e
sv

Minecraft Oyuncusu Hava Gemisi: Zeplin Yaptı

avatar

Cngzerdn

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Oyuncusu Hava Gemisi: Zeplin Yaptı! Evet yanlış duymadınız havada durabilen bir gemi inşa etmekte. Yetenekli Minecraft oyuncusu, zarif bir iç mekana ve akıllıca tasarlanmış. Bu özelliklere sahip güzel bir hava gemisi inşa etmiş bulunmakta.

Minecraft Mum Nasıl Yakılır

Minecraft Mum Nasıl Yakılır!! Minecraft’ta Mum Nasıl Yakılır bilmek ister misiniz?  Minecraft’a mumlar eklendi. Bilindiği üzere  Minecraft 1.17 güncellemesi Haziran ayında güncellendi....

Yetenekli bir Minecraft oyuncusu, gökyüzünde yerden yükseklerde yüzen muhteşem bir hava gemisi üretimini tamamlamakta. Yapı, birkaç ay önce bir grup yetenekli Minecrafter tarafından kendine özgü steampunk tarzında inşa edildi. Ayrıca havadan saatçi bir şehre mükemmel bir şekilde uymakta.Minecraft Hava Gemisi Nasıl Yapılır

Bu olağanüstü Minecraft steampunk şehri, bir oyuncu ekibinin inşasını yedi ay süren inanılmaz ayrıntılı bir hava yerleşimi olmakta. Projenin merkezi alanı, akıllıca stilize edilmiştir. Binalar ve tüm sahneyi gölgede bırakan büyük bir saat mekanizması ile şehir tarafından işgal edilmekte. Hava burgu, dev balonlar tarafından havada tutulmakta. Ve neredeyse bir düzine hava gemisi ve daha küçük bölgelerle çevrili olmakta. Proje büyüleyici olsa da, etkileyici olan şehri oluşturma sürecini yaklaşık on dakikalık hızlanmış çekimlerde gösteren bir timelapse videosudur.

Minecraft Zeplin’i Nasıl Yapılır !


Minecraft da 
inanılmaz popüler subreddit’inde, kullanıcı Shugoki_is_a_sin! Kendine özgü odalarıyla kompakt bir hava şehri gibi görünen muhteşem bir hava gemisini paylaşmış bulunmakta.
Proje, Hayao Miyazaki’nin Howl’s Moving Castle‘ın endüstriyel tasarımına benzemekte. Neredeyse yaşayan, yaşanabilir! Ve neredeyse yaşayan bir yapının çarpıcı bir izlenimini vermekte. Proje titizlikle tasarlanmış bir iç mekanla tamamlandı. Ayrıca herkesin keyfini çıkarabildiği bir dünya indirmesi mevcut olmakta. Biri yükseltilmiş hava gemisinin içine girmenin Minecraft’ınelytra ‘sını içeren zorlu bir görev oluşturabileceğini hayal edebilir, ancak yazar başka, estetik olarak daha uygun bir yol olduğunu ortaya koymakta. Oyuncu, mükemmel zamanlanmış bir TNT patlaması kullanmakta! Ayrıca onları tam olarak hava gemisine fırlatan bir Redstone topu yapmakta.

MİNECRAFT Nasıl Güncellenir

MİNECRAFT Nasıl Güncellenir!! Minecraft Nasıl Güncellenir!  Sorusu merak  konusu olmakta ve araştırılmakta. Biz apkoyunevi yazar ekibi olarak oyun güncellemesi hakkında siz oyun...

Farklı bir Minecraft oyuncusu son zamanlarda büyük makineleri gelişen yerleşim yerlerine dönüştürmek için benzer bir yaklaşım benimsemekte. Bu mimar Minecraft’ta terk edilmiş bir konteyner gemisi yarattı ve çok sayıda kulübe ve kabin ile küçük bir kasabaya dönüştürülmekte. Ağaçlar ve yeşilliklerin aşırı büyümesi sayesinde, proje neredeyse sıradan bir köy gibi görünmekte. Bununla birlikte, kasabanın gerçek doğası, Borderlands’den bir yeri andıran bir kargo gemisindeki büyük konteynerlerin üzerine yerleştirilmesiyle verilmekte. 

Minecraft’ta bir evi ev yapmak o kadar karmaşık değildir! Ancak yüzen bir hava makinesini rahat yaşam alanları haline getirmek takdire değer bir girişimdir. Yetenekli içerik üreticilerin oyunun ilk çıkışından bir düzine yıl sonra bile benzersiz ve olağanüstü bir şey yaptı. Ayrıca vizyonlarını paylaşmaları için sayısız fırsat olduğunu açıkça gösterilmekte. Muhteşem makine silahsız bir şekilde büyüleyici görünmekte. Minecraft hayranlarının steampunk skylords olmayı dilemelerini sağlanmakta.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Monopoly APK İndir (Tüm Kilitler Açık)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478