e
sv

Toca Life: Hospital 1.2-play MOD APK İndir (Kilitsiz)

Toca Life: Hospital En Son Sürüm MOD APK İndirin! Oyunda tüm kilitler açık ve hastane hakkında ne yapmak isterseniz onu oynuyorsunuz. Doktor, hemşire veya yönetici bu size bağlı olacaktır. Android için Toca Life: Hospital Hileli indirin.
Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

6438 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • 4.5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 50% 50%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 50% 50%
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiToca Boca
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Toca Life: Hospital 1.2-play MOD APK İndir (Kilitsiz)

Toca Life: Hospital 1.2-play MOD APK İndir (Kilitsiz)! Hastane, doktorların ve hemşirelerin hastaları tedavi ettiği yerdir. Ve doktor veya hemşire olmak için daha fazla çalışmanız ve pratik yapmanız gerekecek. Ancak doktor veya hemşire olmayı deneyimlemek istiyorsanız, Toca Life: Hospital bunu gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Aksiyon dolu Nulls Brawl indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın!

Toca Life: Hospital, eğitim türünde bir oyundur. Oyunda hasta hastaları tedavi edecek, dünyaya yeni bir bebeği hoş geldiniz ya da minik, kundaklanmış şirinleri sevip seveceksiniz. Sadece bu değil, Toca Life: Hospital’da çok ilginç şeyler var. Şimdi onları keşfetmek için Toca Life: Hospital APK İndir!

Toca Life: Hospital Nedir:

Toca Life: Hospital, Toca Boca tarafından yaratılan ve sunulan oyunlardan biridir. Toca Boca, İsveç’te bir video oyunu geliştirme stüdyosudur. Çocukların hayal gücünü harekete geçirmek ve dünyayı öğrenmelerine yardımcı olmak için oyunun gücüne inanırlar. Çocukların oyun oynamalarını, yaratıcı olmalarını ve olmak istedikleri kişi olmalarını sağlamak için ürünlerini çocukların bakış açısıyla tasarlarlar. Toca Life: Hospital, Google Play, App Store ve Amazon’da mevcuttur. Bu nedenle oyunu Android ve iOS İşletim Sistemlerinde çalışan mobil cihazlara kurabilirsiniz. Toca Life: Hospital APK, iPad gibi tabletlerde de destekleniyor. Ancak Toca Life: Hospital’ı satın almak ve kurmak için daha az para (3.99 $) harcamanız gerekecek. Ayrıca oyunu oynamak için internete bağlanmanız gerekiyor.

Ayrıca animasyon grafikleri çok güzel. Toca Life: Hospital’da birçok farklı hastayla tanışacaksınız. Örneğin hamile bir kadın, kolu yaralanmış bir erkek çocuk veya üşütmüş bir kız… Üstelik parlak renk size rahat bir ortam getirecektir. Ayrıca oyunun sesi çok canlı. Ambulans hareket ederken düdüğü veya telefonun çaldığını duyabilirsiniz. Ayrıca, siz oynarken her zaman eğlenceli bir film müziği açılır. Bu, oynarken kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Özellikle, dramatik bir hastane temasından rahatlatıcı ve yumuşak bir melodiye kadar doğru müzikle hikayenizin tonunu ayarlayabilirsiniz. Ancak bunları duymaktan hoşlanmıyorsanız, oyunun Ayarlar bölümünden sesi kapatabilirsiniz.

Başarılı Doktor:

Toca Life: Hospital APK, doktor hakkında bir eğitim oyunudur. Böylece Toca Life: Hospital ile yoğun bir tıp merkezinde doktor olacaksınız. Burada stetoskop, şırınga, bir çift koltuk değneği, hastane yatağı, tekerlekli sandalye ve daha fazlası gibi hastanede yaygın olarak kullanılan aletler hakkında bilgilendirileceksiniz. Bulabileceğiniz tüm araçları kullanabilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Ancak gerçek dünyada bu çok zor olacak ve bunları nadiren kullanıyorsunuz. Ayrıca hastane içerisinde birçok aktivitede yer alacak ve görevleri tamamlamak için farklı karakterlerle etkileşime gireceksiniz.

Ayrıca, hastanenize götürülecek farklı hastalık türlerine sahip sayısız hasta var. Kol ya da bacak kırılmasından, hastalanmaktan ya da kadının bebeği olacak. Tamamen iyileşene kadar tüm hastalarınızla ilgilenmeniz gerekecek. Ayrıca, kritik hastaları da ameliyat etmelisiniz. Bu sizin için büyük bir meydan okuma olabilir. Ancak Toca Life: Hospital, tıbbı daha net anlamanıza ve ameliyatları daha kolay yapmanıza yardımcı olacak cerrahi simülasyon süreçlerine de sahip olacak.

