e
sv

Yeni Razer Dizüstü Bilgisayar

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Razer Dizüstü Bilgisayar!

Tamamen yeni Razer oyun dizüstü bilgisayarının tanıtım videosu, şirketin en güçlü ve en küçük 14” dizüstü bilgisayarının ince tasarımını gösteriyor. Razer, dünyanın ilk THX sertifikalı PC monitörü olan Razer Blade 14 ve Raptor 27 dahil olmak üzere yeni bir ürün serisini duyurdu. Dizüstü bilgisayar, AMD Ryzen 5900HX CPU, 3060 ile 3080 arasında değişen bir NVIDIA GeForce RTX kartı ve bir buhar odası soğutma sistemine sahip, şimdiye kadar yapılmış en güçlü 14” oyun dizüstü bilgisayarı olarak sabitlendi. 165 Hz ekrana ve 1 ms tepki süresine sahip olan monitör, yeni nesil modern oyun için gereken yüksek görüntü kalitesi ve hızı getiriyor.

E3 2021 açılış konuşması sırasında Razer, yıl içinde piyasaya sürülmesi beklenen Project Hazel yüz maskesi de dahil olmak üzere piyasaya sürmeye hazır olduğu birkaç ürünü açıkladı. Maske, piyasadaki en gelişmiş yüz maskelerinden biridir ve yeni bir iç aydınlatma tasarımı, buğu önleyici filtre ve kullanıcının sözlerinin boğulmaması için ses yükseltici bir mekanizma içerecektir. Bu ürün, diğerlerinin yanı sıra, Razer’in tüketici teknolojisi yenilikçisi olarak imajını büyütmesine yardımcı oldu. Bununla birlikte, Razer en iyi üst düzey oyun donanımıyla tanınmaya devam ediyor.

Razer, E3 2021’de piyasaya sürülen bir fragmanda, Razer Blade 14, AMD Ryzen CPU’sunu (bir dizüstü bilgisayarda türünün ilk örneği), GeForce RTX grafik kartını ve buharlı soğutma sistemini sergileyerek tam ekranda. Dizüstü bilgisayar yalnızca 0,66”/16,8 mm boyutlarıyla son derece küçüktür, ancak yalnızca 14″ boyutunda ultra hızlı 165Hz QHD monitöre sahiptir. Razer, pazardaki en güçlü 14” oyun dizüstü bilgisayarı olduğunu iddia ediyor ve açıkçası bir harika Oyun bilgisayarı teknolojisinin çok minyatürleştirilmesi çok kısa bir sürede geldi.Razer Blade 14, şu anda Razer’ın resmi sitesinde 1800 dolardan başlayan fiyatlarla.

Razer Dizüstü Bilgisayar ve Oyun Monitörü:

Bu arada, Raptor 27 monitör, Razer’ın yeni nesil PC oyunlarına uygun bir oyun monitörü girişimidir. Ayrıca 165Hz yenileme hızına sahip olan monitör, Razer’e göre “yeni bir performans. Ayrıca sürükleyicilik ve akıcılık düzeyi” sunuyor. Monitör ayrıca mat siyah kaplama, dokulu kumaş. Ayrıca sırt ve yerleşik kablo yönetim kanalları ile tasarımı da dikkate alır. QHD çözünürlüğü, hem AMD FreeSync Premium hem de NVIDIA G-Sync uyarlamalı senkronizasyon teknolojisini destekler.

Raptor 27, hem resmi Razer web sitesi hem de daha sonraki bir tarihte belirli. Perakendeciler için 799,99 ABD Doları MSRP olarak belirlendi. Bu, bir monitör için yüksek bir fiyat noktasıdır. Ancak teknik özellikler, performans ve görseller açısından! Yüksek bir çıta oluşturmaktadır. Razer’ın imzası niteliğindeki çok renkli LED logosuyla karıştırılan şık siyah tasarım. PC oyun sahnesindeki bazılarının kesinlikle doyamayacağı bir görünüm.

Razer Blade 14, her biri grafik kartı ve monitör çözünürlüğü. Ayrıca ve yenileme hızı tarafından belirlenen değişen fiyat noktalarında üç paket halinde gelir. Full HD 144Hz – GeForce RTX 3060, Razer sitesine özeldir ve fiyatı 1799,99 $’dır. Razer Blade 14 – GeForce RTX 3070 ile 2,199,99 ABD Doları karşılığında. QHD 165 Hz ve 2,799.99 ABD Doları karşılığında. GeForce RTX 3080 içeren yükseltilmekte. Ayrca Razer dizüstü bilgisayar dahil olmak üzere iki seçenek daha var. Her üç tasarım da güçlü çekirdeklere sahip. Ayrıca ve en üst düzey grafik kartlarına ve uygun fiyat noktalarına sahiptir olmakta. Dizüstü bilgisayarlar, şık 14” tasarımın içinde paketlenmekte. Piyasadaki açık ara en güçlü kombinasyonu içeriyor, bu da Razer’ın henüz dokunuşunu kaybetmediğini göstermekte.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Yeni Razer Dizüstü Bilgisayar

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478