e
sv

Samsung Galaxy S21 FE

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy S21 FE !!

Samsung, Galaxy S21 Fan Edition’ı Instagram üzerinden sızdırmış görünüyor. Görüntü daha sonra silindi, ancak ekran görüntüsü alındı ve paylaşıldıSamsung Galaxy S21 FE Render Soluk MorSamsung’un fan sürümü anlamına gelen söylentisi Galaxy S21 FE, üreticinin kendisinden sızdırılmış bir görüntüde yanlışlıkla doğrulanmış gibi görünüyor. Akıllı telefon harika görünüyor ve Samsung’un en son S serisinin bu yeni sürümünün piyasaya sürülmesi için biraz daha beklemesi gerekecek gibi görünmekte. Samsung Galaxy S21 , S serisine büyük tasarım değişiklikleri getirdi. Cihaza kamera dizisini, bir spor arabadaki krom gibi, daha çok amaçlı bir vurguya benzeyen tamamlayıcı bir renkte, kenara yerleştirilmiş şık bir dikey çubuk şeklinde şekillendirdi. Galaxy S20’nin yuvarlak, siyah, dikdörtgen çıkıntısına kıyasla, en yeni modeli görmek oldukça heyecan verici. Mor, pembe, koyu gri ve beyaz renkleri bulunan Galaxy S21, Samsung’un şimdiye kadar ürettiği en güzel cihazlar arasında yer almakta.

Galaxy Z Fold 3, S21 FE Ve Daha Fazla Samsung Gadget’ı Büyük Sızıntıyla Ortaya Çıktı!

Daha düşük maliyetli bir Galaxy S21 modelini umut edenler için Samsung, Instagram hesabı üzerinden cihazın bir görüntüsünü sızdırmış ve sonrasında kaldırdı . Ne yazık ki, ifşa gönderisi zaten silindi ve bu da kendi içinde görüntünün henüz görülmemesi gerektiğinin bir nevi onayını sağlıyor. Neyse ki Samsung’un Instagram gönderisinin ekran görüntüleri alındı ​​ve SamMobile tarafından paylaşıldı . Son söylentiler , akıllı telefonlar için gerekli olan yarı iletkenlerin devam eden kısa süreli arzı nedeniyle Samsung’un Galaxy S21 FE’yi atlayabileceğini öne sürdü . Hayran baskısı Samsung’un lansman programı için daha az kritik olduğundan, tedarik zinciri sorunları gerektiriyorsa kesilecek ilk yapımlar arasında olabilir.Galaxy S21 FE Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung Galaxy S21 FE Samsung Instagram Tarafından Sızdırıldı

Sızdırılan görüntü, Samsung Galaxy S21’in şimdiye kadar piyasaya sürülen modellerin herhangi birinden biraz farklı bir renk temasına sahip yeni bir modeli gibi görünen şeyi gösterdi . Bu, Samsung’un elinde yeni bir Galaxy S21’in en azından bir prototipine veya test ünitesine sahip olduğunu ve fotoğraf çekimlerinde aktif olarak kullandığını gösteriyor. Galaxy S21 FE’nin piyasaya sürüleceğinin garantisi olmasa da, oldukça düşündürücü. Samsung, Galaxy S20’yi Kasım 2020’de piyasaya sürdü ve 2021 versiyonunun da benzer bir programı takip etmesi, yılın sonlarında gelmesi ve böylece tedarik sorunlarını çözmek için ekstra zaman sağlaması muhtemel görünüyor. Galaxy S21 FE 2021’de mümkün değilse, Samsung’un odak noktası muhtemelen yeni yılda Galaxy S22’ye kayacağından, hiç mümkün olmayabilir. Daha fazla teknoloji haberleri için sitemiz teknoloji kategorisine göz atabilirsiniz.Samsung Galaxy S21 FE’nin, bazı özellikleri düşürerek maliyetleri düşürürken , adaşı olan aynı güzel tasarıma sahip olması bekleniyor . Aynı Qualcomm Snapdragon 888 işlemci muhtemelen cihaza güç sağlayacak, ancak orijinal Galaxy S21’de bulunan 8 ile karşılaştırıldığında bellek 6 gigabayta düşebilir. Ekranın geniş bir OLED ekranda 120Hz yenileme hızına sahip olduğu söyleniyor. Tek hayal kırıklığı, Galaxy S21’de bulunan 64 megapikselden çok daha düşük çözünürlüğe sahip olabilecek telefoto kameradan gelebilir. Samsung Galaxy S21 FE piyasaya çıkarsa, büyük kardeşlerinin işlevselliğinin ve çarpıcı güzel görünümlerinin çoğunu daha uygun bir fiyata satılmalıdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

HellCopter Mod APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478