e
sv
Rovercraft APK İndir

Rovercraft APK İndirin

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiMobirate
 • İşletim Sistemi ADROİD

 Rovercraft APK İndirin (MOD+SINIRSIZ PARA)

Rovercraft APK (MOD+SINIRSIZ PARA) indirin! Sizde bir gün kendi süper tuhaf arabanızı yapın. Sonra yeni bir diyarı, hatta yeni bir gezegeni keşfetmek için etrafta sürerseniz. Oyunda ne kadar ileri gidebileceğinizi öğrenmek için makaleyi okuyun.

Nasıl Oynanıyor:

Rovercraft, arazi sürüşünü birleştiren bir araba tasarım oyunudur. Araba modelleri yaratırken ne kadar çılgın olduğunuza bağlı olmakta. Bunun için engeller üzerinde sabit bir yarışçı olacaksınız veya yolculukta bir delikten düşerken hızla çıkmaza gireceksiniz. Ayrıca bu oyundaki iki ana aktivite: kendi arabanı tasarla ve sür. Yani, beğenene kadar kendi arabanı yapmak için çok zaman harcayacaksın, sonra yarışa devam edeceksin. Dürüst olmak gerekirse, benim gibi bir bilim meraklısı için arabayı inşa etme zamanı, sonraki sürüş bölümünden bile daha eğlenceliydi.

Kendi arabanızı kullanmak çok daha eğlenceli olacak. Arabayı deneyimleme fırsatınız olmadan sadece ilgilenirseniz, altınları toplarsanız, yeni yükseltme detayları satın alırsanız, bu bir israf olarak kabul edilmekte. Ve arabayı tüm gün para toplamak için çalıştırırsanız, ancak parayı ne için kullanacağınızı bilmiyorsanız, aynı zamanda çok fazla israf olmakta. Yani Rovercraft zengin ve heyecan verici bir başlangıç ​​yapıyor gibi görünmekte.

Oyun hızı hızlı değil, ılımlı ve arazi değişikliğine uygun. Böylece, iyi olmayan bir fizik simülasyonu hemen ortaya çıkacaktır. Ama neyse ki, Rovercraft’taki fizik simülasyonu oldukça başarılı. Araba güçlü sekiyor, yokuş yukarı çıkmak zorunda kaldığında yalpalıyor veya yolda küçük engelleri arka arkaya geçerken her an sallanıyor. Daha sonra, acı çekemediğinde, araba yavaşça başını indirecek ve uçuruma düşecektir. Tüm bu ayrıntılar iyi yapılmış, ayrıntılı ve çok makul.

Sürekli Seyahat edin:

Ek olarak, arazi sürüşü süreci, gezegenin etrafındaki güzel manzaraları ve buzla kaplı, bol kumlu veya yeşilli kaygan garip toprakları keşfetme ve görme zamanıdır. Sadece karalar değil, Rovercraft’ın da galaksiden Dünya dışında 14 farklı gezegeni var. Onlar Merkür, Venüs, Mars, PSO318, Charon, Uranüs, Neptün, Cyber931, Pandora, Polaris, Steamcraft, Enceladus, Kuyruklu Yıldız… Ve her gezegende görülecek çok şey var.

Ve çevrenizdeki güzel arka planda ruhunuzu serbest bırakırken, yolda engellerle karşılaştığınızda duygularınız sürekli olarak inip çıkabilir. Herhangi bir şey olabilirler: içinden geçmek için devirmeniz gereken devasa bir ağaç, dikkatli olmazsanız o çukura düşeceğiniz ve oyunu kaybedeceğiniz derin bir kum çukuru. Bazen bir sürü tahta sandık, yola saçılmış metal sandıklar. Ya da her zaman arabanızı deliğe sürüklemek için bekleyen kaygan kar tepeleridir. Hem manzaraya bakacak hem de karşıya geçmenin yollarını düşüneceksiniz. Böylece tüm zihniniz oyuna odaklanmakta. Bu yoğun duygu, çevrenizdeki tüm sıkıntıları unutturacak. Güçlü, benzersiz ve dayanıklı bir araç tasarlamak sadece parçaların birleştirilmesinden ibaret değildir.

