e
sv

Pokemon Unite’ın Çıkış Tarihi

Pokemon Unite
avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pokemon Unite’ın Çıkış Tarihi !!

Pokemon Unite’ın Çıkış Tarihi! Oynaması ücretsiz ve çok oyunculu bir Pokemon savaş oyunudur. Pokemon Unite, bu sonbaharda çıkacak ve milyonlarca ön kayıt bonusu ile Android ve İOS cihazlarına geliyor. Kısaca oyun için ön kayıtlar Apple Store veya Google Play Store üzerinden yapılmakta ve yakın zamanla oyun sizlerle olacak.

Ağustos ayında Pokemon Presents sırasında bir Android ve İOS çıkış tarihi duyurusu yapıldı.  Nintendo Switch için ücretsiz oynanabilen MOBA Pokemon oyunu Pokémon Unite’de mobil savaşlar yakında mümkün olacak. Pokemon GO gibi, oyuncular Pokemon Unite’ı mobil cihazlarına indirebilecek. Ayrıca dünyanın dört bir yanından Pokemon hayranlarıyla oynayabilecek. Ancak Pokemon yakalama ve antrenman yerine 5v5 stadyum savaşlarına odaklanacak.

Pokemon GO Smeargle Nasıl Yakalanır?

Pokemon Go Smeargle Nasıl Yakalanır? Pokemon GO Smeargle Nasıl Yakalanır gelin yazımızda görelim. Yeni Pokemon Smeargle Nasıl Bir Pokemondur? Smeargle, Pokemon GO’da düzenli bulunan...

Pokemon Unite, Nintendo Switch için 21 Temmuz 2021’de piyasaya sürüldü. Yılın ilerleyen aylarında bir mobil sürüm vaadi verdi. Lansman sırasında, mevcut Pokemon türlerinin sayısı büyük ölçüde sınırlıydı. Çok sayıda oyun içi para birimi katmanı, bir Pokemon Unite maçı sırasında belirli bir Pokemon’un kullanılmasına izin veren öğeler olan daha iyi Unite Lisanslarına erişimi hızlandırmak için mikro işlemleri teşvik etti. Pokemon Unite Lisanslarının çeşitliliği piyasaya sürüldükten sonra artarken, maliyetleri, premium para birimi olmayan oyuncuların günlük girişler ve oyun yoluyla standart para birimi için öğütmesini gerektiriyor. Bu, hemen daha iyi Pokemon’a hızla yükselenlerle savaşırken sinir bozucu bir handikaptır.

Pokémon Unite’e göre, oyunu mobil cihazlarda deneyenler 22 Eylül 2021’de oynamaya başlayabilirler. Ancak ön kayıt zaten açık ve çıkış tarihinden önce belirli sayıda ön kayıt karşılanırsa bonuslar sunuluyor. Toplam 2.500.000 ön kayıt varsa, her başvuru sahibi bir Pikachu Unite Lisansı alacak ve 5.000.000 ön kayıt karşılanırsa, oyuncular “Festival Stili: Pikachu” Holowear’ı alacaklar. Bununla birlikte, lisans ve Holowear, oyuncuların oyunun piyasaya sürülmesinden hemen sonra verilmek yerine “oturum açma etkinliğini” tamamlamasını gerektirmekte. Bu etkinlik 31 Ekim 2021’e kadar tamamlanmalıdır. Pokémon Unite’de Pikachu lisansını zaten almış olanlara lisans yerine standart oyun para birimi olan duyurulmamış sayıda Aeos jetonu verilecektir.PokEmon Unite Gelecek Yeni Lisansları Açıkladı!

Aynı haber gönderisinde, bu yıl içinde iki yeni Unite Lisansının kullanıma sunulacağı doğrulanmakta. Peri tipi Eeveeuliton Sylveon ve Buz/Yer tipi Mamoswine “yakında” piyasada olacak. Ancak henüz resmi bir tarih açıklanmadı. Pokémon Unite hesaplarına hem Nintendo Switch hem de mobil cihazlarda erişilebilir olacaK. Nitekim piyasaya sürüldüğünden beri oynayanlar! Şu anda elde edilmiş olan unite lisanslarından herhangi birini her iki platformda da kullanılmakta. Bu, oyunun lansmanında bir hediye olarak piyasaya sürülen Nintendo Switch’e özel Zerora Lisansını talep edenler için iyi bir haber.

Pokemon Unite ayrıca platformlar arası oynamayı da destekleyecek, yani Nintendo Switch’tekiler mobil oyuncularla maçlara katılabilecekler. Bu özellik, her iki platformun oyuncularını bir araya getirecek. Ve maçlar sırasında katılmak için daha geniş bir rakip ve takım üyesi için seçim sunmakta. Pokemon Unite’ın oyunu hem ücretli hem de ücretsiz oyuncular için eşit derecede eğlenceli hale getirmekte. Bunun  için yararlanabileceği birçok iyileştirme olsa da, umarım, mobil sürüm günlük etkinliklere erişimi artıracak. Bu erişim ile ilerlemek için giriş bonuslarına güvenenleri destekleyecektir. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Ultimate Offroad Simulator APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478