e
sv

İphone 13 Fiyatı ve Özellikleri

İphone 13 Fiyat Listesi
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İphone 13 Fiyatı ve Özellikleri!!

İphone 13 Fiyatı ve Özellikleri! Bu makalemizde sizler için İphone 13’ü değerlendirdik. Apple, ürünlerinin duyurulması oldukça gizlidir. Ancak söylentileri mevcut olmakta. Bununla beraber Apple 2021’de dört iPhone çıkarmakta. Analizlere göre; 2020 serisiyle aynı yeni bir iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 mini ve bir iPhone 13 Pro Max beklenmekte. iPhone13 modellerinin, gelişmiş bir kamera, bağlantı noktası yok ve olası Touch ID iadesi dahil olmak üzere daha fazla yükseltme ile Eylül ayına kadar olması beklenmekte.

Apple geçen yıl iPhone11’den iPhone 12’ye geçtiğinden beri, söylentiler iPhone’un yaklaşan modelin adı olarak iPhone 13’ü kullandığını göstermekte. Ancak son zamanlardaki diğer söylentilerin öne sürdüğü gibi, Apple’ın bu cihaza “iPhone 12S” adını verme olasılığı oldukça yüksek. Tüm söylenti ve havadaki sızıntılara dayanarak, iPhone 13 hakkında bildiğimiz her şeyi sizlerle paylaşmak isteriz.

İphone 13 Çıkış Tarihi!

iphone13 çıkış tarihi

Apple’ın çıkış tarihi önceki lansman modellerini takip ederse, bu cihazın 2021 Eylül ayının üçüncü veya dördüncü  günü olmasını beklenmekteydi. Buna dayanarak İphone 13 bu akşam saat 20:00’da açıklanmakta. 2020’den önce Apple, yeni iPhone’larını Eylül ayında duyurdu. Ancak 2020’de koronavirüs pandemisi nedeniyle Apple, iPhone 12’nin lansmanını 13 Ekim’e ertelemek zorunda kaldı.

Daha fazla kaçınan Apple, daha önce yaptıkları gibi iPhone 13’ün Eylül ayında piyasaya sürülmesi için bastırıyor. İyi haber şu ki, iPhone 13’e güç vereceği söylenen A15 Bionic çip, programın ilerisinde. Yakın tarihli bir sızıntı, A15 biyonik üretiminin başladığını ortaya çıkardı ve bu da iPhone 13’ün Eylül ayına kadar açıklanabileceğini gösteriyor.

Şu anda iPhone 13’ün ne zaman piyasaya sürüleceğini tahmin etmek zorunda olsaydık, Apple’ın 14 Eylül’de bir etkinlik düzenlemesini ve telefonların mağazalara 10 gün içinde ulaşmasını beklerdik. Ancak bu sadece bir tahmindir ve daha sonraki söylentilere göre değişebilir.

Daha Fazla Teknoloji Haberleri İçin Buraya Tıkla!

iPhone 13’ün Fiyatı Ne Kadar!

Henüz güvenilir bir iPhone 13 fiyat sızıntısı görmesek de akılda tutulması gereken birkaç şey var. Çeşitli söylentiler, iPhone 13’ün iPhone 12 muadillerine benzer fiyatlarla piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Apple, her yeni nesil iPhone için fiyatlandırmayı bir öncekine nispeten yakın tuttuğundan. Fiyatların sırasıyla 13 mini için 699 $, 13 için 799 $, 13 Pro için 999 $ ve 13 Promax için 1.099 $ iPhone aralığı ile takip edilmesini beklerdik. Önceki eğilimleri göz önünde bulundurarak, bu cihazların Hindistan’da 80.000 Rs ve 119.000 Rs’de başlamasını bekliyoruz.

Kesin olan bir şey var: elma yiyenlerin sayısı düşmeyecek. 27 Ocak 2021’de CEO Tim Cook, 2021’in ilk çeyreğinde 65,6 milyar dolar gelir bildirdi. Satışlardaki artış, iPhone’larını yükselten kişilerden kaynaklandı. Çoğunlukla iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’e. Bu muhteşem rakamlara göre iPhone 13’ün iPhone 12 ile aynı fiyattan piyasaya sürülmesi bekleniyor. iPhone 13 fiyatı ve çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi alır almaz sizi güncelleyeceğiz.

