e
sv

Brawl Stars Nulls Brawl MODU

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Nulls Brawl MODU

Brawl Stars Nulls Brawl MODU! Bu yazımız popülerlik kazanan Brawl Stars oyunun Nulls Modu hakkında olacak. Bu mod hakkında sizlere bilgiler aktaracağız. İşte Brawl Stars Nulls Brawl hakkında bilgiler.

Brawl Stars Hakkında  Kısa Bilgilendirme:

Brawl Stars Supercell şirketi tarafından 15 Haziran 2017 gününde piyasaya sürülmüştür. Oyun Kupa ve Karakter sistemi üzerine kuruludur. İlk başlarda çok fazla oyuncuya sahip olmayan Brawl Stars son zamanlarda dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olmuştur. Oyunda karakterler ile savaşarak kupa kazanıyorsun ve oyundaki gelişiminiz bir hayli hızlanıyor. Karakter sayınız ne kadar çoksa o kadar çok kupa kazanıyorsunuz. Oyunda şansta önemli çünkü kutulardan rastgele karakter de kazanıyorsunuz.

 

Nulls Brawl Stars Nedir!!

Nulls Brawl Stars: Online bir şekilde maça girebileceğiniz bir mobil oyundur. Brawl Stars oyuncuları tarafından geliştirilmiştir. Nulls Brawl sınırsız elmas ve altın ile oynanır. Sınırsız kutu açılımı ile birçok karakter sahibi olursunuz. Bu şekilde oynamak isteyen oyuncuların sayısı oldukça çoktur. Bu yazımızdan Nulls Brawl’ı en güvenli şekilde indirebilirsiniz.

Nulls Brawl 32.170

Nulls Brawl Stars sürekli güncellenen bir oyundur. Nulls Brawl son sürümü 32.170 sürümüdür. Bu sürümde yeni karakterler gelmiştir; bu karakterlere ulaşmak için oyunu son sürümde güncel tutmanız gerekli.

Nulls Brawl Yenilikler!!

Nulls Brawl’da iki yeni dövüşçü karakter gelmiştir; bunlar Byron ve Edgar’dır. Bunun yanısıra yeni kostüm, yeni emojiler, yeni harita ve Gift Theft oyun moduna geri döndü.

Nulls Brawl Edgar

Nulls Brawl Stars son sürümde dahil olan bir karakterdir Edgar. Collette ile bir hediyelik eşya dükkanında çalışan Edgar  genç havalı ve gizemli biri olmak istiyor. Bunda iyi olduğu söylenemez. Hızlı bir yakın dövüşçü rolüyle oyuna dahil olmuştur. Rakibe saldırırken atkısını kullanıyor. Güçlü saldırganlığı yanı sıra sağlık açısında pek iyi değildir. Yalnız rakipleri saldırdığında Edgar sağlığını yenileyebiliyor. Barryl ile aynı özellikte olup; kendi başına hücum yapar ve engelleri aşarak düşmana yakınlaşmaya çalışır.

 

Saldırısı iki kere isabet eden çok kısa bir menzile sahiptir. Saldırdığı kadar hasarın %25’i kadar iyileşme sağlar. Süper gücü yavaşça dolar (Darryl karakteri ile benzerlik gösterir. Yıldız gücü: Edgar gücü kısa mesafede indirdiği yerdeki düşmana 1000 hasar verir.

Nulls Brawl Byron

Byron; kurnaz bir tüccarıdır. Byron bir destek savaşçısıdır. Diğer destek savaşçılarından biraz daha farklıdır. Rakibe saldırdığında, takım arkadaşlarının canını doldurur. Doğru zamanda yaparsa takımına galibiyet kazandırabilir.

Saldırısı ve Süper’i : Düşmana ağır hasar verirken takım arkadaşlarında iyileştirme sağlar. Bir mermi harcar ve 5 saniye boyunca sağlığı 800 artar.

Nulls Brawl Nasıl İndirilir !!

Nulls Brawl güncellemeleri devam ediyor, her gelen güncelleme ile oyun daha çekişmeli ve heyecanlı hale geliyor. Oyunu yukardaki linkten son sürüme güncelleyebilirsiniz.

 

Nulls Brawl Nasıl Yüklenir!!

Nulls Brawl oyununu bilgisayarınıza veya telefonunuza rahatça yükleyebilirsiniz. Sınırsız elmas ve altın modu için şu adımları izleyin:

1-Sayfanın başında bulunan son sürüm APK’sını indir.

2-Yönlendirme sayesinde indirme linkine tıklayın ve indirin

3- Dosya indirdikten sonra telefonunuza erişim      sağlayın

4- Telefon adımlarını tek tek ilerletin, bunları yaptıktan sonra rahatça oyuna başlayabilirsiniz

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Yeni Nulls Brawl 36.218 Buzz ve Griff İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478