e
sv

Windjammers 2 Beta Ağustos 2021

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün


Windjammers 2 Beta Yarın Başlıyor!!

Windjammers 2 Yarın Başlıyor! Nihai Frizbi oyununun devamı olan Windjammers 2’yi bir süredir biliyoruz. Ancak bugün geliştirici Dotemu, oyunun PS4 ve PS5’e geleceğini doğrulamış durumda. Oyun 11 Ağustos’tan itibaren açık beta çıkacağı duyurulmakta. Hayranların en sevdiği disk tabanlı spor oyununun devamı!  Oyun daha önce PC, Nintendo Switch ve Google Stadia’da piyasaya sürüleceği duyurulmuştu. Ancak Dotemu bir basın açıklamasında, diğerleriyle birlikte piyasaya sürülecek olan PS4 ve PS5 sürümleri üzerinde de çalıştığı açıklandı. Orijinal oyunun PS4 ve PS Vita’da piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, devam oyununun PlayStation platformlarına çıkması muhtemeldi, ancak bir onay almak her zaman güzel olmakta.


En heyecan verici olanı, oyuncular 11 Ağustos’tan itibaren PS4, PS5 ve PC’de açık betaya geçecektir. Beta, 06:00 Pasifik / 09:00 Doğu / 14:00 İngiltere’de açılıyor. Oyun 22 Ağustos’a kadar sürecek ve oyunculara rekabetçi video oyunu frizbisinin en yeni yinelemesini deneme şansı verir. Beta ayrıca PlayStation konsolları arasında çapraz oyun imkanı sunar. Oyunu denemek için bir PlayStation Plus aboneliği gerektirmez, böylece mevcut bir PlayStation konsolu olan herkes hemen oyuna girebilir. Beta, denenecek dört aşama ve karakter içerir.Oyunda Aşamalar!

 1. Plaj
 2. Halka
 3. Stadyum

Oyundaki Karakterler!

 1. Steve Miller
 2. Gary Scott
 3. Loris Biaggi
 4. Sophie de Lys.

Her karakterin farklı yetenekleri, güçlü ve zayıf yönleri bulunmakta. Bu güçlü ve zayıf yönler oyuncuların kendilerine uygun oyun stilini ve karakteri bulmayı denemelerine olanak tanımakta.

Windjammers 2 Beta en son 2017’de Dotemu’nun klasik 1994 Neo Geo spor oyununu PlayStation 4 ve PlayStation Vita’ya taşınmıştı. Bunların ardından 2018’de bir Switch sürümü yayınladığı zaman büyük ses getirdi. Bu yeni sürümler, klasik oyuna yeni bir soluk getiren çevrimiçi oyun ekledi ve diziye yepyeni bir izleyici kitlesi getirdi. Geçen yıl, IGN geliştiricilerle modern çağda bu 90’ların klasiği için bir devam filmi yaratmanın zorlukları ve fırsatları hakkında diyaloglar geçmişti.

Son Olarak Derleyecek Olursak!

Dotemu CEO’su Cyrille Imbert de oyun hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. Ayrıca oyunun  PlayStation platformlarına gelmesi için neden bu kadar heyecanlı olduğunu paylaşmak için PlayStation Blog’a gitti. Imbert’e göre Windjammers 2, Dotemu’nun “%100 şirket içinde” geliştirdiği ilk oyun. Imbert ayrıca, orijinal oyunu piyasaya sürdüklerinde PlayStation topluluğunun olumlu desteği nedeniyle “devamı PS4 ve PS5’e getirmenin hiç de kolay olmadığını” söylemeye devam ediyor.

Özet Geçelim!

Windjammers 2’nin başlangıçta 2020’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ancak oyun 2021’de piyasaya  girme yolunda görünüyor gibi. Beta’yı mı deneyeceksiniz yoksa tam oyun çıktığında doğrudan oyuna mı başlayacaksınız? Sizde oyun hakkında  yorumlarınızı bırakın!

En Güncel Oyun-Oyun Güncellemesi veya Uygulamalar İçin Buraya Tıkla!!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S21 FE

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478