e
sv

Kafa Topu 2 Taktikler

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kafa Topu 2 Taktikler!!

Kafa Topu 2 Taktikler! Top demişken her takım lideri veya antrenörünün  kendi takımını zafere ulaştırma gayreti olduğunu herkes bilmekte. Türkiye’nin yerli futbol oyunu Kafa Topu 2, elde ettiği başarı ile hepimizi cezbetmeyi  başarmakta. Milyonlarca oyuncuya sahip olan mobil oyunda sizler için rakiplerinizi kolayca yenmenin yollarını araştırdık.

Oyunda Pratik Yapın!

Her rekabetçi oyunda olduğu gibi Kafa Topu’nda da pratik çok önemli bir avantaj. Oyunda başarılı olmak ve rakiplerinizi kolayca yenmek istiyorsanız bol bol oynayıp pratik yapmanız gerekmekte. Bu pratikler el alışkanlığınızı geliştireceği gibi olası maç senaryolarında neler yapabileceğinizi görmenizi sağlayacaktır.

Hediyeleri Toplamayı Unutma!

Kafa Topu 2’nin en güzel yanlarından bir günlük hediyeler! Oyunda para ile satın alınan bazı eşyalar, günlük olarak oyunculara hediye olarak da verilmekte. Bu hediyeler maç sırasında kullanabileceğiniz yetenekler veya karakterler olmakta. Bu yüzden para harcamadan başarıya ulaşmak istiyorsanız, bu hediyeleri mutlaka takip etmeli ve almalısınız.

Taktik Değiştirin !

Oyuncuların yaptığı  en büyük hatalardan biri sürekli aynı yere vurma çabası! Vuruş konusunda çok fazla taktik üretmeli ve geliştirilmeli. Mesela topu birkaç kere aynı yerden attıktan sonra rakibinizin hiç beklemediği bir  anda üstten atmak avantaj olabilir. Farklı bir taktik ise rakibinizi şaşırtmak için topa size geldiği anda vurmayıp biraz sürebilirsiniz.

Avantaj Sizdeyken Korumak Sizin Elinizde!

Özellikle size denk veya daha iyi bir rakibe karşı oynarken öne geçtikten sonra avantajı korumaya çalışmalısınız. Bunun en etkili yolu ise rakibin üstünüze gelmesini engellemek olacaktır. Oyunda karakterler kalenin hemen önündeyken gol atmak zor oluyor. Daha çok goller bir oyuncu öne çıktığında veya topu kafada sektirmek gibi farklı hareketler denediği zaman oluyor. Bu yüzden eğer avantajı korumak istiyorsanız rakibiniz ise aranızdaki mesafeyi koruyun ve mümkün olduğunca süreye oynayın.

Yetenekleri geliştirmeyi unutmayın!

Yetenekleri geliştirerek daha güçlü olabilirsiniz.Şu ana kadar oyun içinde yapabileceğiniz özelliklerden ve taktiklerden bahsettik. Ancak bildiğiniz gibi Kafa Topu 2’de birçok yan destek faktörü bulunuyor. Bunlardan en önemlileri ise kuşkusuz yetenekler. Burada önemli olan yeteneklerinizi geliştirmeyi unutmamak oluyor. Geliştirdiğiniz her yetenek daha güçlü hale geldiği için kullanıldığında etkili olma ihtimali de artıyor.

Ayrıca buraya tıklayarak Kafa Basketbolu Oyununda sahip olabilirsiniz.

Rakipten Gelen Atakları Engellleyin!

Karşı yetenekler veya taktikler kullanın! Evet bu özellik aslında oyunu orta ve üst düzeyde oynayan oyuncuların yapabildikleri bir şey. Ancak siz de nasıl yapıldığını öğrenerek kısa sürede rakip yeteneklerini engellemenin bir yolunu bulabilirsiniz. Oyuna ilk başlayan oyuncular genellikle Buz Kale ve Alev Topu yeteneklerini çok sık kullanıyor. Bu yüzden yetenek kitinizde mutlaka bir Alev Topu olmalı. Çünkü bu yetenek aynı zamanda Buzdan Kale’nin de karşı yeteneği oluyor. Peki Alev Topu’nu engellemenin bir yolu yok mu? Aslında var ancak biraz zor. Çünkü rakibinizin bu yeteneği ne zaman kullanacağını kestirmeniz gerekiyor. Veya aynı anda karşı yetenekleri kullanmalısınız.

Bu tarz durumları ise ancak ve ancak deneyim ile yapabilirsiniz. Bu yüzden yeniden hatırlatmakta yarar var; Oyunu çok fazla oynamak çok fazla tecrübe kazanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kişisel bir yorum olarak bilgisayardan oynarken rakip yeteneklerini engellemek çok daha kolay oluyor.

Karakterinizi Önemseyin!

Karakterin boyutunun önemli olduğunu unutmayın! Birçok oyunda en iyi karakterler en işlevselolanlarıdır. Ancak Kafa Topu 2’de oyuna farklılık katan bir özellik var; Boyut. Karakterleri geliştirerek farklı boyutlar elde edebiliyorsunuz. Bu sayede kale boyutu büyümediği için rakibinize karşı çok büyük bir avantaj sağlıyorsunuz. Karakter seçerken boyutuna bakmayı unutmayın.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Earth Protect Squad APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478