e
sv
MOD Sürüm ile sınırsız mermi seni bekliyor!!
Modern Strike Online APK İndir

Modern Strike Online MOD APK İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiAzur Interactive Games Limited
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Modern Strike Online MOD APK İndir!!

Modern Strike MOD APK İndir! Harika kombinasyon, daha heyecan verici  7 oyun modu yarattı. Modern Strike Online, klasik Modern Combat oyunu ve CS çevrimiçi stilinin bir birleşimidir. Bu, yeni, ikisi bir arada bir deneyime sahip olacağınız ve yukarıdaki iki oyunun zayıf yönlerinin üstesinden geleceğiniz anlamına gelir.

Özellikle Modern Strike Online, zengin ve çeşitli bir savaş haritası sistemine sahip birinci şahıs bir FPS nişancı oyunudur. Daha modaya uygun yeni rafine tasarımlarla eşi görülmemiş bir silah ve mühimmat cephaneliği ile birlikte gelir.

Call of Duty: Yeni Haritalar ve Devriye Modu

Call of Duty: Yeni Haritalar ve Devriye Modu!! Call of Duty: Yeni Haritalar ve Devriye Modu! Sledgehammer Games, mevcut olacak haritalar ve...

Elbette, CS çevrimiçi stillerinin bir kombinasyonu olmuştur, kesinlikle Modern Strike Online’da ayrıca tek maç, takım ölüm maçı, hayalet modu, bombalama, solo 1vs1, zombi modu veya AI ile oynayın. İşin iyi yanı, 7 modun hepsinin ayrıntılı tasarım olması, hem oynanışa hem de grafiklere dikkatle yatırılmış olmasıdır.

Modern Strike Haritalar ve Savaş!

Yukarıda Modern Strike Online‘ın birçok haritası ve çeşitli silahları olduğundan bahsetmiştim. Ancak tam olarak Modern Strike Online’ın 14 farklı savaş haritasına sahip olduğundan bahsetmiyorum bile (bu yıl içinde piyasaya sürülmesi beklenen geliştirilmekte olan savaş alanlarından bahsetmiyorum bile).

Her savaşın farklı dövüş stili, düşmanı, manzarası ve renk tonu vardır. Her maçta, yol boyunca birçok tuzak var, farklı öğeler, sizi sürprizden sürprize götürmesi bekleniyor.

Modern Strike Silahlar!

Peki ya silahlar? Tek bir kelime var, “kalite”. Modern Strike Online, 70’den fazla farklı silaha sahiptir (gelecekte daha fazlası). Tüfeklerden tabancalara, keskin nişancı tüfeklerinden Barrett M82, AK 12, SKS gibi korkunç hasar veren silahlara kadar.

PUBG Mobile Hadise Şarkısı: Coş Dalgalan

PUBG Mobile Hadise Şarkısı: Coş Dalgalan! PUBG Mobile Hadise Şarkısı: Coş Dalgalan! Poseidon X-Suit güncellemesine özel tüm dünyada aynı anda çıkardığı yeni...

Elinizde bulunan her silahın ayrıntılı açıklamasını gözden geçirmek için biraz zaman ayırmalısınız. Özellikle hasar, geri tepme, atış hızı, ideal atış mesafesi gibi önemli notları atlamadığınızdan emin olun. Ardından, düşmana ve savaşa bağlı olarak en uygun silah seçimi olacaktır. “Gerçek, uygun” bir silah seçmek, zaferin %50’sinden fazlasına sahip olduğunuz anlamına gelir.

Ve orada durmamak gerekirse, oyunu oynarken heyecanımı en üst düzeye çıkarmanın oldukça güzel bir parçası, yani eldeki tüm silahlar, renkten şarjör tasarımına, susturucu pozisyonuna, vizör parçasına, tabanca gövdesine kadar birçok şeyi özelleştirebilir ve değiştirebilirsiniz. … Derinlerdeki değişiklikler, savaş özelliklerini az çok değiştirebilir. İlk sahnelerde, elinizde çok fazla eşya olmadığında, bu oyunun özelleştirme özelliğinden yararlanarak sıradan silahlarınızın yıkıcı gücünü en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Karakterinizi Özelleştirin!

Oyunda farklı pozisyonlara ve üniformalara sahip toplam 5 karakter bulunmaktadır. Oyuncular, şapkalar, ayakkabılar, eldivenler, zırhlar dahil olmak üzere bu güçlü askerlerin vücudundaki her öğeyi özelleştirebilir. Ve her yükseltmeden sonra, askerin bu “mücevherleri”, gece parlama, hızı artırma, silah için mühimmat artırma gibi özel entegrasyonlarla yeni zirvelere yükseltilecek. Ancak giysiler, mermiler veya silahlar da vücudun dışında birer ekipmandır. Oyunu değiştirecek çok önemli bir unsur daha var. Sizsiniz ve becerileriniz her turda geliştirilmekte.

Oyunda farklı beceri ve nitelik türleri vardır. En başından beri bu nitelikler her askerin “kimliğinde” sergilendi. Zevkinize ve becerinize bağlı olarak, baştan dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekir. Ve her maçtan sonra puan yükselir, o listedeki her becerinin kilidini açabilirsiniz. Tabii ki, seviye yükseldikçe, daha fazla özellik ve beceri sizi bekliyor.

Bu tür birçok avantaj ve özelliğe sahip olmasına rağmen, Modern Strike Online’ın oynanışı ve kontrolleri oldukça basittir. Karakter otomatik olarak ateş eder, böylece nişan alma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve kesinlikle hedefi vurur. Kendinizi sahneler boyunca eğitmeniz gereken şey, her bir savaşta strateji belirleme yeteneğidir. Ve zafere giden yolu elde etmek için takım arkadaşlarıyla “tatlı” kombinasyonlar hızlı olacak ve kayıpları en aza indirilmekte.

Modern Strike Grafik ve Ses!

Bunu söylemek gerekir. Çünkü oyundaki silahın, sahnenin, el hareketlerinin anlatılmaz! Ses efektleri serisine kadar detaylı 3D grafiklerinden, gerçek savaş alanında olduğu gibi anları kesinlikle boğacaksınız.

Modern Strike Online’da hangi sesleri duyacaksınız?

 1. Uçağın kükreme sesi, yüksek sesle hareket eden motorun sesi, her yerde panik içinde çığlık atan insanların sesi. Savaş alanı böyle gerçekten korkunç.
 2. Ne zaman mermiler uçsa, silahlar ateş etse, bombalar patlasa, her silah dokunup hedef alıp zayiat verdiğinde, kendine has bir ses eşliğinde bazen o kadar güçlü ki içimi titretmekte.
 3. Ayrıca rakibin ayaklarını, kendi nefesinizin sesini de duyabilirsiniz. Oyun, oyunu detaylı bir şekilde deneyimlemeniz için sizi kulaklık kullanmaya teşvik etmekte.

Modern Strike Online’ın MOD APK Sürümünde Neler Var!

 1. Sınırsız mermi
 2. Cephane azalmaz.

Android için Modern Strike Online APK ve MOD’u İndir!

Savaş alanına katılmaya, takım arkadaşlarınızla şiddetli, ölümcül savaşlarda savaşmaya hazır mısınız? Modern Strike Online MOD APK’yı şimdi yukarıdaki linklerden indirin!

 

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Sınırsız Mermi! MOD sürümü indirin ve sınırsız mermi ile rakipleri alt edin.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478