e
sv

Minecraft Mum Nasıl Yakılır

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Mum Nasıl Yakılır!!

Minecraft’ta Mum Nasıl Yakılır bilmek ister misiniz?  Minecraft’a mumlar eklendi. Bilindiği üzere  Minecraft 1.17 güncellemesi Haziran ayında güncellendi. Oyun güncelleme aldı, ancak mumlar ve saksı açelyaları gibi bazı öğeler sonraki sürüme ertelendi. Artık mumlar nihayet herkes için mevcut olduğuna göre, onlarla neler yapabileceğinizi öğrenmenin zamanı geldi sanırım.Mağaralar ve uçurumlar güncellemesinin ilk kısmı, herhangi bir karanlık ortamı aydınlatmanın bir yolu olarak mumları tanıtıyor. Elbette, mağaraları aydınlatmak için tamamen meşalelere güvenebilirsiniz, ancak mumlar, fiyat koyamayacağınız belirli bir tür yetenek getirir. Bize göre mumlar, birden fazla kullanımları olduğu için doğal olarak meşalelerden daha üstündür . Katılan herkes için yürek ısıtan bir anı yaratmak için bir doğum günü pastasında kullanılabilirler. Merak ediyorsan, büyük alevli bir çubuğu bir pastanın içine sokmak hiç işe yaramıyor. İster bir doğum günü pastasını yakmak ister yakındaki bir mağarada harika bir ambiyans yaratmak isteyin, bu Minecraft mumlarının dünyanızı aydınlatacağından emin olabilirsiniz – bunları nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Minecraft Mum Nasıl Yapılır!

Minecraft mumları deniz turşularına benzer şekilde çalışır. Bağımsız nesneler olarak yerleştirilebilirler ve tek bir blokta dörde kadar gruplayabilirsiniz. Bir mum yakmak için çakmaktaşı ve çeliğe veya herhangi bir yanan mermiye ihtiyacınız olacak . Ana sürüm dramatik olmanızı sağlar ve ateşle büyülenmiş bir kılıç kullanarak bir meşale yakmanıza izin verir.

Bir kez yandığında, her mum üç ışık seviyesi yayar ve dört mumu bir araya getirirseniz 12’ye kadar yükselir. Yenmemiş bir pastanın üzerine sadece bir mum konulabilir. O pasta tüketildikten sonra mum yere düşer. Yanan mumları su kullanarak söndürebilirsiniz. Çok fazla su kullanmak mumların su birikmesine neden olarak mumu yakmanıza engel olur. Oyuna henüz sahip değilseniz Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz.Minecraft mum yapmak için gerekenler:

 1. Petek x1
 2. dize x1

Kendi mumlarınızı yapmak için peteği ortadaki kareye yerleştirmeniz gerekiyor. Mum yapmaya başlamak için ipi doğrudan üstüne yerleştirin.

Boyalı Minecraft mumları yapmak için gerekenler:

 1. Mumlar x1
 2. Eşleşen Boya x1

Mumlarınızı aldıktan sonra, ortadaki kareye uygun bir boya yerleştirerek ve ardından soluna bir mum yakarak renklerini değiştirebilirsiniz. Evinizi dekore etmek için size birçok seçenek sunan 16 adet boyalı mum var.Minecraft mumları hakkında bilmeniz gerekenler bu kadar. Minecraft’ sitemizden takip ederek veya yorum yaparak merak ettiğiniz sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Molla Brawl 36.270 Apk İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478