e
sv

Brawl Stars Benzeri Oyunlar!

Brawl Stars Benzeri Oyunlar
avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Benzer Oyunlar!

Brawl Stars Benzeri Oyunlar! Bu yazımızda sizlere benzer oyunlar hakkında bilgi sunmak isteriz. Oyuncu kitlesi ne kadar kalabalık olsa da oyuncular bir süre sonra benzer oyunlara yönlendirmekte. Bu oyunları sunmak istesek te Bralw Stars her zaman popüler olacak gibi görünmekte. Kısaca göz gezdirecek olursak? Brawl Stars; çeşitli oyun modların da karakter kullanılarak rakip takım veya oyuncuyu yenme üzerine kuruludur. Oyun bir strateji oyunudur! Oyunda birçok oyun modu, kostüm ve karakter bulunmakta.

Durum bundan ibaretken oyun yapımcıları bu yükselişe bakara benzer oyunlar sunmak istediler. Bunun sebebi oyun her ne kadar iyi ve çok oynansa bile  oyuncular bir süre sonra sıkılmakta. Şimdi geçelim Brawl Stars benzeri oyunlara!

Brawl Stars Benzeri Oyunlar

 1. Tank Raid Online
 2. Soccer All Stars
 3. Wild Clash
 4. Zooba’yı ele alalım ve kısaca bilgi vermek isteriz.

Tank Raid Online!

Tank Raid Online

Bu oyun tank tutkunlarına hitap etmekte. Tank Raid Online ücretsiz bir şekilde oynanmakta. Tank oyunlarına sizde aşinaysanız bu oyun tam size göre. Oyunda farklı tanklar ve birbirinden bağımsız oyun  modu bulunmakta. Yirmiden fazla özel tank bulunmakta ve kilidini açarak  sahip olunmakta. Oyunda dört farklı oyun modu bulunmakta. Ayrıca oyun Brawl Stars gibi strateji üzerine kuruludur.

Soccer All Stars!

Soccer All Stars

Bu oyun halı saha maçı sevenler için bire bir diyebiliriz. Brawl Stars ile benzer Savaş Topu modu bulunmakta. Oyunda bir çok özellik ve yeteneklere sahip oyuncular bulunmakta. Oyunda yetenek ve zeka ön planda tutulmakta. Türk yapımı olan oyun da üçe üç maç oynanmakta. Oyunda kupalar kazanmakla beraber şampiyonluğa kadar ilerlemektesiniz. Oyun gerçekçi görünümle gerçekçi oyunculara ev sahipliği yapmakta. Oyunu Google Play üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz.

Wild Clash!

Wild Clash

Brawl Stars oyunu benzeri bir diğer oyun. Bu oyunu oynamak size yabancılık çektirmez. Oyun ortalama üç dakika sürmekte. Wild Clash dünya çapında ses getirmekte veya oynanmakta. Brawl Stars Beta Versiyonun da ki gibi dikey oynanmakta. Oyunda çeşitli kahramanlıklar sunulmakta. Bunlar: Atış, El bombası, Kasırga Saldırısı, Tıbbi Muhafızlar, Görünmez Mayınlar, Topraklar Füzeleri, Kurşun Kalkan, Gök Gürültüsü Şok, Lazer Keskin Nişancı olmakla beraber size en uygun olanı seçmek galibiyet getirir.

Zooba!

Zooba

Bu oyun  Brawl Stars’taki hesaplaşma modu gibi olmakla beraber daha fazla ayrıntı içermekte. Oyundaki karakterler Brawl Stars kahramanları ile neredeyse aynı. Oyunda 20 kişilik mücadele bulunmakta ve haritada iniş yapmaktasınız. İniş sonrası silah, bıçak ve orak toplanmakta. Oyun geliştiricileri tarafından belirli periyotlarda güncellenmekte.

Farklı oyunlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için oyunlar bölümünü ziyaret edebilirisin.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Top Eleven 2021 Taktikleri

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478