jave’in savaşıdır. Prens olarak, orduna zafer kazandırmak için liderlik etme, tahsis etme ve doğru taktikleri verme görevine sahipsin.

Bu çekici strateji oyununda ne yapabilirsiniz:

Aynı türdeki diğer mobil oyunlar gibi, bir adımda ordunuzu herhangi bir yönde itiraz etmeden inşa edip kontrol edebilen yetenekli bir taktikçi olacaksınız. Oyundaki tüm kahramanları ve generalleri kontrol etme, düşman kitlesini yok etmek için kaleler inşa etme ve tüm krallığa barışı geri getirmek için kazanma hakkına sahip olacaksınız.

Oyundaki görevleriniz o kadar çok ve sürekli ki ilk saniyeden itibaren onları görmezden gelemezsiniz. Daha sonra, canavarların sayısı arttıkça işler daha da stresli hale gelir, daha da hevesli, hızlı tempolu ve daha fazla hileye sahiptirler. Hem savunma hem de saldırı taktiklerine uygun bir yanıt verebilmek için her türü hangi güçte ve zayıflıkta oynamanız ve ezberlemeniz (hatta telefonunuza not almanız) gerekir. Bu, “Kendini bilmek gerçek ilerlemedir” ilkesinin önemini anladığınız zaman olacaktır.

Zengin modlarla hafif oyun:

Empire Defender TD size çeşitli oyun modları sunar: Savaş, Etkinlikler ve Kahraman Mücadeleleri. Savaş modu en sevdiğim moddur. Artan hız ve zorlukla CPU ile oynamak için sayısız seviyeye sahip olacaksınız. Sırayla ortaya çıkan ve zaten çok kafa karıştırıcı olan oyununuzun hayatını daha da çıkmaza sokan toplam 9 patron var. Olaylar modu çok iyi bir mod ama oynaması gerçekten zor çünkü yüzlerce devasa canavar saldırısı var ve patron canlandırma gerektirmeden sürekli hareket ediyor. Kahraman Mücadeleleri modu, kahramanları kontrol etmenize, onları meydan okumaya yönlendirmenize ve özgürce deneyimlemenize olanak tanır.

State of Survival İndir

State of Survival APK İndir!! State of Survival İndir! Zombilere karşı savaş veya hayatta kalanları kurtarma üzerine kurulu bir strateji oyunu sizlerle....

Her seviyeden önce, temel kaleye asker yerleştirmek için bize küçük bir miktar para verilecek. Ne kadar çok düşman öldürürseniz o kadar çok para kazanırsınız. O sırada yeni askerler eklemeniz veya oyundaki dört efsanevi kaleden birini inşa etmeniz gerekiyor. Her hareketiniz kraliyet ordunuzun gücünü etkiler. Yani, dikkatlice düşünün!

Empire Defender TD, olağan stratejik dövüş oyunlarından biraz farklıdır. Empire Defender TD’deki her kahramanın devasa bir güç kaynağı vardır. Göreviniz, potansiyeli uyandırmak ve her bir kişinin hızlı bir şekilde savaşma yeteneğinden tam olarak yararlanmaktır.

Oyunda her biri 1 dinamik beceriye (saldırı) ve 3 statik beceriye (savunma) sahip toplam 10 kahraman vardır. Her seviyede en fazla 3 kahraman kullanabileceksiniz. Kazanma şansınız, onları ordunuzda nasıl düzenlediğinize bağlıdır.

Güçlü kale nihai silahtır:

Empire Defender TD’deki gibi ayrıntılı ve güçlü bir kale tipi sistem oluşturan herhangi bir taktik savaş oyununu mobilde hiç tanımadım. Oyun boyunca toplam 4 tip kaleniz olacak. Her türün kendi savaş özellikleri, şekli ve avantajları vardır.

Mobile Legends En İyi Kahramanlar

Mobile Legends En İyi Kahramanlar Mobile Legends En İyi Kahramanlar! Mobil Legends: Bang Bang en iyi kahramanlar ve performans  hakkında bilgi alacaksınız....

Birincisi, seçkin askerlerinizi yüksek savaş gücüyle eğittiğiniz Kışla kulesi. Kışla kuleleri, düşman saldırılarını engellemek, onları yavaşlatmak ve pusu pozisyonlarına sokmak için idealdir. İkincisi Archer kulesi. Bu, düşmanı hızlı bir şekilde yok etmek için hızlı saldırı hızında uzmanlaşmış bir kuledir ve acil durumlarda diğer kaleler için askerleri kurtarmak için en iyi çözümdür. Okçu kulesinin hasarı yüksek değildir ancak saldırı hızı ve mesafesi çok yüksektir.

Üçüncüsü Sihirli kule. Bu kale birçok büyüyle donanmış ve krallığın en iyi büyücüleri tarafından kontrol ediliyor. Bu nedenle, yalnızca son derece yüksek hasara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda savaşı desteklemek ve savaşı kazanmak için bazı Sihirli Ejderhaları çağırma yeteneğine de sahiptir.

Dördüncü, aynı zamanda son kale, Golem kulesidir. Bu, oyundaki kalelerin patronudur. Olağanüstü bir güce, yüksek sınıf özel kuvvetler generalleri tarafından kontrol edilen yüksek hasara sahiptir. Bu kale, güçlü saldırılar ve daha fazlasını oluşturmak için düşmanlara büyük kayalar fırlatabilir. Golem kulesinin tek zayıflığı, yavaş bekleme süresi ve biraz daha yavaş saldırı hızıdır.

Empire Defender TD’nin MOD APK Sürümü!

MOD Özelliği:

Sınırsız Para!

Android için Empire Defender TD MOD APK İndir!

O kadar harika bir strateji oyunu ki. Heyecan verici bir temposu, oyuncularda maksimum rekabet ruhunu uyandırabilecek karmaşık görevler var. Bu oyunda, dış görünüşten iç güce kadar çeşitli düşmanlar, etkileyici son patronlar, harika kahramanlar var. Özellikle kale sistemi, savaş alanında keşfedilecek ve deneyimlenecek sayısız şeye sahiptir. Eski strateji oyunlarını seviyorsanız, Empire Defender TD’yi indirmekten çekinmeyin ve deneyimleyin!

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478