e
sv

Pokémon Unite: Crustle ve Lucario Hataları Düzeltildi

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pokémon Unite: Crustle ve Lucario Hataları Düzeltildi!!

Pokémon Unite’den Lucario ve Crustle, yakın zamanda yapılan bir güncellemede yanlışlıkla yapılan hatalar  tespit edilmekte. Ancak geliştirici şimdi savaşçıların düzeltildiğini açıkladı.Pokémon Unite’in geliştiricisi, oyunun mobil lansman güncellemesinde tanıtılan son hataların ardından lucario ve Crustle avcı uçaklarının her ikisinin de düzeltildiğini açıkladı. Pokémon Unitekarakterleri, güncellemenin yayınlanmasının ardından beklenmedik buff’lar aldı ve bazı oyunculara belirli durumlarda istenmeyen nimetler sağladı.Pokémon Unite: Crustle ve Lucario

Pokémon Unite Nedir!!

5v5 çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası oyunudur. Uzun süredir devam eden serinin en son Pokémon oyunu sürümüdür. Başlık, bu Eylül 2010’un başlarında mobile gelmeden önce bu yaz Nintendo Switch’te piyasaya sürüldü. Oyun, rakip Pokémon’u mağlup eden ve 10 dakikalık maçlarda kazanmak için gol atan takımlara meydan okuyor ve böyle bir oyundan beklendiği gibi, çeşitli karakterler oyunu dengede tutmaya yardımcı olmak için buffs ve nerfs aldı. Bu ayın başlarında Crustle ve Lucario, Charizard ve Venusaur da dahil olmak üzere yeniden dengelenecek bir dizi Pokémon Unitesavaşçısının yanında yanlışlıkla buffed edildi.Haberi Twitter’dan duyuran Pokémon Unite,Pokémon dövüşçüleri Crustle ve Lucario için iki sorunun artık oyun içinde düzeltildiğini doğruladı. Lucario artık Extreme Speed saldırısıyla planlanandan daha fazla hasar veremeyecek, Crustle’ın “istenmeyen güç artışı” da düzeltildi. Oyuncular Pokémon Unite’e bir sonraki girişlerini canlı olarak bulacaklar.

Düzeltme Sonrası Oyundaki Yenilikler!

Kazara meraklıları kendi lehlerine kullanan pokémon Unite oyuncuları artık bunu yapamayacak ve düzeltmeler savaş alanında istenmeyen aşırı güçlendirilmiş Pokémon’lara karşı mücadele edenlere yardımcı olacak. Şirket, meraklıları çoğaltmak için gereken koşulların tam olarak kümesini henüz doğrulamadı ve muhtemelen oyuncuların gelecekte benzer istismarları kötüye kullanabilmelerini önlemek için onaylamayacak. Dengeleme pokémon unitegibi çok oyunculu bir şekilde önemlidir Oyun içi maçların ve dövüşlerin herkes için mümkün olduğunca adil olmasını sağlar.TiMi Studio Group, bir haftadan kısa bir süre önce istenmeyen Crustle buff’ın haberini duyurduktan sonra oyun düzeltmelerini uygulamakta oldukça hızlı oldu. Geliştirici, oyunun mümkün olduğunca dengeli olmasını sağlamaya kararlıdır ve sürekli geliştirme aşamasındaki başlıkla, oyuncular gelecekteki Pokémon Unite hatalarının ve aksaklıklarının da oldukça hızlı bir şekilde ele alınmasını bekleyebilirler. Pokémon Unite’inbüyük mobil lansmanı ile geliştirici, gelecekte yeni Pokémon savaşçıları ve oyun güncellemeleri ekleme planları ile oyun deneyimini geliştirmeye odaklanmıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Brawl Talk: Yeni Efsanevi Kahraman

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478