e
sv

Brawl Stars En İyi Nakavt Karakterleri Hangileri!!

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars En İyi Nakavt Karakterleri Hangileri !!

Bu yazımızda sizlere en iyi “Brawl Stars Nakavt Karakter’leri” derledik. Brawl Stars Nakavt Etkinliği , her biri takımların rakip takımlardan oyuncuları eleme hedefine sahip üç oyunculu takım kurma etkinliğidir. Nakavt Etkiliği iki takımdan oluşur ve ayakta kalan son takım veya oyuncu, 3 maç formatından en iyi şekilde bitirerek etkinliği kazanır. Bir kez elenirsen; obir sonraki turun başlangıcına kadar tekrar doğamazsınız. Şimdi en iyi Nakavt Karakteri’lerine bakalım. Oyun güncellemesini Google Play Store den yapabilirsiniz.

En İyi Nakavt Karakter!!!

 1. BEA
 2. BELLE
 3. BYRON
 4. COLETTE
 5. EDGAR
 6. PIPER
 7. STU
 8. TICK
 9. GENE
 10. BULL

Şimdi kısaca bu karakterleri inceleyelim:

BEA!!

Bea tank için tehlikeli bir karakterdir. Aşırı yüklü atışı, düşmanları hızla zayıflatmakta ve önemli miktarda hasar vermektedir. Süperi; kendisi ve müttefikleri için düşmanlara ağır hasar vermek veya onları yenmek için düşmanı yavaşlatmak için kullanır.

BELLE!!

Bu karakter yakındaki düşmanları zincirleyen çok uzun bir menzile sahip. Süper’i; müttefiklerin başka bir hedefe yerleştirilinceye kadar kalıcı olarak daha fazla hasar veren bir hedefi işaretlemesine izin verir. Üzerine basan düşmanları yavaşlatarak müttefiklerin düşmanı patlatmasına izin verir. Yıldız Gücü; daha iyi hayatta kalma için biraz hasar azaltma sağlayacaktır. Ancak suikastçılar tarafından öldürülmeye meyilli bir karakter.

BYRON!!

Stacking Chip hasarı ve iyileştirmesi Byron’u Nakavt Etkinliği’de harika bir destek karakteri yapıyor. İstiflediği iyileştirmelerle müttefiklerini iyileştirebilir ve saldırıları yüksek hasar verebilir ve zayıf  dövüşçüleri bitirebilir.Süper’i; suikastçılara karşı koymak veya onu takımını büyük miktarda iyileştirmek için kullanır ve takımının hayatta  kalmalarını büyük ölçüde artırır.

COLETTE!!

Colette’nin saldırıları onu her türden düşman için ölümcül yapıyor. Colette herhangi bir dövüşçüyü iki normal saldırı ve iki vuruş yapan bir süperi ile bitirebilir. Yıldız Gücü; düşmanlarını patlatacak ya da iyileşmesi gereken müttefiklerinden uzaklaştırabilecek müttefiklerine itmesine olanak tanır. Diğer yıldız gücü; takıma beş saniyeliğine% 40’a varan bir kalkan verir.

EDGAR!!

Egdar Süperi’ni kullanarak hızlı bir şekilde düşmanların üzerine atlar ve öldürür.Aksesuar olarak Let’s Fly kullanmadan süperini hızla şarj eder. Edgar, Süper’ine sahip olmadığında güçlü keskin nişancılar tarafından öldürülmeye eğilimlidir.Yıldız Güçleri; Sert İniş ve Yumruklarıdır. Sert İniş’i düşmanları daha hızlı bitirmek için fazladan  hasar verir. Yumruklar’ı ise bir düşmanla savaşırken daha uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olur.

PIPER!!

Pıper’in başlangıç hasarı oldukça fazladır. Süper’i suikastçilerden ve ağır sikletlerden kolay bir kaçış sağlar. Yıldız Güçü Pıper’in hasar potansiyelini ve hayatta kalmasını artırır. Pusu Yıldız Gücünü kullanarak , hasarını arttırır. Pusu Yıldız Gücü, hızlı bir şekilde art arda dört güçlü atış yapmasına ve düşmanlara fazla hasar vermesine olanak sağlar.

STU!!

Hızlı ve ani saldırır.  Süper’i Nakavt’ta ölümcül ve vurulması zor bir hedef olmasına izin verir.  Aksesuar olarak, kule canlı olduğu sürece kendisinin ve müttefiklerinin hızını kalıcı olarak artırır. Yıldız Güçü; hayatta kalma ve hasar potansiyelini artırır.

TICK!!

Yüksek hasarı ve alan kontrolü nakavtta fayda sağlar. Düşmanı aşırı derece sinirlendirir ve bu takımınız için faydalıdır. Yıldız gücü ona yardımcı olur. Süper’i; düşmanlarını düşük sağlıkta bitirmesine izin verir ve suikastçılara ve ağır karakterlere karşıdır. Tıck; süper’siz bile suikastçılarda hayatta kalmasına ve güvenli bir şekilde hareket etmesine izin verir.

GENE!!

Yakın mesafeden hızlı hasar verir. Süper’ini uzak mesafeden şarj edebiliyor.Süper gücü, dövüşçüleri öldürmeyi kolaylaştırdığı ve son derece savunmasız hale getirdiği için takım arkadaşına  büyük bir avantaj sağlar.Büyülü Sis; Yıldız Gücü işe  takım arkadaşlarını hayatta tutmasına yardımcı olur.

BULL!!

Yüksek hasarı ile düşük HP düşman dövüşçülerini dahi yeniyor. Oyunda hayatta kalmak önemli olduğu için yüksek sağlığı ve Izgara Biftek  aksesuarını kullanır. Ayrıca Bull süperini kaçmak içinde kullanabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Brawl Stars En İyi Brawlar!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478