e
sv

Grand Theft Auto: 7 Ne Zaman Çıkacak!

Grand Theft Auto 7
avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Grand Theft Auto: 7 Ne Zaman Çıkacak!

Grand Theft Auto: 7 Ne Zaman Çıkacak! Birçok oyuncu Grand Theft Auto 6’yı beklemekte. Bunun yanı sıra bir o kadar da oyuncular Grand Theft Auto: 7 ne zaman geleceğini araştırmakta. Birçok oyuncu, Grand Theft Auto: 5’in PS5 veya XBOX SERİSİ olan X ‘de yeniden oyuncularla buluşmasını beklemekte. Bunun yanısıra Grand Theft Auto: 6 ile ilgili bazı haberler bulunmakta. Bu haberler göre de bir çok oyuncu bu haberleri araştırmakta. Bu haberler neticesinde Grand Theft Auto: 6 ortalama dört yıl sonra çıkmakla beraber bu Grand Theft Auto: 7 için daha uzun bir süre olacak gibi.

Diğer Merak Ettiğiniz Oyunlar İçin Tıkla!!

Grand Theft Auto: 7 Oyun Haberleri!!

Grand Theft Auto oyun geliştiricileri Rockstar Games piyasaya yeni oyunlar sürmeyi amaçlıyor. Fakat bunu yapmak  zaman olarak uzamakta. Şöyle söylemek gerekirse oyunu piyasaya sürmek ve yeni güncellemeler getirmek oldukça zaman almakta.

Grand Theft Auto 7

Hatırlarsanız Rockstar’ın önceki projesi ve çok beğenilen Red Dead Redemption’ın devamı olan Red Dead Redemption 2 ortalama sekiz yıldır üretimdeydi. Tüm hesaplara göre, GTA 6 nihayet 2025’te gelecek. Bununla beraber  PS5 ve Xbox Series X konsollarında olacak olan Grand Theft Auto 5’in 2013’teki ilk çıkış tarihinden bu yana on yıldan fazla bir süre geçmekte. Grand Theft’in geliştirilmesi ve yeni sürümü Auto 7 bundan farklı olmayacak ve daha fazla zaman gerekmekte.

Grand Theft Auto:7 Haberleri Özet!!

Kısaca söylemek gerekirse Rockstar’ın önceki dönem çıkardığı oyunlara bakacak olursak. Oyunu piyasaya sürmek oldukça zaman almakta. Bununla beraber Grand Theft Auto: 7 haberleri yalan olsa da gelecekte bu planlar arasında olacak. Grand Theft Auto: 7 hakkında ki güncellemeler geldikçe sitemizden öğrenebilirsiniz. Üzücü olsada oyunun geleceği belli olmamakla beraber yakında sizlerle olacak. Gelen haberler yalansa da oyunun geleceği için bu gerçeği değiştirmez. Yeni sürüm gelene kadar diğer alternatif oyunları oynayabilirsin.
Grand Theft Auto 7
GTA 6 ve sonrası yeni sürümler ne zaman gelecek. GTa hakkında merak edilen her şey için sitemizi takipte kalın. Yeni gelecek oyunlar ve oyunlar hakkındaki bilgilendirmeleri alabilir. Ve siz ziyaretçilerimiz için bunları paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Minecraft Apk 1.17.10 Güncellemesi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478