e
sv

MİNECRAFT Nasıl Güncellenir

avatar

Cngzerdn

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  ÜzgünMİNECRAFT Nasıl Güncellenir!!

Minecraft Nasıl Güncellenir!  Sorusu merak  konusu olmakta ve araştırılmakta. Biz apkoyunevi yazar ekibi olarak oyun güncellemesi hakkında siz oyun severlere bilgi derlemekten mutluluk duyarız. İster farklı işletim sistemleri isterse farklı oyun konsolları veya bilgisayarlar kullanın, bu yazımız sayesinde Minecraft Nasıl Güncellenir konusu tam size yönelik olmakta.1-MİNECRAFT: JAVA SÜRÜMÜ (PC / MAC) İçin Güncelleme!

Minecraft oyunumuzu açarak başlıyoruz. Oyuna sahip değilseniz, buradan indirebilirsiniz . Oyun otomatik olarak, en son sürümü size gösterecektir. Göstermezse, oynat düğmesinin sağındaki oka basın ve “En Son Sürüm” ü seçerek güncelleme yapabilirsiniz. Bu hiçte zorlayıcı gelmeyecektir!

2-İOS / ANDROİD İçin Güncelleme!

Cihazınızda App Store’u veya Google Play’i açın ve “Minecraft araması yapın. Oyun çıktıktan sonra Minecraft’a zaten sahipseniz, henüz güncellenmemişse Minecraft’ı güncellemeniz istenecek ve burdan kolay bir şekilde güncelleme sağlayabilirsiniz. En son sürümü yüklediyseniz, sadece “Aç”a basın ve oynamaya başlayabilirsiniz.

 3-XBOX ONE İçin Güncelleme!

Xbox’ta ise Uygulamalarım ve Oyunlarım kısmına gidin, Minecraft’ı seçin ve daha fazla seçenek düğmesine basın. Listeden “Oyun ve eklentileri yönet”i ve ardından “Güncellemeler” seçeneğini seçin. Herhangi bir güncelleme var ise burada karşınıza çıkacaktır. Hiçbir güncelleme mevcut değilse, oyununuz tamamen güncel demektir.

4-PLAYSTATİON 4 İçin Güncelleme!

PS4 için Minecraft otomatik olarak güncellenecektir. Güncellemeler PS4’ünüzde otomatik olarak ayarlanmazsa, ‘seçenekler’ düğmesinden yararlanarak oyunu seçebilir ve ardından yeni menüden “güncellemeleri kontrol et”i seçebilirsiniz burdan güncelleme sonlanmış olur.5-WİNDOWS 10 İçin Güncelleme!

Windows 10 için Minecraft, en son sürüme otomatik olarak güncellenecektir. Değilse, Microsoft Store’u açın, sağ üst köşedeki üç noktayı seçin ve “İndirilenler ve güncellemeler”i seçin. Buradan, “Güncellemeleri al”ı seçin sadece Minecraft değil tüm yüklü uygulamalarınız güncellenmiş olacak.

6-NİNTENDO SWİTCH İçin Güncelleme!

Minecraft: Nintendo Switch Sürümü’ne sahipseniz, sadece oyunu başlatmanız yeterlidir ve yeni Minecraft hakkında bir pencere açılacaktır. Bu penceredeki düğmeye basın ve yeni Minecraft’ı indirebileceğiniz eShop’a yönlendirileceksiniz. Alternatif olarak, eShop’u ziyaret edebilir ve sadece “Minecraft” adlı oyunu aratabilirsiniz.

7- GEAR VR İçin Güncelleme!

Oculus Hub’dayken Kütüphane’ye devam edin. Minecraft’ı başlatın. “Uygulamanızın mevcut güncellemeleri var. Şimdi güncellemek ister misiniz?” sorusuna sahip bir açılır pencere gözükecektir. “Evet”e tıkladıktan sonra, güncelleme otomatik olarak başlayacaktır. İşlem bu kadar basit ve başarılı!

8-FİRE TV İçin Güncelleme!

Büyüteç simgesinin üzerine gelip Mağaza’ya devam edin, ‘Minecraft’ yazın ve göründüğünde güncellemeyi indirmek için seçin. İndirildikten sonra, simge “Son” bölümünün altındaki Ana Sayfa sekmesinde açılacaktır. Oyunu güncellemek için Minecraft’ı vurgulayın, menü düğmesine basın (3 yatay çizgi) ve ‘Daha Fazla Bilgi’ ye tıklayın. Oyunların açıklaması altında, “Güncelleştir” düğmesi gözükecek ve bu tuşa basıldığında güncellemeye başlayacaktır.Minecraft ve benzeri diğer merak ettiğiniz oyunlar için buraya tıklayın ve sitemiz oyunlar kategorisine erişim sağlayın.Umarız bu yazı siz apkoyunevi ziyaretçileri için yeterince bilgilendirici olmuştur. Merak ettiğiniz diğer oyun güncellemeleri için yorum yapın ve sonraki yazılarımızda yer verelim. O zamana kadar yeni güncellemelerin tadını çıkarın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Need for Speed APK İndirin

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478