e
sv

Brawl Stars Karakter İsimleri ve Seviyeleri!!

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Hakkında Genel Bilgilendirme!!
Brawl Stars Karakter İsimleri ve Seviyeleri!!

Oyun ;hızlı ve heyecanlı çok oyunculu ve battle royale  türünde bir oyundur. Kısa bir sürede çeşitli oyun modlarına girerek arkadaşlarınla veya tek başına oynayabilirsin. Oyunda güçlü  yetenekler, yıldız güçleri ve cihazlarla birçok Brawlers’ın kilidini açarak yükseltebilirsiniz. Öne çıkmak ve gösteriş yapmak için benzersiz görünümler elde et. Bu yazımızda sizlere karakterler ve enderlikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Nulls Brawl Pearl ve Chuck 51.248 APK İndir (Elmas Hileli)

Nulls Brawl Pearl ve Chuck 50.221 APK İndir (Elmas Hileli) Nulls Brawl Cordelius ve Doug 49.210 APK İndir (Elmas Hileli)! BRAWL TALK...

Brawl Stars Karakterler!!
Brawl Stars karakterleri yedi seviyeden oluşur. Oyunda toplam kırk dört karakter bulunmaktadır. Karakter seviyeleri düşük seviyeden yüksek seviyeye doğru sıralanır. Oyunda ayrıca vuruş stillerine ve oynanış tarzına göre de bir sınıflandırma mevcuttur. Brawl Stars Karakter İsimleri ve Seviyeleri şu şekilde:

Yaygın-Nadir-Aşırı Nadir-Epik-Mistik -Efsanevi-Kromatik olmak üzere yedi seviye vardır.
Oynayış seviyelerine göre:

Yakın menzil-Orta menzil-Uzun menzil-Suikastçılar-Atıcılar-Destekler-Şifacılar olarak ayrılırlar.

Brawl Stars Karekterleri ve İsimleri !!

Brawl Stars’ta şu ana dek kırk dört karakter vardır. Karakterler oyunun güncellemesiyle atacağına inanıyoruz. Bulunan her karakterin kendine özgü özelliği be Süper’i var. Seviye olarak en düştüğü seviye-1’den başlar. İşte Brawl Stars karekterleri:

Shelly
Colt
8-Bit
Nita
Emz
Brock
Jessie
Bo
Dynamike
Tick
Bull
El Primo
Rosa
Poco
Barley
Jacky
Rico
Carl
Darryl
Penny
Bibi
Piper
Nani
Bea
Frank
Pam
Edgar
Max
Mortis
Mr. P
Sprout
Tara
Gene
Byron
Amber
Leon
Crow
Spike
Sandy
Colette
Surge
Gale
Lou
Colonel Ruffs
Bunların dışında yeni güncellemeyle Belle  ve Squeak’ta oyuna dahil oldu. Belle ve Squeak’la birlikte karakter sayısı arttı.

Nulls Brawl Lola APK 39.99 İndir

Nulls Brawl Lola APK 39.99 İndir Nulls Brawl Lola APK 39.99 İndir! Herkesin sabırsızlıkla beklediği Nulls Brawl 9. Sezon bugün itibariyle başlamış bulunmakta....

Bu yazımızda sizlere Brawl Stars karakter ve isimlerini derledik. Brawl Stars hakkında öğrenmek istediğiniz diğer bütün sorularınız için sitemizi ziyaret edebilir ve en güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Oyun her geçen gün daha fazla oyun severler buluşuyor ve rakibi alt etmede karakter özelliklerine ihtiyacınız var. Oyun hakkında ve karakterlerin karakteristik özellikleri ile ilgili bütün merakınızı sitemizden giderebilesiniz. Brawl Stars güncellemeleri geldikçe siz oyun severler için paylaşmaya devam ederiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Brawl Stars En İyi Nakavt Karakterleri Hangileri!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478