e
sv

Minecraft 1.18 Güncellemesi

Minecraft 1.18 Güncellemesi
avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft 1.18 Güncellemesi !!Minecraft 1.18 Güncellemesi! Bu güncelleme mağaralar ve uçurumlar hakkında olacak. Ayrıca yeni biyomlar, muhafızlar ve daha fazlası hakkında bilmeniz gerekenler yer veriliyor.

Minecraft 1.18 Güncellemesi’ne gelen yenilikleri bilmek için okumaya devam edin! Mağralar ve uçurumlar güncellemesi ikiye ayırmak gerek: Minecraft 1.17 güncellemesiyle ilk bölüm zaten yayınlandı. Bu güncelleme keçiler, parıltılı kalamar ve aksolotllar gibi yeni ametist bloklarının yanı sıra tanışmak için birçok yeni Minecraft çetesinin geldiği anlamına geliyor. Ancak, 1.18 güncellemesi, dünyayı değiştiren tüm özelliklerin geleceği yerdir. Bunlar arasında yeni biyomlar, Minecraft Warden şeklinde korkunç yeni bir düşman mafyası ve Minecraft’ta ilk kez kablosuz Redstone’u etkinleştiren yeni bloklar yer alıyor. Hepsi çok heyecan verici şeyler ve bunu kendiniz deneyimlemek için resmi çıkış tarihine kadar bekleyemiyorsanız, muhtemelen Minecraft anlık görüntü betalarına göz atmanız gerekecektir. Sözü çok fazla uzatmadan,  Minecraft 1.18 güncellemesi hakkında bildiğimiz her şeyin bir özetidir, aksi takdirde Mağralar&Uçurumlar güncellemenin 2. bölümü olarak bilinir. Ayrıca Mojang’ın 1.18 güncellemesinden sonra gelen onaylanmış özelliklerle ilgili yaptığı tüm duyurular da yer alacaktır.Minecraft 1.18 Güncellemesi ve Çıkış Tarihi!

Minecraft 1.18 güncellemesi 2021 tatilini başlatacak gibi görünüyor. Minecraft 1.17 Güncellemesi henüz yeni piyasaya sürüldüğünden, şu anda resmi yayınlanan sürümün ötesinde güncellenmiş bir anlık görüntü betası bulunmamaktadır, ancak bu muhtemelen yakın zamanda bu yeni güncelleme gelecektir. Yeni güncelleme gelinceye kadar eski sürümün tadını çıkarın, yeni sürüm çıkınca sitemizden takip ederek ulaşabilirsiniz.Minecraft 1.18 Güncellemesi Mağra ve Uçurum Özellikleri!

Son olarak, Caves&Cliffs  yani mağralar ve uçurumlar güncellemesiyle Minecraft’a gelen üç harika yeni özellik var. Bunlardan biri, envanter yönetimine yardımcı olmak için tasarlanmış yeni paketler özelliğidir. İçine sığabildiğiniz kadar çok eşya koyabileceğiniz çantalar oluşturabileceksiniz. Şu anda toplam kapasiteleri bilinmiyor, ancak birkaç tam envanter yuvası dolu olabilir gibi görünüyor. Paketler sandıklarda saklanabilir ve karıştırıp eşleştirebilirsiniz.

Minecraft 1.18 Mağaralar ve Uçurumlar Biyom Güncellemesi!

 1. Gürültü Mağaraları!

Gürültü mağaraları yeraltında oluşturulabilen yeni mağara türleridir. Bu mağaralar iki çeşittirler: peynir ve spagetti. Peynir mağaraları taş sütunlarla dolu geniş açık alanlara sahiptir ve spagetti mağaraları uzun, dar ve dolambaçlıdır. Mağaralar ayrıca içinde bol miktarda cevher bulunan akiferler, su basmış mağara sistemleri içerebilir.

        2.  Yeşil Mağaralar!

Bu mağara sistemi tavanlardan sarkan sarmaşıklar, meyveler ve çiçeklerle doludur. Çalışmaları düzenli olarak devasa ormanlık alanlarda yürüyen insanları tasvir eden İsveçli ressam John Bauer’in resimlerinden ilham alıyorlar. Yeşil Mağara bulmak için yüzeydeki Açelya ağaçlarını bulmaya çalışabilirsiniz. Bunlar, aşağıda madencilik yapabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz Yeşil Mağaralar olduğunu gösterebilir.

Yeşil Mağaralar yeni bitki örtüsüyle kaplıdır. Yukarıda bahsedilen Azalea bitkileri hem çiçekli hem de çiçeksiz formlarda gelir, ancak kiri köklü kire dönüştürür. Bu, köklü kirlerin altlarında hasat edebileceğiniz asılı kökler üretme şansına sahip olduğu için önemlidir. Spor Çiçekleri çatıda pembe çiçeklerdir ve parçacıklar bırakırlar. Mojang, bu parçacıkların bir şey yapıp yapmadığını söylemedi, ancak Spor Çiçeklerinin başka bir yerde tavanlara taşınabileceğini söyledi. Yosun ayrıca Yeşil Mağaralarda da yetişir ve blok veya fayans şeklinde bulunur. Oyuna henüz sahip değilseniz Google Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz!

Yeşil Mağaralar içinde portakal meyveleri ile yetişen sarmaşıklar da vardır. Bunlar, toplanabilen ve yenebilen, açlık ölçerin küçük bir miktarını dolduran parıltılı meyvelerdir. Ancak, kendi başlarına doğal bir ışık sağladıkları için onları sarmaşıklarda bırakmak muhtemelen daha iyidir. Asmalar büyüdükçe, bir sonraki segmentte parlak bir meyve yetiştirmeleri için küçük bir şans var.Son yeni bitki, Damla Bitkisidir ve orman temalı bir engelli parkur inşa etmek isteyenler için kullanışlı olabilir. Yaprakları üzerine atlanabilir, ancak üzerlerinde ne kadar uzun süre durursanız yaprak o kadar sarkacaktır. Sonunda buna düşeceksin, ama neyse ki bu, yapraklar tamamen iyileştiği için bitkide kalıcı bir hasara neden olmayacak. Küçük damla yapraklı bitkileri sadece su altında kalan kil veya kir üzerine dikebilirsiniz. Tamamen büyüdüklerinde (doğal olarak veya süreci hızlandırmak için kemik unu kullanarak), herhangi bir yere yerleştirilebilecek büyük damlama yapraklarını hasat edebilirsiniz. Son olarak, Yeşil Mağaralar tanıtıldığında, sulak alanlar, mevcut yeraltı nehirlerinden ziyade aksolotları bulabileceğiniz yerler olacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Rebel Racing APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478