İphone 13 sızıntıları ve söylentileri:

Yeni iPhone 13’ün bu yıl Eylül ayında gelmesi bekleniyor, şimdi internette bir sürü söylenti dolaşıyor. Yükseltilmiş kameralar, 120 Hz yükseltme ekranı, 1 TB depolama alanı ve daha güçlü bir yonga seti hakkında spekülasyonlar dahil. Bu telefonlar iPhone 12’nin tasarımını yansıtacak gibi görünüyor ve telefonların iPhone 12S adı altında piyasaya sürüldüğünü görme şansı var.

iPhone 13 Tasarımı!

Raporlar, yeni modelin iPhone 12 ile aynı dört boyutta geldiğini gösteriyor: 5.4 inç iPhone 13 mini, 6.1 inç iPhone 13, 6.1 inç iPhone 13 Pro ve 6.7 inç iPhone 13 Pro Max.

 Apple, iPhone 12 Mini iyi satmadığı için iPhone 13 Mini’yi düşürebilir. Bununla birlikte, sonraki raporlar bir iPhone 13 Mini olacağını gösteriyor, bu nedenle sonbaharda dört model göreceğimizi varsayalım – en azından şimdilik. Bazı kaynaklar iPhone 13 serisinin ekranda daha küçük bir çentikle geleceğini iddia ediyor ancak konu hala inceleme aşamasında. Ancak bir kaynak, Face ID sensörünün küçüldüğünü ve bunun daha küçük bir çentiğe izin vereceğini ekledi.

iphone13 çentik

Portsuz Tasarım Beklenmiyor:

2021’de en az bir iPhone’un tamamen kablosuz şarja bağlı portsuz bir tasarıma sahip olacak. Bunula ilgili  söylentiler vardı. Ancak güvenilir iPhone analisti Kuo bunun olmayacağını belirtti. Apple, USB-C’de herhangi bir değişiklik olmaksızın MagSafe aksesuarları daha yaygın hale gelene kadar taşınabilir tasarım olmadan gelecekte Lightning’e güvenmeye devam edecek.

İphone 13 Kamera!

iphone 13 kamera

 Buna ek olarak, iPhone 13 serisinin geçen yılki iPhone 12’den daha iyi! Kameralar getireceğini doğrulayan başka bir şey daha var. Yaklaşan iPhone serisindeki kameralar! Sensör kaydırma sabitleme kullanımıyla konuya odaklanmakta. Hepsinden iyisi, yeni OIS teknolojisi! Bu yıl piyasaya sürülecek dört iPhone 13 modelinde de mevcut olacak.

İPHONE 13 PİL DURUMU!

Ming-Chi Kuo’nun bir başka raporu! iPhone 13’ün önceki modellere göre daha yüksek kapasiteli bir pile sahip olabileceğini söylüyor. Apple’ın “yerden tasarruf sağlayan bir tasarım” denediğini söylemekte. Bu iddiayı tekrarladı, bu yüzden bunun yıl sonuna kadar göreceğimiz bir gelişme olduğundan emin.

iPhone 13 Depolama Alanı!

iPhone 12 modellerinde maksimum 512 GB olan iPhone 13 modellerinin 1 TB’a kadar depolama! Alanına sahip olacağına dair bazı söylentiler var. Güvenilir bir kaynak bunu henüz doğrulamadı! Bu yüzden bu tahminin geçerli olup olmadığını görmek için beklememiz gerekecek.

iPhone 13’ün gerçeğe dönüşmesine sadece aylar kaldı. Ancak Apple’ın bu yılki modeller için ne planladığına dair sürekli bir söylenti beklenmekte. Daha fazla ilgili haber için bizi takip etmeye devam edin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Minion Rush: Sonsuz Koşu APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478