Gerçek dünyada olduğu gibi, oyuncular karakterleri büyük bir asansörde kattan kata taşıyabilirler. Bu size gerçekçi deneyimler getirecektir. Ayrıca yayıncı, iki özel makine tasarladı. CAT tarama makinesi ve X-ray makinesi. Hastaları teşhis etmek için bunları kullanabilirsiniz. Ayrıca, tıbbi monitörde ameliyat hastalarının hayati değerlerini de kontrol edebilirsiniz. Özellikle kendi hastane dramınızın orijinal videolarını oluşturmanıza yardımcı olacak ilginç bir özellik var. Kayıt özelliği budur. Bu özellik, oyuncuların bir hikaye anlatırken seslerini ve karakterlerinin hareketlerini kaydetmelerini sağlar. Ancak yalnızca iki dakikaya kadar videolar oluşturabilirsiniz. Bunları film rulonuza da kaydedebilirsiniz.

Hastane Dnetimi:

Toca Life: Hospital’da yayıncı hastaneyi 5 katlı olarak tasarladı. Her katın kendi ilginç şeyleri olacak. Şimdi onları keşfedin. Birinci kat Bodrum’dur. Burada ambulansın sirenini çalabilirsiniz. Ayrıca, gizli bir laboratuvara kapı açmak için gizemli bir makinedeki kodu da kırıyorsunuz. Ana Giriş katı hastanenin ikinci katıdır. Bu katta, resepsiyon masasında check-in yapacaksınız. Çok sayıda hasta varsa ve beklemeniz gerekiyorsa bekleme alanında oturabilirsiniz. Ayrıca bir kafeden atıştırmalık bir şeyler de satın alabilirsiniz.
Üçüncü kat Laboratuvar ve Tedavidir. Tedavi katında hastaları teşhis etmek için birçok araç, bir laboratuvar ve bir ameliyathane bulunmaktadır. Oyunda, numuneleri kontrol etmek için laboratuvarı kullanabilirsiniz. Family Care katı, Toca Life: Hospital’daki zemindir. Burada sadece çocuklar için bir ünite ve ultrason cihazı, kreş ve yeni doğan bebeklerin bulunduğu bir doğum ünitesi bulunmaktadır. Bir bebek görmek için bekleyen hasta üzerinde ultrason makinesini kullanın. Ve son kat Genel Bakım. Bu katta hastalar yaşam üzerine düşünmek için huzurlu bir bahçeyi ziyaret edebilirler. Sevilen biri öldüğünde, veda odasında son vedayı yapın ve geride kalanlara zaman ayırın.

Android için Toca Life Hospital MOD APK İndir:

Şuan Google Play ve AppStore’de birçok eğitici oyun bulunmakta. Sizde Android telefon veya tabletiniz için en iyi eğitici oyununun MOD APK’sını indirin. Nasıl yapılacağını öğrenmek için aşağıya göz atın:

APK Dosyası Nasıl İndirilir:

 • Makalenin başındaki hemen indir linkine tıkla
 • APK dosyasının inmesini bekleyin
 • Ardından cihazınızda dosya yöneticisine gidin
 • Burada indirdiğiniz APK dosyasını açın
 • Kurulumun bitmesini bekleyin ve bittikten sonra çalışmaya başlayacaktır

Not: APK dosya formatları indirme ve kurulum aşamasında cihazınızda bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerektiğini hatırlatalım. Bunu aksine cihaz APK dosyasını kurmanıza izin vermeyecektir. İndirmek ve kurulum sırasında bir sorun ile karşılaşırsanız sosyal medya hesaplarımız ; Twitter, Facebook veya İnstagram‘dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca telegram grubumuza takılarak istek oyunların MOD sürümlerine sahip olabilirsiniz.

Bütün bunları okuduğunuza göre; sitemizde en çok indirmek gerçekleştiren Nulls Brawl veya YouTube Premium (Kilitsiz) indirebilirsiniz. Ayrıca PC kalitesinde oyun deneyimi için Netboom veya popüler müzik programı olan Spotify‘i indirmenizi tavsiye ederim.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Toca Life: Hospital Hileli Sürüm
 • +Tüm Kilitler Açık
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478