Araba Tasarımı:

Oyunun başında araba tasarım ekranında Rovercraft ekranı 2 parçaya bölüyor. Üst kısım, her biri o anda araçta bulunan parçaya karşılık gelen birçok küçük kareye bölünmekte. Bu doğrudan bir görünüme sahip aracın 2 boyutlu görünmekte. Ekranın alt kısmı ise kilidi açık olan ve araba montajı için kullanılabilen kısımlardır.

Bu parçalar birkaç gruba ayrılmıştır ve her parça renkli olarak özelleştirilebilir. Araba önü için detaylar, gövde detayları, kontroller, frenler, gaz kelebeği, taban, ışıklar ve tekerlekler… Başlangıçta her parça için temel detaylara sahipsiniz, ancak oyun boyunca daha fazla altın toplayabilirsiniz. madeni paralar ve daha fazla benzersiz detayın kilidi açılacak. Ve araba yükseltme, araba tasarımı çok daha eğlenceli olacak. Daha sonra, elde edilen sonuçlar daha benzersiz olacaktır. Bazı araba modellerini hiç olmadığı kadar tuhaf görebilir ve çılgınlar gibi yarışa koşarlar. Ancak, arabanın iyi göründüğü ancak uçurumdan o kadar hızlı düştüğü bir durum da var ki bu hayal kırıklığı yaratıyor. Bu tür sürekli sürpriz unsurları, Rovercraft oynama sürecini acı tatlı ve çılgın hale getiriyor. Karmaşık bir şey gerektirmez ama oyuncunun zihnini çok fazla zorlar, bu gerçekten bir sanattır.

Farklı bir oyun deneyimi için Racemaster 3D APK İndirin.

Parçayı rastgele monte etmek yeterli değildir. Daha sonra iyi bir araba tasarımının derinlik gerektirdiğini anlayacaksınız. Bir aracın iyi koşması ve engelleri aşması için birçok faktörü bir araya getirmesi gerekir. Ve bu oyunda kesinlikle birçok kez deneyebilir ve yanılmakta. Büyük tekerlekler, küçük tekerlekler kombinasyonunu yapın; bu malzemenin üst yapısının diğer malzemelerinde ki kombinasyonu; sivri ön; düz arka; 4’ten fazla tekerlek… Her kombinasyon, avantajları ve dezavantajları ile farklı bir sonuç getirecektir. Örneğin, daha fazla tekerleğe sahip olmak, engelleri daha iyi aşmanıza yardımcı olur, ancak daha fazla yakıt tüketir. Görkemli gövde, büyük engellerle daha iyi başa çıkacak, ancak koşu hızı daha düşük olacaktır. Araziye bağlı olarak birçok farklı tasarım yapabilirsiniz.

Ayrıca Jet motorları, reaktörler, süper tekerlekler ve diğer birçok yükseltme gibi binlerce benzersiz ayrıntı… sizi bu harika araba dünyasına çekecek oyunda mevcut olmakta. Öğeler jetonla satın alınmakta veya ödüller almak için servet çarkını çevirmekte.

Android için Rovercraft  MOD APK İndirin!

Oyunun benzersiz bir fikir anlayışı bulunmakta. Ayrıca birçok insanın araba yapma hobisini araştırmakta. Yarışla ilgili olmasanız bile, bu oyun her zaman denenmesi gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum. Çünkü tüm süreç keşfedilecek mükemmel şeylerle dolu. Sizde makalenin başındaki indir linkinden rahat bir şekilde indirebilirsiniz. APK Dosya Formatı yükleme ve indirme işlemleri için yazımıza göz atın!

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Rovercraft MOD APK İndirin
 • +SINIRSIZ PARA HİLELİ
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478